Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб The One

Нямам проблеми с партидата 35 Wink
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,

Като дългогодишен ползвател на HTC като се почне от touch pro, през HD2 и Sensation та от днес и с Единствения, подарък от Виваком Smile

Новостите ми се сториха доста и реших, че би било грехота да не използвам пълните му възможности, затова се рег-нах в този форум за съвети и идейки Smile

Със здраве и безпроблемно да си ползвате и вашите телефончета Smile
Цитирай

Earendil написа:подарък от Виваком

Подарък ли ? В кой офис ги подаряват ? :whistle:

 
Цитирай

Е най-вероятно човекът е бизнес клиент, за да му подарят One.

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай

Здравейте,
и аз съм горд, че имам новият One, супер много съм доволен и бих казал, че е наистина един невероятен телефон Smile

P.S. от Глобул

hTC One М9
Цитирай

И аз да се запиша - черен ONE от ментел Cool SN: FA355

S9+ | S7 Edge | HTC One M9 | HTC One M7 | HTC One X | HTC Desire HD
Цитирай

Godqwe написа:Е най-вероятно човекът е бизнес клиент, за да му подарят One.

Именно Smile Много е лесно.. само им казваш, че сменяш оператора и по 2 телефона по 1000 лв даже дават Smile
Цитирай

От три дни черен от Глобул FA35

LG G4 █ Sony Xperia™ Z3 Compact
Цитирай

От трите ми ХТЦ-та в момента One е не знам с колко километра пред останалите.
Много силен телефон.
Черен от мен Smile :cheers:

HTC One, HTC One X, HTC Desire, HTC One M8, HTC One M9
Цитирай

Пишете ме и мен, Черен Smile

Човек може да живее без храна един месец, без вода един ден, без въздух една минута, а без акъл - цял живот.
Note 10+™ SM-N975F
Цитирай

И аз вече мога да се запиша - Сив от Глобул - SH35 Smile

HTC Desire ====> HTC ONE
Цитирай

HTC ONE black Wink от Germanos Wink
Цитирай

от коя пратка е колега? Offtopic
Цитирай

In da club, HTC Silver от Germanos с луфт горе, долу перфект, SH35
Цитирай

Да се запиша и аз - горд собственик на HTC One Silver; от Глобул го взех преди 2 дни. Много ми е кеф, като малко дете съм Big Grin

Колеги, къде са тези луфтове по телефона?! Зяпах, зяпах, еми не виждам такива. Докато чаках да ми пристигне в сребърно, гледах и черния вариант - и там не видях луфтове. Нито пък изгорели пиксели... хм... просто се чудех, защото чета, че били имали...

Нейсе, телефонът е много красив и бъкан с функции!!! В процес на разучаване и персонализиране съм. На прима виста ми направи впечатление загряването отзад при работа; батерията сравнително бързо пада - под бързо, имам предвид, че го зареждам през нощта, цъкам през деня, а вечерта като го бъзикам и пада, след което трябва да го зареждам пак през нощта Smile

Да ни е честит и да ни радва Smile


Цитирай

Най-после и аз да се запиша в тази тема след няколкомесечни вълнения! Днес ми се обадиха почти едновременно и от Германос, където бях оставил капаро и от Виваком. SH35 от Вивата след едночасово разглеждане и тестване. Има съвсем малък - почти незабележим луфт при бутона за вкл./изкл., но няма за кога да чакам повече и дори и за миг не съм се замислял да отлагам покупката още във времето, пък и цената на апарата излезе 909 лева + близо 15лв. мес.такса с 300 MB на високата скорост, което ме удовлетворява. Dance
Цитирай

Вече и аз със сив от Ментел 32gb. Ползвам го няколко дни и наистина много ме радва. Confusedatisfied:
Цитирай

HTC ONE Black 32GB от Виваком.

Google Nexus 6P Graphite 64GB
Цитирай

HTC One - 32Gb - Silver - Mtel

HTC Hero -> HTC WILDFIRE  -> Sony Xperia J -> back to true - HTC One user
Цитирай

Хора,
телефоните които взимате ОК ли са ? Защото всички които гледам аз са с процепи при сглобката на решетките на говорителите ?!

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Black ot Виваком! Wink Съвсем малък луфт, но да видим ако може по натам и да го сменим Wink
Цитирай

Здравейте!!!! Smile Най накрая след дълго премисляне и аз си взех Silver от Глобул Dance и съм много щастлива! Телефона е уникалееен :thumbup: от това което чета няма никакви проблеми с него както имаше навремето с One X. Дано да си остане така... Smile честито на всички, които го ползват и нека само да ни радва новата ни придобивка!!!! :cheers:
Цитирай

+1 silver и от мен SH35 Глобул. Без забележки!
Цитирай

Вече и аз се здобих с този невероятен телефон.
Цитирай

iuly_vn написа:
mazy написа::/ :/ Да.
Съжалявам за случилото се, но е добре да знаеш следното.
Телефонът ти може да се разпознае, дори и само да е включван някъде за секунди. Тази бройка, се води не само по IMEI номер на твое име, ами се записват данни и на SIM картата на който и да е оператор, която е била или е включвана към него и също лог файл с нетипично разширение в паметта. Дори и в последствие тази карта да е сложена на друг апарат, той също може да се проследи по тоя начин. Откъде го знам? Ами случвало се да обслужвам софтуерно компютри и на тия служби. Това ми е работата. И знам, че това си е съвсем законно да го правят, стига да не е извършено тайно и без подадена жалба. Освен това, си е и Европейска практика на полицейските служби в Европа и навън никой не краде телефони, защото само ако го включи и апаратът ще се знае къде е.
Това означава че:
Ако този телефон се включи някъде, той ще предаде свой специфичен код по ефир и SN номера си също , които се записват както и на чуждата sim карта ако е вкарвана такава в същия този апарат, така и на следващия използван апарат със същата тая SIM карта!
Как действа и работи това, не бих коментирал тук. Но така се извършва контрол и проследяване от дадени служби /в .....
Не е нужно даже и тея ластици отива във офис на фирмата от където го е купил или представител на HTC( Ако е мобилен оператор още по добре) и доказва собственост и подава сигнал за кражба от там те го локализират по СН уведомяват полицията ..... имах случай откраднат телефон на малката ми сестра за 3 часа го намериха и ни викаха на разпит в полицейското управление ако няма свидетели по време на изчезването да установят някои факти може и да няма дело, но това ко що обясняват в полицията. Нито една заложна къща не взема и купува такъв тип телефони без доказан произход. И друго от техническата служба ми казаха дори и при изключен телефон но с поставена батерия пак го локализират единственото спасение било да изкарат батерията при HTC не виждам това как ще стане междо другото телефона беше Samung G S 3 купен от Виваком.

=========
HTC EVO 3D + HTC One + SAMSUNG Note 3 +
SAMSUNG S7 edge + SAMSUNG S8 + SAMSUNG J7 (2017) + Lenovo K6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)