Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб The One

+1 Сив от Глобул - чудесен.
EDIT: SH35ZW******
Цитирай
Аксесоари

черен от глобул. много доволен
Цитирай

Последните две мнения - от юни месец ли е партидата вече или майска?

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай

Да се разпиша и аз. Черна бройка от Германос, FA35. Може и да има луфт по цялата долна страна, но по-скоро ми прелича на по-депел пласт лепило, тъй като при натиск не поддава. Но честно казано и не ме вълнува особенно много. Big Grin Колкото до другите дефекти - за момента (по малко от 24 часа) не съм забелязал каквото и да било. :cheers:

iPhone 14 Pro
Цитирай

Черен от Глобул. Истинско удоволствие е този телефон! Нямам никакви забележки! Само един въпрос към гордите собственици вече: слушалките, които са в комплекта удобни ли са ви? Звукът е ясно, че е най-добрият. Wink
Цитирай

+1 и аз вече съм горд собственик на сребристото бижу Smile Закупен от Глобул - Варна

Nokia 6120 Classic ---> Nokia X6 ---> Samsung Galaxy S Plus ---> HTC One ---> Iphone 5S 32GB ---> Samsung Galaxy S5 ---> Sony Xperia Z5 ---> Samsyng Galaxy S6 Edge ---> LG G5 --> Blackberry Priv
Nexus 7 1st Gen --> Huawei MediaPad S8-701u --> Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
Цитирай

Сребриста бройка ,закупена от Глобул ,перфектна бройка Smile
S/N : SH35

HTC ONE 4.4.2 whit Sense 6 , HTC ONE М8 4.4.2 whit Sense 6 & Motorola ZN5
Цитирай

Бял от М-тел Smile

Iphone 3GS -> HTC EVO 3D -> Iphone 4 -> HTC ONE - Silver
Цитирай

KikyPet написа:Бял от М-тел Smile
И аз от вчера...тия кретени го водят бял, а не сребрист...имал бяло отстрани...нищо че целия е сиво-сребрист... Tooth

 Xiaomi Mi Max - Android 6.0.1; HTC ONE 10 Dark Grey 32 GB - Android 6.0.1
Цитирай

100 мнения в анкетата, но мисля че сме повече и явно някой не е гласувал :cheers:
Цитирай

До тук - 87.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Сребърен от Америка. Поръчката ми я доставиха на ръка, много съм доволен.
SN: HT35********

XIAOMI MI4 LTE 16GB
Цитирай

Черен от Германос :cheers: Fa35
Цитирай

+1 сив Smile

HTC ONE
Цитирай

Сив от мен, защото Виваком нямаха черен при първите доставени бройки.

HTC DesireHD и HTC One
Цитирай

Offtopic
Струва ми се че хората с този телефон са в пъти повече от регистриралите се в тази тема.
И във форума има много който не са се отбелязали - а вече щом по улиците започнах да срещам хора - ровещи в One - то за мен е показателно, че модела набира голяма полулярност и у нас Wink

Хора - пишете и в тази тема след покупка - и незабравяйте серийния номер :whistle:

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай

kalin__ написа:Offtopic
Струва ми се че хората с този телефон са в пъти повече от регистриралите се в тази тема.
И във форума има много който не са се отбелязали - а вече щом по улиците започнах да срещам хора - ровещи в One - то за мен е показателно, че модела набира голяма полулярност и у нас Wink

Хора - пишете и в тази тема след покупка - и незабравяйте серийния номер :whistle:
И аз от 01.07 черен от Глобул FA35......
Цитирай

Сори!И аз от 21.06. черен от Виваком FA 35

HUAWEI MATE 9 MHA-L29
Цитирай

+1 сив

Nokia3110,3210,7110,6510,6310i,N91-8GB; SonyEricsson1018s,T28s,T68i,P800,P910i,W810i, P990,W902,Xperia X1,Xperia X2; ZTE S302; BlackBerry 9500; Lenovo A60;HTC ONE X,DESIRE C; Към Момента: HTC ONE, LENOVO S800
Цитирай

още един черен от глобул fa35
Цитирай

+1 черен fa35

Galaxy S 2<>Galaxy Note 2<>Experia Z2➡Gallaxy S6➡Galaxy S7 Edge
Цитирай

Здравейте,да се отбележа и аз, сив от Германос вече на една седмица.
Цитирай

+ Htc One Silver - SH35 от М-тел
В друга тема бях описал проблеми с wi-fi, но след замяната новата бройка е чудесна.
Забелязах , че всички сребърни са правени Китай , а черните в Тайван - според вас има ли някаква разлика между двата модела ?

HTC Desire (broken) ; Htc One - Silver
Цитирай

HT36 от о2-UK ПРЕДИ 2часа сив уникален ....
Айфона в чекмеджето хаххах
Цитирай

+1 черен от eBay

Какво беше учудването ми, когато отворих кутията и там освен всичко, имаше слушалки UrBeats от Dr, Dre, както и HTC Media Link HD Adapter Rock Dance
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)