Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забелязани дефекти и хардуерни неизправности при HTC One.

На 5.03.15 си дадох телефона за ремонт през оператор " Теленор" , както бях писал по-горе заради камерата която снимаше размазано и записваше видео на вълни /все едно снимаш през вода/ и вчера ми го върнаха със становище , че нищо му нямало. Само дето хората в централния магазин на Теленор се хванаха за главта и даже едната мадама като го видя от яд седна да пише нов протокол за връщане преди да съм подписал стария отново за сервиз. През това време звъннах на съпорта на ХТЦ и от там Ахмед ми каза , че ще ескалира иск за смяна на телефона , като ще ми даде отговор до идния петък . Каза ми да не го давам повече за ремонт , а да го оставя в магазина или да го взема със себеси. Въпроса ми е дали някой скоро е заменял М7 и ако го е заменял какъв са му давали М7 или М8 ?
Цитирай
Аксесоари

Най-скоро са сменяли заради дефектна камера преди година и повече, основно в първите партиди.

 
Цитирай

(2015-03-21, 13:07:40)defoit написа:  На 5.03.15 си дадох телефона за ремонт през оператор " Теленор" , както бях писал по-горе заради камерата която снимаше размазано и записваше видео на вълни /все едно снимаш през вода/  и вчера ми го върнаха със становище , че нищо му нямало. Само дето хората в централния магазин на Теленор се хванаха за главта и даже едната мадама като го видя от яд седна да пише нов протокол за връщане преди да съм подписал стария отново за сервиз. През това време звъннах на съпорта на ХТЦ и от там Ахмед ми каза , че ще ескалира иск за смяна на телефона , като ще ми даде отговор до идния петък . Каза ми да не го давам повече за ремонт , а да го оставя в магазина или да го взема със себеси. Въпроса ми е дали някой скоро е заменял М7 и ако го е заменял какъв са му давали М7 или М8 ?

смениха ли ти телефона? защтото и аз чакам за смяна.
Цитирай

Не изпратих го пак за сервиз . Трябвало от сервиза да кажат че немогат да отстранят повредата и да им пратят мейл . Сега чакам да видя какво ще стане.
Цитирай

От месец имам проблем със зареждането. В мига, в който го включа към USB кабела, трябва да го наклоня под определен ъгъл, за да започне да зарежда. Също така открих, че се чува странно пукване или чукване при лек натиск в долната част, където е говорителя. Ако вкарам кабела и притисна там, където пука започва да зарежда нормално независимо наклона. Телефона е на 2 години и половина, и горница, и реално не знам батерията ли се раздува вече или при опускане нещо се е посчупило... Някакви идеи?
Цитирай

Проблем с буксата?

 
Цитирай

(2016-01-17, 22:34:58)NoMaD написа:  Проблем с буксата?

И на мен ми звучи като заминала студена спойка на буксата за зареждане. Ако често си прегъвал или е стоял насила вътре кабела , може и да е разпоена.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)