Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][JB4.2.2] Lenovo IdeaTab A3000-H с възможност за РАЗГОВОРИ
#76

при мен инсталирането на рома се получи едва след като промених на т.5 вместо download маркирах firmware upgrade
.сега се усетих че не съм направил bаckup на оригиналния ром :facepalm: :facepalm: ще може ли да се възстанови оригиналния ром ако се наложи да се ползва евентуално гаранцията ??
Цитирай
Аксесоари
#77

моя таблет е купуван от Vodafon (Smart Tab III 7) и е с РОМ е 4.2.2: a3000_a422_000_027_130814_vf
мога ли да инсталирам от първия пост версията за разговори
Цитирай
#78

Здравейте.От скоро съм горд собственик на този таблет-Леново А3000Н закупен от МТЕЛ с сим карта за мобилен интернет!Видях,че явно таблета има възможност да се говори през него като телефон и разбира се се убедих и от прочетеното тук,та взех нещата на сериозно и вече освен таблет е и телефон!!!Заслугата за това е на "BE6I4" или както му е името на колегата,Божидар!ПРЕПОРЪЧВАМ ГО!!!Много точен е и действа бързо!Убеждавам се,че е по добре да се довериш на специалист с опит,а не да си правя опити сам!Можеше да си прецакам таблета въпреки ,че тук много подробно е обяснено всичко за това как се прави!
Иначе за работата на таблета сега като телефон мога само да кажа,че се държи стабилно и нямам забележки!!!
Още веднъж ви съветвам,ако сте решили да правите таблета на телефон се обърнете към БОЖИДАР!

Всичко което не ме УБИВА,ме прави по СИЛЕН!!!
Цитирай
#79

rvelev написа:Не се мъчи ако РОМ е FUSE
там правиш следното
разделяш външата карта на два дяла. моите са два по 8Гб. Форматираш задължително първия FAT32, а втория е за предпочитане да е ext4 /това може и в последствие/. Слагаш картата и инсталираш програмата Link2CD ot маркета.
стартираш програмата и действаш. Понякога след инсталирането на програмата може да се появят грешки от приложенията
Ако някое приложени даде грешка просто го преинсталираш и това е. Така имаш и допълнителна вътрешна памет и външна карта
Искам а кажа, че имам същият таблет леново А3000Н и не става нищо и по този начин за качване на с картата на приложенията. Даже си рутнах таблета, макар, че не трябва, така пишат, че гаранцията отпадала, но и така не ми се получава. Направих и това с разделянето на два дяла на сд картата и така не става. Давайте съвети и предложения за това, че много се изнервих тези дни с този таблет с тази малка вградена памет - 4 гб.
Благодаря на всички за предварителните отзиви.
Цитирай
#80

Аз немога да го дъпна този ROM.Пише ми,че има грешка.
Цитирай
#81

Моя е sms FUSE
Цитирай
#82

ЛИнка от първи пост си работи.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#83

С Опера не става. С Хром стана и вече съм call FUSE :cheers: И за сега всичко ОК.
Цитирай
#84

gicho76 написа:моя таблет е купуван от Vodafon (Smart Tab III 7) и е с РОМ е 4.2.2: a3000_a422_000_027_130814_vf
мога ли да инсталирам от първия пост версията за разговори
Някой дали може да ми отговори за да не скапя таблета?
Цитирай
#85

С различен процесор MediaTek са и според мен няма да стане. Поне по аналогия с различен чип Mediatek при Xiaomi HongMI - ти казвам че не се получават нещата там с едно ръководство.

Може да видиш сам разликите между двата таблета:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idP...hone2=5353

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#86

Be6i4 допуснал си грешка. Това Леново е А3000-F. А3000-H е точно със същия процесор. Като гледам характеристиките на двата модела има разлика в Дисплея /ако е вярно написаното/. В някой от немските сайтове пишеше, че е правен по поръчка на Водафон. Неправилни драйвери направо могат да го изгорят, затова съвета ми е недей рискува.
Цитирай
#87

rvelev написа:Be6i4 допуснал си грешка. Това Леново е А3000-F. А3000-H е точно със същия процесор. Като гледам характеристиките на двата модела има разлика в Дисплея /ако е вярно написаното/. В някой от немските сайтове пишеше, че е правен по поръчка на Водафон. Неправилни драйвери направо могат да го изгорят, затова съвета ми е недей рискува.
Привет, в xdа developers има тема по въпроса, аз моя ром го смених с този с call_fuse и работи безпогрешно и съм доволен Smile
Цитирай
#88

Радвам се, че си успял. Ще дадеш ли линка xda. Малко повече информация никога не е излишна
Цитирай
#89

lefterakis написа:
rvelev написа:Не се мъчи ако РОМ е FUSE
там правиш следното
разделяш външата карта на два дяла. моите са два по 8Гб. Форматираш задължително първия FAT32, а втория е за предпочитане да е ext4 /това може и в последствие/. Слагаш картата и инсталираш програмата Link2CD ot маркета.
стартираш програмата и действаш. Понякога след инсталирането на програмата може да се появят грешки от приложенията
Ако някое приложени даде грешка просто го преинсталираш и това е. Така имаш и допълнителна вътрешна памет и външна карта
Искам а кажа, че имам същият таблет леново А3000Н и не става нищо и по този начин за качване на с картата на приложенията. Даже си рутнах таблета, макар, че не трябва, така пишат, че гаранцията отпадала, но и така не ми се получава. Направих и това с разделянето на два дяла на сд картата и така не става. Давайте съвети и предложения за това, че много се изнервих тези дни с този таблет с тази малка вградена памет - 4 гб.
Благодаря на всички за предварителните отзиви.

И аз имам същия проблем с sd картата и свободното място опитах се да инсталирам 1 игра и ми казва,че не ми достига свободно място. Дайте съвет какво да правя.
Цитирай
#90

Има вариант за размяна на външна SD карта с вътрешна, но само ако не сте с Fuse ROM.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#91

:wall: с fuse съм картата е на fat32/ext4 както е описано :unknw: незам дали не бъркам или да съм изпуснл нещо :confused:
Цитирай
#92

prizrak написа::wall: с fuse съм картата е на fat32/ext4 както е описано :unknw: незам дали не бъркам или да съм изпуснл нещо :confused:
Обърни се към Be6i4 или по точно към Божидар, който ми оправи моя проблем с рам паметта и вече съм с 16 гб памет на таблета. Dance Confusedtupid: Той ще ти оправи проблема.
Цитирай
#93

lefterakis написа:
prizrak написа::wall: с fuse съм картата е на fat32/ext4 както е описано :unknw: незам дали не бъркам или да съм изпуснл нещо :confused:
Обърни се към Be6i4 или по точно към Божидар, който ми оправи моя проблем с рам паметта и вече съм с 16 гб памет на таблета. Dance Confusedtupid: Той ще ти оправи проблема.

благодаря Smile
Цитирай
#94

С РОМ-а който rvelev е дал линк и се държи доста прилично. почти 16 часа при условие че сигурно 7 от тях съм играл на GOF2 HD до спукване и остана на 10% батерия. Определено с този РОМ таблета заспива и няма изтощаване на батерията.
Благодарско !

*** iPhone 5 16Gb *||* iPod 4G 32Gb iOS 5.1.1 Jailbroken *||* Lenovo A-3000H 4.2.2 с разговори и интернет от М.. ***
Цитирай
#95

Опитвам се да инсталирам този Ром/наАзам/ ,но като почне флашът ми спира и там на на Flash tool-а ,където пише USB/долу на линията/,ми пише,че търси и дотам е процесът.С Уиндоус7старър съм.Съвет,моля?
Цитирай
#96

знам,че проблемът е в дравърите,но ноутбукът ми не го разпознава като никакво у-во в дивайс мениджъра
Цитирай
#97

НА COM Ports ще видиш таблета.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#98

благодаря be6i4
Цитирай
#99

a Gapps как се инсталират?
Цитирай

В повечето ROM-ове са вградени, няма нужда да се инсталират допълнително. Тоест не съм срещал ROM в който да не са вградени Cool

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)