Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Най добрата тактика е на Defence да си сложиш най-слабия герой (един), за да те бият по-лесно. Като те бият ти пада ранка и отиваш при по-слаби противници, които като ги биеш печелиш 40 HB.

За GEMS може да си ги "берете" чрез инсталиране на други приложения. Цъквате на Shop и горе в ляво има един бутон Free Gems :thumbup:
Някой има ли легендарен герой?
На мен от третия опит с 450 gems ми се падна Pumpkin Duke :whistle:

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
Аксесоари
#27

Christmas Правя всичко избзброено до сега свързано с добива на гемс, но явно си трябва време.Знаете ли сградите, ако са до пропаста има ли как да пуснат войници на снегът? Абе демек където не мога да сложа сграда може ли да се пусне войн Smile
Цитирай
#28

Да.

А някой дали е търсил работещ hack, който да добавя по едни 500 Gems... така за цвят Angel

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#29

gongor написа:Някой има ли легендарен герой?
На мен от третия опит с 450 gems ми се падна Pumpkin Duke :whistle:

Имам 5:
Snowzilla - 65 ниво
Thunder god - 70 Ниво
Paladin - 73 ниво
Ninja - 68 ниво
Succubus - 57 ниво

KoZkA написа:Christmas Правя всичко избзброено до сега свързано с добива на гемс, но явно си трябва време.Знаете ли сградите, ако са до пропаста има ли как да пуснат войници на снегът? Абе демек където не мога да сложа сграда може ли да се пусне войн Smile

Както колегата gongor ти каза - където и да ги сложиш винаги могат да се сложат след това войска. Ако някой се чуди за какъв портал става на въпрос то е този намиращ се горе в ляво - синкавия - наподобява Dungeon само, че не вие атакувате а вие сте атакувания заедно с кулите и т.н. както се напада играч - добър начин за EXP не толкова колкото за recourses (да не кажа, че изобщо не е добър начин за добиването им)

gongor написа:А някой дали е търсил работещ hack, който да добавя по едни 500 Gems... така за цвят Angel

Винаги съм ненавиждал този начин на игра със хакове вземеш най - доброто и после играта ти омръзне. Извинява колега, но за мен това е изключително тъп начин за играене на която и да е игра - спортната злоба и т.н. всичко се губи, а и както ти казваш ... само за 500 gems намериш ли начин за "минаве на тънко" в играта няма да са 500 - заложено е в българина, няма начин просто. Отново се извинявам ако с нещо съм те засегнал - потърси в google Примерно castle clash hacks или cheats Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#30

Така, колегата не е gondor, a е gongor. :bow:
Иначе не искам хака, за да стана най-добрия, а за да й се радвам на играта. Стратегия без цел... да седиш и да ъпгрейдваш сгради с дни и в края на краищата най-добрите са едни и същи, щото са почнали преди година. Не виждам смисъл от надпревара, когато е без награда. В Хановете дори пари съм влагал, но имаше цел.
И със сигурност няма да са 500... просто съм забравил кавичките Lol
А в гугъл излизат 1 милярд резултата с глупави условия да се пращат СМС-и, да инсталираш други програми ... :angry: :capitulation:

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#31

KoZkA написа:Christmas Правя всичко избзброено до сега свързано с добива на гемс, но явно си трябва време.Знаете ли сградите, ако са до пропаста има ли как да пуснат войници на снегът? Абе демек където не мога да сложа сграда може ли да се пусне войн Smile

Ти и да ги залепиш сградите за края на картата те пак могат да се забодат отзад. Препоръчвам да си сложиш всичко, което събира и съхранява пари и мана в средата и да сложиш hero base-овете, army camp-овете и кулите около тях. Огради ги с ограда, а Town hall, training centre и тези който не ти дават никакви ресурси ги сложи някъде до стените. Ако искаш може да сложиш бомбите около тях, но според мен това е чисто прахосване на бомби.

Samsung Galaxy Nexus---->4.3
Цитирай
#32

Th3 Gam3 написа:
KoZkA написа:Christmas Правя всичко избзброено до сега свързано с добива на гемс, но явно си трябва време.Знаете ли сградите, ако са до пропаста има ли как да пуснат войници на снегът? Абе демек където не мога да сложа сграда може ли да се пусне войн Smile

Ти и да ги залепиш сградите за края на картата те пак могат да се забодат отзад. Препоръчвам да си сложиш всичко, което събира и съхранява пари и мана в средата и да сложиш hero base-овете, army camp-овете и кулите около тях. Огради ги с ограда, а Town hall, training centre и тези който не ти дават никакви ресурси ги сложи някъде до стените. Ако искаш може да сложиш бомбите около тях, но според мен това е чисто прахосване на бомби.


Благодаря за съвета, аз точно това съм направил.А на еди колега сега му даде легенда на второто взимане на герой.Направо откачих хахахахахаха аз имал 8 и нямам легенда а него го уча и му се падна за трети гврой Big Grin
Цитирай
#33

На мене ми се падат от гемове главно legendary или slime. Но все пак е въпрос на късмет какво ти се пада.
Имам един въпрос : как да си направя backup на играта, понеже мился да сменям ОС?

Samsung Galaxy Nexus---->4.3
Цитирай
#34

Th3 Gam3 написа:На мене ми се падат от гемове главно legendary или slime. Но все пак е въпрос на късмет какво ти се пада.
Имам един въпрос : как да си направя backup на играта, понеже мился да сменям ОС?

Туко що се свръзвах с админ на castle clash чрез live support и човека ми каза, че в този етап на играта не е възможно пренасяне на save от една OS на друга - сървърите са различи, затова ъпдейтите за android по - бързо от колкото за iOS или за която и да е друга OS към която искаш да се ориентираш. Дано съм помогнал Smile. Опитвам се да копирам текста който ми прати, но нещо неможеше Sad

KoZkA написа:Благодаря за съвета, аз точно това съм направил.А на еди колега сега му даде легенда на второто взимане на герой.Направо откачих хахахахахаха аз имал 8 и нямам легенда а него го уча и му се падна за трети гврой Big Grin

"I spend nearly 2000 gems but I dont get legendary heroes. You should give more free gems for new year 2014." Наистина за дропа на legendary Всичко опира до късмет - има едно клипче което се казва, че късмета е заложен в играта и просто някой печелят почти винаги, а други както този пич горе 2к GEMS и нищо няма дори има и по - зле от него Smile. Така че търпение и постояннство Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#35

Добро утро, с гилдийте някой би ли могъл да ми каже как стоят нещата? :wall: Тази сутрин видях, че имам знаме и съм в гилдия с хора които са ме нападнали през последните 15 часа Big Grin Нищо не разирам :wall:
Цитирай
#36

Аз също я започнах тази игричка и доста ме зариби. Явно съм голям карък с тия герои, защото от 7 героя закупени с HB, ми се паднаха 1 зелен и 6 слима :wall:

В арената (за бой между герои) съм се паднал срещу хора, които не мога да ги бия. Има ли начин да се сменят?
Цитирай
#37

Трябва да ги биеш или да чакаш някой от тях да се издигне в класацията. А относно героите - не ги купувай с HB, а с gems.
Иначе акаунта ти май не е от най късметлийските, затова те съветвам да направиш нов!

За гилдиите нищо не знам. Един колега беше писал, че ще прави, но засега не виждам развитие.

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#38

Героите ги купувах с HB, защото гемовете ги къткам за 4ти работник. А в същото време исках да ги бия тия, които са ми се паднали в арената, ама с тия 6 слима ...

Иначе 3 дена играя с тоя акаунт и не ми се започва наново. Нещо не ме блазни идеята да започвам наново.

Още един въпрос:
Защо никой не ме е нападал от 2 дена. Аз ли нещо съм направил или ... ?
Цитирай
#39

Примерно при мен ако имам 800000 злато ме нападат по няколко пъти на ден но ако имам 30000 не си заслужава да ме нападат.

Xiaomi redmi note 5
Цитирай
#40

amatior4o написа:Героите ги купувах с HB, защото гемовете ги къткам за 4ти работник. А в същото време исках да ги бия тия, които са ми се паднали в арената, ама с тия 6 слима ...

Иначе 3 дена играя с тоя акаунт и не ми се започва наново. Нещо не ме блазни идеята да започвам наново.

Още един въпрос:
Защо никой не ме е нападал от 2 дена. Аз ли нещо съм направил или ... ?

Ъпгрейдите на героите струват многоооо HB за по - горните нива - затова си ги ПАЗИ HB за ъпдейтите не ги харчи за герои, като събереш gems за герои тогава - НЕ ГИ ХАРЧИ ЗА ГЕРОИ, НЯМА СМИСЪЛ

Можеш просто да си направиш нов акаунта - има опция за "смяна на акаунтите" - демек имаш си няколко и си ги сменяш.
Ето клипче как става:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Y5y8dohuPkY[/video]

Има някакъв бонус от 600 gems - но нз дали го има още


Отностно въпросът ти - да явно нямаш много gold и mana затова не те атакуват - или пък си много силен и никой не смее да те атакува Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#41

[Изображение: 6920045Y.png] Искам да питам дали добре съм ги наредил? Big Grin
Цитирай
#42

Бате с хак ли играеш?И как по дяволите се взимат тея уръдия
Цитирай
#43

Май наистина ги е страх от мене. Няколко часа си седя с фул голд (180к) и никой не ме пипа Big Grin
Цитирай
#44

Big Grin 'Що да съм с хак?И без това няма хак за играта,за всички онлайн игри дори(така мисля де..)Иначе оръдия се взимат,когато ъпгрейднеш Watch tower-a до 10ти левел - тогава можеш да си избираш в какво да evolve-не.
Цитирай
#45

Търся хак за играта :whistle:

IvanPhilipov, ти нито една легенда ли нямаш Confusedtupid:
От колко време играеш, че имаш 4 работинка и 1700 gems Huh

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#46

Не братле,нямам нито един легендарен..2 пъти пробвах да ги hire-на с gem-овете и ми се паднаха тези каръци.. Те на произволен принцип ли се падат или има някакви трикчета?Иначе играя от около 6 месеца и половина.
А този ранк как се вдига само с ъпгрейди ли?Смисъл това отгоре в левия ъгъл с двата меча.
А и да попитам кой левел са ви town hall-овете?Моя е 14ти и сега ъпгрейдвам към 15ти,кога ще ми даде още watch tower-и да строя,на кой левел?
Цитирай
#47

IvanPhilipov написа:Не братле,нямам нито един легендарен..2 пъти пробвах да ги hire-на с gem-овете и ми се паднаха тези каръци.. Те на произволен принцип ли се падат или има някакви трикчета?Иначе играя от около 6 месеца и половина.
А този ранк как се вдига само с ъпгрейди ли?Смисъл това отгоре в левия ъгъл с двата меча.
А и да попитам кой левел са ви town hall-овете?Моя е 14ти и сега ъпгрейдвам към 15ти,кога ще ми даде още watch tower-и да строя,на кой левел?

Първо как така 6 месеца и си с 3600 Might ?? аз съм от 3 - взимам още малко achic за 650 gems и съм с 10 000
За легендарните - ами моя трик е само по 3- да взимам - доста съм дал до сега някъде 3000 gems - КОНКРЕТЕН ТРИК НЯМА (всеки си има свое суеверие Smile )
Might-та са вдига от сгради (по малко от тях) от героите, от ъпгрейда на войската. Като влезеш в Hero Base можеш да видиш колко Might дава даден герои на мен най - много ми дава Snowzilata 543 might
За TH и аз съм така от 14 към 15-ти а кулите - лимита им е 5 както hero base-а, а 5-тата ти я дава на 17-то ниво
Тук можеш да видиш кой левел на TH какво дава - http://www.castleclash.net/town-hall/

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#48

Аз имам повече Might от теб ( играя от две седмици )а нямам 200 гамс а ти си бъкан, това ми се стори странно.Никой ли няда да сподели малко опит с гилдийте?
Цитирай
#49

Тези първите 2 изречения хич не ги разбрах.Какво е achic и този might малко ли ми е??
Цитирай
#50

IvanPhilipov написа:Тези първите 2 изречения хич не ги разбрах.Какво е achic и този might малко ли ми е??

Achievement - намират се долу в ляво над меча "Battle". Ами да определно за 6 месеца тези 3600 са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО малко наистина нз дали си спрял да играеш или просто ... не нз ... и на мен ми е интерено как така.

KoZkA написа:Аз имам повече Might от теб ( играя от две седмици )а нямам 200 гамс а ти си бъкан, това ми се стори странно.Никой ли няда да сподели малко опит с гилдийте?

Ами нз какво точно те интересува ще наметкам няколко общи неща. Да се създаде guild както може би си видял струва 500 000 злато - вече при създаването като лидер получаваш всичките привилегии на guild-ята ъпване на капацитета на бонусите и т.н. които струват само shardove. Както може би в другите игри тя не дава нещо постоянно - някакъв бонус или т.н. той първо се активира от лидера и след това за да сдобиеш с него трябва да дадеш 1 shard примерно при бонуса за 10% mana и gold и при някоя битка го пускаш и просто си биеш същото е при другия. При битката за boss имате цялата guild 30 мин да го победиде само с герои той е от сорта на 5 милиона кръв и е препоръчително guild-ята да е доста стабилна (силни играчи) преди да се пусне, а при евентуален успех се печелят HB.

Eто едно клипче за тактика на boss-а:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=9qsPGespBz0[/video]

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)