Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Ох не знам защо ми е толкова малко might-a при условие,че доста неща съм ъпгрейднал и то на големи левели..а от войската на последен левел са ми griffin-ите,на 2ри левел са fairy dragon-ите и сега ъпгрейдвам тва дърво,за да отключа mecha man.А когато атакувам някой и ми дава exp,то за какво е?
Цитирай
Аксесоари
#52

IvanPhilipov написа:Ох не знам защо ми е толкова малко might-a при условие,че доста неща съм ъпгрейднал и то на големи левели..а от войската на последен левел са ми griffin-ите,на 2ри левел са fairy dragon-ите и сега ъпгрейдвам тва дърво,за да отключа mecha man.А когато атакувам някой и ми дава exp,то за какво е?

Нз ... ами само ако това ти е ъпвано до 3-тите и нямаш много добри герои нормално е. Но все още немога да си го представя 6 месеца дори за 1-2 часа да играеш да ти с толкова might Big Grin Както и да е трупай gems за герои ако си приключил с workers.

EXP-то получават героите, коите са spawn-нати демек ако пуснеш само 1 герой той получава EXP-то ако пусенш 2-ма примерно 600 EXP взимаш и всеки взима по 300 (играта гледа да го разпредели по равно EXP-то). Пак повтарям всеки отива с по 5 героя (или там колко hero base има), но взимат EXP-то тези които се spawn-ват (пускат се в битката). Примерно отиваш на някой лесен dun с 1 левел legendary искаш до ги вдигнеш бързо пускаш армията избива всичко и точно преди края го пускаш и така само той взима EXP и го вдигаш (аз така правя) или пускам портала (горе в ляво)

P.S. - Направих рекорд по EXP 6850 Huh ми даде онзи ден ... откачих като видях колко беше .. Dance

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#53

Значи трябва да ъпгрейдна цялата армия до 5ти левел за повече might?А този might помага ли за нещо?
Цитирай
#54

IvanPhilipov написа:Значи трябва да ъпгрейдна цялата армия до 5ти левел за повече might?А този might помага ли за нещо?

Ами виж сега - аз ти казвам какво изисква качването на Might ти вече си преценяваш дали да го вдигаш или не при качването му противниците стават доста здрави и те бият постоянно така че сам си прецени

Might те вдига в класацията, диапазона за влизане в guid се увеличава - някой искат по 6000 might, 7000 и т.н. и има achievement са 15 000 might даващ 325 gems след това има още и може би за 20 000 който отново може би дава 650 (не съм сигурен не съм стигнал до там затова казвам може би)

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#55

IvanPhilipov: По принцип в началото е по-добре малко Might, за да не те бият много, а той на теб ти е малко, защото са ти слаби героите, гледам също и ресурсните сгради не са ти развити...
Моя might е 3937, но имам
Alien94, аз използвам точно обратна на твойта тактика :rofl: Нападам САМО с герои и евентуално, ако имат нужда от помощ пускам някой войник. Моите се правят по няколко минути всеки и си ги пазя за портала и за тъмниците. Е героя ми е 50+ ниво и не умира лесно.

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#56

gongor написа:IvanPhilipov: По принцип в началото е по-добре малко Might, за да не те бият много, а той на теб ти е малко, защото са ти слаби героите, гледам също и ресурсните сгради не са ти развити...
Моя might е 3937, но имам
Alien94, аз използвам точно обратна на твойта тактика :rofl: Нападам САМО с герои и евентуално, ако имат нужда от помощ пускам някой войник. Моите се правят по няколко минути всеки и си ги пазя за портала и за тъмниците. Е героя ми е 50+ ниво и не умира лесно.

Имах предвид за тъмницата - когато героя е първи левел няма как да стане и целта ми е да вземе EXP-то само той. Затова пускам само войската последен левел грифини и последен левел mech man си минават dun-а сами без никой да умира затова нямам проблеми да си пусна войската. Дъна е втория със черепи на първо ниво - където качвам ниво. А иначе thundergod-а го минава сам.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#57

Относно гилда-да, ще го правя но само ме нападат и ми зимат стотинките до 8-9 някъде сигурно ще я направя. Съжалявам за забавянето но чак преди 2 дена видях че нямам достатъчно място за парите. Сега остана само да събера парите Big Grin
П.С. Като си влезете в играта следващия път, горе в дясно на картата има едно синьо порталче. Цъкнте на него и като ви отвори менюто поразгледайте играчите... Тез хора или го играят 24/7 от 1 година или са леко хакнати...

Samsung Galaxy Nexus---->4.3
Цитирай
#58

Дайте мнение, моля!
Имам 6 героя (елитни), които чакат ъпгрейд към 3-то ниво и 1 легендарен (Pumpkin Duke) към 4-то.
Имам точно 3к HB и се чудя дали да събирам за легендарния или да ъпгрейдна някой от сините? :unknw:

Също така, ако искате да се съберем всички от форума/България, които играем такива стратегии и да хванем някоя друга подобна игра в самото начало. Съответно да станем най-добрите с най-големия клан!

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#59

Th3 Gam3 написа:Относно гилда-да, ще го правя но само ме нападат и ми зимат стотинките до 8-9 някъде сигурно ще я направя. Съжалявам за забавянето но чак преди 2 дена видях че нямам достатъчно място за парите. Сега остана само да събера парите Big Grin
П.С. Като си влезете в играта следващия път, горе в дясно на картата има едно синьо порталче. Цъкнте на него и като ви отвори менюто поразгледайте играчите... Тез хора или го играят 24/7 от 1 година или са леко хакнати...

Вижте за гилдия не мисля, че има смисъл .. прекалено малко деши сме и не се знае дали ще влязат още. За стабилна гилдия трябват доста хора иначе нямаме шанс срещу босовете. Няма нужда според мен да харчиш 500 000 злато ако се съберем аз ще направя това не е проблем при мен парите идват по - бързо Smile

gongor написа:Дайте мнение, моля!
Имам 6 героя (елитни), които чакат ъпгрейд към 3-то ниво и 1 легендарен (Pumpkin Duke) към 4-то.
Имам точно 3к HB и се чудя дали да събирам за легендарния или да ъпгрейдна някой от сините? :unknw:

Също така, ако искате да се съберем всички от форума/България, които играем такива стратегии и да хванем някоя друга подобна игра в самото начало. Съответно да станем най-добрите с най-големия клан!

Ооооо определено за легендарния - ако вече си напред с играта няма смисъл да качваш сините герои ако не е асасина, събирай си ги и като ти се падне легендарния да може веднага да го ъпнеш Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#60

Аз направих гилдия bulgarianskiller Който иска да заповяда Smile

Xperia™ Z3 Compact
Xperia™ sola
Цитирай
#61

Някой може ли да обясни по точно защо е гилдията и какво точно се прави там>?
гледам че иска някакви дарения после има нещо като бос който явно след даренията ще трябва да го борим ли някой по запознат да каже благодаря предварително.

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#62

HegeJl4o написа:Някой може ли да обясни по точно защо е гилдията и какво точно се прави там>?
гледам че иска някакви дарения после има нещо като бос който явно след даренията ще трябва да го борим ли някой по запознат да каже благодаря предварително.

Alien94 написа:Ами нз какво точно те интересува ще наметкам няколко общи неща. Да се създаде guild както може би си видял струва 500 000 злато - вече при създаването като лидер получаваш всичките привилегии на guild-ята ъпване на капацитета на бонусите и т.н. които струват само shardove. Както може би в другите игри тя не дава нещо постоянно - някакъв бонус или т.н. той първо се активира от лидера и след това за да сдобиеш с него трябва да дадеш 1 shard примерно при бонуса за 10% mana и gold и при някоя битка го пускаш и просто си биеш същото е при другия. При битката за boss имате цялата guild 30 мин да го победиде само с герои той е от сорта на 5 милиона кръв и е препоръчително guild-ята да е доста стабилна (силни играчи) преди да се пусне, а при евентуален успех се печелят HB.

Eто едно клипче за тактика на boss-а:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=9qsPGespBz0[/video]


Разгледай цялата тема горе - долу почти всичко е обяснено. И ако имаш още въпроси за guilld-ята пиши Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#63

Пичове кажете как да търся име, а не гилдия :wall:
Цитирай
#64

Име не можеш трябва или да го търсиш в гилдията или ако напише нещо в чата оттам да го добавиш.

Samsung Galaxy Nexus---->4.3
Цитирай
#65

Th3 Gam3 написа:Име не можеш трябва или да го търсиш в гилдията или ако напише нещо в чата оттам да го добавиш.
Лошо :wall: смятах да тормозя един колега Big Grin

Аколегата с гилдията нещо не ме искаш май май днес кликнах няколко пъти и ти писах ма кур..ц :confused:
Цитирай
#66

И аз кликнах вчера... може да го няма :whistle:

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#67

Здравейте колеги,имам проблем играя играта от 2 месеца а телефона ми стана за ресет, някои пробвал ли е да премести кеша ? неми се иска да я скапвам 2 месеца си я цъкам ?

Xperia arc S HTC Desire 500
Цитирай
#68

Нямаш кеш при теб. Играта си е свързана с гугъл акаунта ти.
Аз си ресетнах таблета вчера и после просто инсталирах играта от плей стор-а Smile

Само погледни в настройки (долу в ляво до меча дето са) дали си дал нещо като linked to google, защото помня, че бях правил в началото нещо подобно.

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#69

Мерси много,ще пробвам довечера дано стане .

Xperia arc S HTC Desire 500
Цитирай
#70

Ако си направя Cannon tower или Magic Tower, мога ли после да ги променям по някакъв начин?

Без да искам го цъкнах и установих, че може.
Сега имам друг въпрос Big Grin
Ако сложа някой герой в кулата, губя ли го? Или мога после да си го извадя? Albert

EDIT: Отново установих, че може :facepalm:

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#71

имам въпрос относно легендарните герой който толкова трудно ги пуска.искам да попитам има ли някакво значение дали ще провбам с един за 150 геймса или с 3 за 450 геймса защото като цяло дали един дали три геймсовете са едни и същи на герой.
общо взето въпроса ми е ако пускам три едновременно нещо като процент шанс за по добър герой има ли или е все тая ?

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#72

Няма разлика. Май всичко си е до късмет. Аз в началото цъках герои с HB и не ми се падна нищо по различно от слимове и зелени герои :wall: :mad:

След това завъртях с кристали и от първият път ми се падна легендарен (Snozilla Christmas ), слим и син герой.
Цитирай
#73

HegeJl4o написа:имам въпрос относно легендарните герой който толкова трудно ги пуска.искам да попитам има ли някакво значение дали ще провбам с един за 150 геймса или с 3 за 450 геймса защото като цяло дали един дали три геймсовете са едни и същи на герой.
общо взето въпроса ми е ако пускам три едновременно нещо като процент шанс за по добър герой има ли или е все тая ?

Ако имаше някаква значение надали щяха да ги направят да струват еднакво gems, демек НЯМА Smile, но аз си имам едно лично суеверие да си ги рускам винаги с по 3, но всеки си решава сам как да го играе Smile

P.S. - иначе имаше maintenance от 8ч. и дадоха по 300 gems нз дали сте го хванали Sad. За в бъдеще ще гледам да пиша когато има или който намери, че има да споделя да взимаме бонус gems Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#74

Ако имаше някаква значение надали щяха да ги направят да струват еднакво gems, демек НЯМА Smile, но аз си имам едно лично суеверие да си ги рускам винаги с по 3, но всеки си решава сам как да го играе Smile

P.S. - иначе имаше maintenance от 8ч. и дадоха по 300 gems нз дали сте го хванали Sad. За в бъдеще ще гледам да пиша когато има или който намери, че има да споделя да взимаме бонус gems Smile






и аз усетих че от някъде ми дойдоха 300 броя а това има ли дни определени който ги дават и трябва ли да влезнеш в точния ден или просто дават на всички играчи и определено време ли е я разяснете малко защото не си е за изпускане тоя бонус

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#75

От кога цъкаш
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)