Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

HegeJl4o написа:и аз усетих че от някъде ми дойдоха 300 броя а това има ли дни определени който ги дават и трябва ли да влезнеш в точния ден или просто дават на всички играчи и определено време ли е я разяснете малко защото не си е за изпускане тоя бонус

Ами значи хаотични са тези Maintenance може да са ден след ден може да са през 1 месез може седмица - няма нищо конкретно, за получаването на бонуса трябва да се влезе в конкретния момент иначе нищо не получавате - точно когато се състой maintenance-а а той е различен 30 мин, 1 час, днес примерно беше 2 часа, ако не успеете да влезете няма нищо да получите. А иначе това е възможно най - малкият бонус, получавал съм по 400 gems 3000 HB и 300 shards това е максимума иначе има и по 400 gems и 3000 HB доста са Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
Аксесоари
#77

Мисля ,че няма никакво значение,аз съм пробвал сигорно 10 пъти по 450 и нищо до сега,само сини и зелени. Имам единствено един Лилав Дроид и ми го даде от HB.

Xperia arc S HTC Desire 500
Цитирай
#78

Игрицата е доста зарибена. Цъкам я от няколко месеца. 13к might 10 легенди, 5 елитни и 4 обикновени. Макса ми на арената е 150-то място. В момента фермя шардс, че до 2 седмици ще има нов ъпдейт. Ще пускат оня с косата(The reaper) от началния екран. Цената му ще е 7к шардс. Smile Честито. За момента съм с 4700.
Ако имате желание мога да ви кажа как съберете малко от тези розовите камъчета до 1500-2000 първоначално и после всеки ден си капе по- малкоSmile има малко занимавка, но все пак всичко е безплатно и легално.
Чета редовно из форума на играта. Всички се оплакват, че се е напълнило с хакери. Някой от топ спендърите вече се отказаха а другите бойкотират да не купуват повече джемове. Поддръжката от тази сутрин малко са зачистили листата с хакерите, дето с някаква мижава база минават последната вълна на защитатаSmile Ами ще видим кво ще стане.. Това е за сега от мен.

Sony Xperia Z3 compact
Цитирай
#79

Petargarkov написа:Мисля ,че няма никакво значение,аз съм пробвал сигорно 10 пъти по 450 и нищо до сега,само сини и зелени. Имам единствено един Лилав Дроид и ми го даде от HB.

Ми тогава събери шардове и с тях.Поне с шард ням грешки Big Grin
Цитирай
#80

yoshimitsy82 написа:Ако имате желание мога да ви кажа как съберете малко от тези розовите камъчета до 1500-2000 първоначално и после всеки ден си капе по- малкоSmile има малко занимавка, но все пак всичко е безплатно и легално.

сподели ако може много хора ще са ти благодарни

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#81

Мдаааа.... и на мен ще ми е интересно да споделите тези земни блага. Щом всичко е легално и по правилата

п.с. : аз съм might наполовината на yoshimitsy82 , имам 1 елитен герой Паладин (само това ми се падна досега) . И общо взето от скоро чета за играта. И горе долу сега започвам да си пооправям бригадата. Малко късно но няма начин

Huawei p9 lite + iGO Nextgen
Цитирай
#82

Повечето от вас са чували за bluestacks, за тези които не са това е програма (не съм много добър в обясненията), която като я инсталирате на пц-то все едно имате андроид на компа. Трябва да си регистрирате гуугъл акаунта, с който играете играта. Има си плей стор. Инсталирате играта. Свързвате я с вашия гуугъл акаунт. Отваряте играта и там вече цъкате на фрии джемс ( или от подаръка горе в ляво, или от чука долу в дясно). Това са офертите от tapjoy. С разлика това, че те свързва(според мен) към американски сървър и има десетки пъти повече оферти. От рода на инсталирай този апп и вземи 40-50 джема. Или стигни там 3 или 5-то ниво и вземи пак толковаSmile За първи път като го пробвах направих към 1500 за около 2 часа. Има и доста оферти, които не мога да изпълня. Някои искат регистрация и кредитна карта или адрес в Щатите. Сега след като съм изпълнил повечето оферти, всеки ден ми пуска по някоя нова и така на ден си докарвам от 30 до 100 допълнително. Ако има тлъста оферта понякога стигам и до 200. Това смятам, че е достатъчно. Ако има нещо неясно може да ме питате ако пък всичко е ясно пробвайте и пишете колко сте изкаралиSmile

Sony Xperia Z3 compact
Цитирай
#83

До сега не съм го правил, но ще пробвам. Дано да има нещо интересно. bluestacks при мен не иска да го инсталира на PC-то нещо се ръчка с видео картата. Ще пробвам направо от таблета

Huawei p9 lite + iGO Nextgen
Цитирай
#84

ОПри мен се инсталира, но все пак не се пуска... нещо се ебава с драйвърите на видеото.
Преди инсталация някъде мернах, че пишеше Win XP/ Vista, а аз съм със 7-цата. Дали не е от това..? :/

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#85

yoshimitsy82 написа:Повечето от вас са чували за bluestacks, за тези които не са това е програма (не съм много добър в обясненията), която като я инсталирате на пц-то все едно имате андроид на компа. Трябва да си регистрирате гуугъл акаунта, с който играете играта. Има си плей стор. Инсталирате играта. Свързвате я с вашия гуугъл акаунт. Отваряте играта и там вече цъкате на фрии джемс ( или от подаръка горе в ляво, или от чука долу в дясно). Това са офертите от tapjoy. С разлика това, че те свързва(според мен) към американски сървър и има десетки пъти повече оферти. От рода на инсталирай този апп и вземи 40-50 джема. Или стигни там 3 или 5-то ниво и вземи пак толкопишете колко сте изкаралиSmile


Ххахахах жив да си мерси многооо
Цитирай
#86

Ха ха, мерси и ти да си жив и здрав. Иначе и аз съм с уин 7 тръгна ми без проблеми от първия път. Доста бози докато зацепи, но трябва да имате търпениеSmile

Sony Xperia Z3 compact
Цитирай
#87

yoshimitsy82 написа:Ха ха, мерси и ти да си жив и здрав. Иначе и аз съм с уин 7 тръгна ми без проблеми от първия път. Доста бози докато зацепи, но трябва да имате търпениеSmile


пребирам се от работа и тази вечер ще пробвам ще пиша за резултат

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#88

HegeJl4o написа:
yoshimitsy82 написа:Ха ха, мерси и ти да си жив и здрав. Иначе и аз съм с уин 7 тръгна ми без проблеми от първия път. Доста бози докато зацепи, но трябва да имате търпениеSmile


пребирам се от работа и тази вечер ще пробвам ще пиша за резултат

Сутринта имах 10 мин за инстал и тест.Нямах проблеми всичко е както е казал колегата Big Grin има леки трптения но не знам на какво се дължат и дали ще се махнат.Но гемс има в изобилие Big Grin
Цитирай
#89

Ъпдейтвате драйверите на видеото до последните, инсталирате си емулатора, разрешавате му маркета и синхронизацията... От там вече няма да имате проблеми с игрането под PC. Аз от доста време цъкам и на телефона и на компа, че ми писна да зареждам проклетото чудо Big Grin

Нека и аз да се похваля. Вчера ми се падна дълго искания герой от тройка Gems.
[Изображение: 8b799695113d396a.jpg]

Малко ми е мъка събирането на тия зелените нещица, но ще се радвам да споделите някоя тънкост. Ако играя на стари, вече минати с 3 огънчета подземия, ще се падат ли пак ? Грам не ми е ясно как се събират по-лесно. Едва едва по 10-на на две седмици събирам. Искам да ги ползвам за вдигане на EXP на героя.

Samsung Galaxy S3 Neo (4.4)
Xiaomi Redmi 4X DS 32GB Black
Цитирай
#90

+1 за колегата yoshimitsy82 .. близките седмици ще съм на ново PC и ще я направя и аз тази схема щом е давало толкова много gems Smile

rusimc написа:Малко ми е мъка събирането на тия зелените нещица, но ще се радвам да споделите някоя тънкост. Ако играя на стари, вече минати с 3 огънчета подземия, ще се падат ли пак ? Грам не ми е ясно как се събират по-лесно. Едва едва по 10-на на две седмици събирам. Искам да ги ползвам за вдигане на EXP на героя.

Ами винаги можеш да минаваш dun-ове които си минал и пак ещ ти дават ако не си много силен от към герои цъкаш на първия dun второто място с "skull" черепчето там шанса да се паднат е по - голям на мен са ми се падали 3 пъти подред по 3 и така за 5 опита 9 shards. Гледайте да биете dun-ове с черепчета които можете разгледайте ги и си харесайте някъде да "фармите" Smile.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#91

Alien94 написа:+1 за колегата yoshimitsy82 .. близките седмици ще съм на ново PC и ще я направя и аз тази схема щом е давало толкова много gems Smile

rusimc написа:Малко ми е мъка събирането на тия зелените нещица, но ще се радвам да споделите някоя тънкост. Ако играя на стари, вече минати с 3 огънчета подземия, ще се падат ли пак ? Грам не ми е ясно как се събират по-лесно. Едва едва по 10-на на две седмици събирам. Искам да ги ползвам за вдигане на EXP на героя.

Ами винаги можеш да минаваш dun-ове които си минал и пак ещ ти дават ако не си много силен от към герои цъкаш на първия dun второто място с "skull" черепчето там шанса да се паднат е по - голям на мен са ми се падали 3 пъти подред по 3 и така за 5 опита 9 shards. Гледайте да биете dun-ове с черепчета които можете разгледайте ги и си харесайте някъде да "фармите" Smile.


Не знам защо се занимавате с по 3 хахаха аз правя по 100 на ден от телепорта Big Grin поради тази причина ви казвам, ако не ви връзва на гамс събираите зелените плюнки и вземете какво ви доша иска Christmas а с тъпите герой ъпвате яките и кулите
Цитирай
#92

това чудо работи перфектноооо за няма и половин час 1000 гемс

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#93

HegeJl4o написа:това чудо работи перфектноооо за няма и половин час 1000 гемс

Моя съвет не ги използвайте все още .. щом колегата yoshimitsy82 каза, че ще има нов ъпдейт с нов герой препоръчвам да изчакате и като дойде да спамите по 450 gems Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#94

чесно казано аз ги събирах за 4ти строител но сега ми е жал да ги дам Wink ще изчакам

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#95

Явно никой не ме отръзи хахахахах ок моля някой да каже колко шард прай на Х да речеме и да сметнем за колко време ще си купиш паладина :capitulation: аз съм слаб за Х на А правя 70 на ден без напан, ако на Х се праеят 300 на ден за 5 дена си с паладин но нека някой да каже ако ги мандръса на Х
Цитирай
#96

KoZkA написа:Явно никой не ме отръзи хахахахах ок моля някой да каже колко шард прай на Х да речеме и да сметнем за колко време ще си купиш паладина :capitulation: аз съм слаб за Х на А правя 70 на ден без напан, ако на Х се праеят 300 на ден за 5 дена си с паладин но нека някой да каже ако ги мандръса на Х

Ако говориш за портала онзи синият горе в ляво - аз там никога не съм взимал shards нз дали съм карък много голям или не разбирам за какво говориш. Но иначе -
Alien94 написа:също така препоръчвам да не давате shardove за герои - това също за мен е доста тъпичко след снабдяването на макс работници gem-овете няма за какво да ги ползвате затова най - добре за герои. Някак си 2200 или пък 6000 shards за герои няма смисъл - като може от един maintenance да си вземете този герои + още 2 (от gems). Харчете ги за slims - няма значение за кое да вземете 5 сини е = на един син и 5 сини = лилав. Но разбира се всеки си преценява просто съвет Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#97

знае ли се дата за този ъпдейт с нов герой или не

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#98

Вече е наличен за тайванския сървър. Скоро требе да дойде и при нас. Смъртта удря много бързо ама ходи много бавноSmile Идеален е за грабежи и обсадата ама за арената не става. А за шардовете трябва да се играе на обсадата всички шансове на най- високата вълна, която може да победите. Аз лично играя на Е. Дава по 30 шарда на победа и от 40 до 60к опит. Има няколко ефикасни бази във форума на играта. В момента съм копирал едната и съм доста доволен Е вълна ги разцепвам без да имам герои по кулите. Така всичкия опит се разделя на 5 героя. Сутрин правя 4 победи и вечер още толкова. От тук съм само 240 шарда напред. Другото място от където пуска шардове са дънджънитеSmile (за който не знае). Има няколко популярни локации за тази цел D2S1; D2S2; D4S2; Аз цъкам на D5S1 дава по 16. Като не е задължително да биете на 100% и 50% са достатъчни. Трябва да си намерите такъв дънджън, че да можете да биете без загуби или с минимални дори и само на 50%. Можете да си помогнете с някоя магия. Най много уважавам ресторейшъна и гардиан ангелSmile До сега съм взел 2 героя с шардс- нинджата и тъндър годаSmile Атлантикора не ме кефи нещо. За да върши някаква работа трябва да е с талант поне 4 /5 ревиталайз. Сега съм наточил зъбите за смъртта въпреки, че 7к шардс ми се виждат множко, но не там е проблема. Нямам излишни HB да развивам нов герой от 1во ниво. Ама ще видя кво ще реша...

Sony Xperia Z3 compact
Цитирай
#99

Alien94 написа:
KoZkA написа:Явно никой не ме отръзи хахахахах ок моля някой да каже колко шард прай на Х да речеме и да сметнем за колко време ще си купиш паладина :capitulation: аз съм слаб за Х на А правя 70 на ден без напан, ако на Х се праеят 300 на ден за 5 дена си с паладин но нека някой да каже ако ги мандръса на Х

Ако говориш за портала онзи синият горе в ляво - аз там никога не съм взимал shards нз дали съм карък много голям или не разбирам за какво говориш. Но иначе -
Alien94 написа:също така препоръчвам да не давате shardove за герои - това също за мен е доста тъпичко след снабдяването на макс работници gem-овете няма за какво да ги ползвате затова най - добре за герои. Някак си 2200 или пък 6000 shards за герои няма смисъл - като може от един maintenance да си вземете този герои + още 2 (от gems). Харчете ги за slims - няма значение за кое да вземете 5 сини е = на един син и 5 сини = лилав. Но разбира се всеки си преценява просто съвет Smile


Да за там говоря!На мен първите ми дават по 10 а последните ако дават по 100 :confused: за няколко дни ще имаш всичките герой

Мдаааа сега бих вторите дадоха 15 шарда и 10 000 хп ...значи ако си биеш третите за по малко от 10 дни пазаруваш!А бате кой както иска да си играе... тоя пич не пазарува с шард ла му врузва с гемс ти ако изхарчиш 5000 гемс, и сама сини вземеш, какво ще си пазиш 10 000 шардс шото така са ти лазали хахахахаха брат ти и с герой може да ги упваш
Цитирай

Каква е уловката с безплатните гемове където са за попълване на нещо ? Има ли някоя оферта, където не ти искат лични данни и банкова сметка ?

Samsung Galaxy S3 Neo (4.4)
Xiaomi Redmi 4X DS 32GB Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)