Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][JB 4.2.2] Как да "разменим" вградената с външната памет на Lenovo A3000-H +
#26

Нямаш драйверзи значи. Инсталирай пак драйверите.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари
#27

Флашвайте смело. Преди пет минути го направих и вече си имам леново с гласови команди. Благодаря на разработчиците от сайта, за подродната информация.

HTC Wildfire S, stock rom
Lenovo A3000H with ROM "A3000_A421_000_029_130327_CN_3G"
Цитирай
#28

- "разменя" вградената с външната карта памет

Някой ще ми поясни ли моля ? СД картата се смята за вътрешна памет с този ром ? Ако я сменя с друга как стоят нещата ? Благодаря на отзовалите се.

EDIT: На Win8Pro драйвера неможе да се инсталира поради липсваща сигнатура ! Ще потърся дали има начин за инсталация (почти съм сигурен че има) и ще пиша пак. За сега ще използвам 7-цата за този флаш.

*** iPhone 5 16Gb *||* iPod 4G 32Gb iOS 5.1.1 Jailbroken *||* Lenovo A-3000H 4.2.2 с разговори и интернет от М.. ***
Цитирай
#29

Флашнах и си отговорих на въпроса. Чудесно работи за сега, но.. на няколко пъти получих известие на екрана, че "MobileDeviceSync service has stopped". Идеи от какво може да е и дали е проблем ?

*** iPhone 5 16Gb *||* iPod 4G 32Gb iOS 5.1.1 Jailbroken *||* Lenovo A-3000H 4.2.2 с разговори и интернет от М.. ***
Цитирай
#30

Инсталирах рома! Върви добре; картата памет ми я разпознава като вътрешна памет; таба става и за разговори, въпреки че ни ми трябва да го използвам като телефон Tongue Инсталирах рома само заради това че разменя вградената с външната памет.
Благодаря!
Поздрави и успешен ден! Smile
Цитирай
#31

снощи намерих това http://mobilesupport.lenovo.com/us/en/pr...me=manuals , секцията download има нов update
Цитирай
#32

PuDigY написа:снощи намерих това http://mobilesupport.lenovo.com/us/en/pr...me=manuals , секцията download има нов update

Мдааа, странното е че датата на този ъпдейт на станицата е 2/5/2015 (5 Февруари 2014) а в името на файла, датата е 5/6/2013 (6 Май 2013) ? Определено няма да тествам като го флашна, иначе архива изглежда си има всичко необходимо - драйвери , ром, флаш туул.

*** iPhone 5 16Gb *||* iPod 4G 32Gb iOS 5.1.1 Jailbroken *||* Lenovo A-3000H 4.2.2 с разговори и интернет от М.. ***
Цитирай
#33

Мисля да го пробвам ,но нз дали гаранцията ще отпадне. Във "Open Source Code 2/5/2014 " , има един ReadMe файл в който пише 4.4.3 , но нз дали това е KitKat
Цитирай
#34

4.4 e KitKat... кажи ако си го пробвал какъв е резултата ?

*** iPhone 5 16Gb *||* iPod 4G 32Gb iOS 5.1.1 Jailbroken *||* Lenovo A-3000H 4.2.2 с разговори и интернет от М.. ***
Цитирай
#35

Ами да ти кажа че не се наемам да го пробвам защото ще ми е за първи път, а не искам да си загубя гаранцията от първата седмица.По-добре да играя на сигурно.
Цитирай
#36

Разговарях с поддръжката на Lenovo...или по скоро със сервиза им в София. Човекът който беше отсреща не телефона не можа да ми каже нищо конкретно за този ROM, който е качен на сайта на Lenovo. Но беше категоричен за това, че щом е от официалния им сайт, флашването му от потребител не нарушава гаранцията. Smile
Цитирай
#37

Ром-ът е супер/този от първата страница/.Откри го на COM 19
Цитирай
#38

И благодаря на всички!/happy/
Цитирай
#39

Здравейте и аз реших да пробвам рома,всичко стана както трябва,но след като се стартира зацикли за въвеждане на език и до там,тъча не функционира!Помагайте,някакви идеи!
Ехооо има ли някой?

Samsung GALAXY S20 Ultra 5G
Цитирай
#40

И някой пробвал ли е рома от сайта на lenovo
Цитирай
#41

@vankosmax Флашни го 2 пъти поред. Това го чух от 2ма различни човека макар и аз да не съм пробвал/. Ако не флашни друг ROM.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#42

Флашнах го с другият Rom и сега е ок,благодаря! :whistle:

Samsung GALAXY S20 Ultra 5G
Цитирай
#43

Ромът от страница 1 е Андроид 4.2.1.
Колкото до РОМ-овете от сайта на Леново,те ще инсталират КИТКАТ,но се съмнявам да отключат 2G разговорите!
Цитирай
#44

ако може някой да обясни как се слага стоков ром - стъпка по стъпка
p.s Тъкмо инсталирах рома от леново страницате и той е :4.2.2 WIFI_FUSE
Цитирай
#45

Ами това ти е стоков РОМ от Леново директно. За какво ти е някой да ти го обясни - ти вече си го направил. / Извинявам се ако не съм разбрал въпроса ти /

*** iPhone 5 16Gb *||* iPod 4G 32Gb iOS 5.1.1 Jailbroken *||* Lenovo A-3000H 4.2.2 с разговори и интернет от М.. ***
Цитирай
#46

Този оригиналният от сайта на Леново не поддържа интернета през мобилната мрежа... и аз го сложих като се надявах да успея да накарам таблета да слага програмите в сд- картата ама цък... има само Wi-Fi
Сега май ще сложа този от първата страница... и без тва гаранцията май си замина...като сложих нов ром...
Цитирай
#47

слагай направо втория
Цитирай
#48

Мога ли да попитам този ром дали ще стане на ZTE V889s
Цитирай
#49

vankosmax написа:Здравейте и аз реших да пробвам рома,всичко стана както трябва,но след като се стартира зацикли за въвеждане на език и до там,тъча не функционира!Помагайте,някакви идеи!
Ехооо има ли някой?

И аз имам този проблем. Флашвах, ресетвах няколко пъти - и нищо. Наложи се да флашна официалният ром отново. Някакво решение на проблема?
Цитирай
#50

Здравейте!Аз съм с РОМ-ът от страница 1.Всичко е окей,но забелязах,че когато изпозвам мобилен интернет или просто не съм на уай-фай по4-5 пъти на ден,за около 20секунди,губя интернет/иконките на покритието и на двете карти ,изчезват/.Някой флашвал ли е ъпдейта към този РОМ?Как се държи таблетчето с него?Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)