Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Здравейте,
Някой успя ли да намери качествен скрийн протектор за LG L90 Dual D410? (различава се от този за LG L90 D405). Намерих в нета магазин във Варна, който предлага. Ако сте си намерили споделете от къде. Благодаря!

LG L90 Dual D410
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, обмислям да си взема този телефон и искам да попитам какви впечатления имате -издръжлив ли е, лагва/забива ли, рамта достатъчно ли му е, камерата добра ли е?
Цитирай
#28

^и аз искам да попитам същото
Цитирай
#29

Преди малко доиде ъпдеита до android 5.0, някой пробва ли го вече?
Цитирай
#30

Наистина ли има ъпдейт до android 5.0 за L90.
Цитирай
#31

Така помислих като излезе съобщението, но не е все още.
Цитирай
#32

Здравейте, притежавам телефона от 10тина дни. Първите дни нямах никакви проблеми с батерията, дори ме изненада колко е издръжлива. Но вчера, когато си легнах(около 00:00ч) батерията беше около 57%, а сутринта като се събудих(09:30Ч) батерията беше паднала напълно и се беше изключил телефона. Яркостта на телефона беше около 45%. Не си спомням да са били включени други приложения, освен стандартните, които използвам - facebook, messenger, viber. Някаква идея на какво може да се дължи това бързо падане на батерията?
Благодаря предварително!
Цитирай
#33

Според мен, сам си си отговорил на въпроса "facebook, messenger" , но може и да греша. Понякога се случват такива неща. Не би трябвало за напред да имаш подобен проблем, но ако имаш, следи статистиката на батерията

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#34

Видях в характеристиките, че телефона има инфраред порт, дали има програма с която да се ползва като дистанционно за телевизори и друга техника?
Цитирай
#35

То си има вградена програма, но май става само за TV, DVD и Blu-ray.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#36

Нормално ли е IMEI на телефона ми да не бъде откриван в сайтове като imei.info?
Цитирай
#37

Инсталирай от Плей Стор LG Phone From и виж какво ще ти покаже. Да нормално е.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#38

http://prikachi.com/images/401/7870401q.png

http://prikachi.com/images/456/7870456X.png
Да разбирам, че всичко е ок?
Цитирай
#39

Да естествено.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#40

Дали има начин да намаля размера на иконите на хоум скрийна, да се побират по пет на хоризонтален ред или поне да да по малки. Може би лаунчер с подобна функция.
Цитирай
#41

Да, пробвай Nova Launcher, има такава настройка.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#42

Пак съм аз с тъпите въпроси, но това нормално ли е? Мисля, че батерията ми пада бързо и се чудя дали проблемът не е в някое приложение.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#43

Да, нормално е при неизползване на телефона. И на моя телефон е същата графика, когато устройството е в покой и не се използва.

 
Цитирай
#44

Въпросът е защо телефонът е бил буден почти 10 часа.
И това за едно зареждане /ден ли е?
При мен е така (друг телефон на марката)
[Изображение: 97e37e8a59a6a3cfb4224214931b62b0.jpg]

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#45

За един ден е, да. Отделно от OC Android имам и "Система Android", там е по-различно. Снимката е от днес.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#46

Здравейте и Честит 3-ти март на всички !

Имам едно запитване относно телефона, който ползвам от 3 седмици вече. Забелязах значителна разлика във времето, което отнема да се зареди батерията до 100%. Преди карах с LG-E610 и батерията се зареждаше от 15% до 100% за около 2 часа. А сега с L90 D405 забелязвам, че ми зарежда средно по 20% на всеки 60 минути и грубо казано ми трябват по 4-5 часа за пълно зареждане. Бих искал да попитам това нормално ли е или е възможно да имам проблем с зарядното. Ще е безопасно ли, ако опитам да го заредя един път с зарядното от LG-E610, защото лично аз почвам да си мисля, че проблема е от самото зарядно?
Благодаря предварително.
Цитирай
#47

Пробвай с друго зарядно...

 
Цитирай
#48

(2015-03-03, 12:10:08)NoMaD написа:  Пробвай с друго зарядно...

Но да е пак от LG телефон нали?

И също така още един въпрос, ако е възможно - търся програма, която да цъка на екрана вместо мен. Например на някоя игра ми трябва да цъкне 500 пъти вместо мен в една точка н екрана. Търсих из нета, но повечето искат root на телефона. Преди малко попаднах на тази и бих искал да попитам дали някой има впечатление от нея?

https://play.google.com/store/apps/detai...frep&hl=en
Цитирай
#49

Здравейте,

Колебая се за това телефонче и искам да ви попитам няколко неща:
1. Не видях мнение с какво ползване и колко изкарва батерията. Някои потребители твърдят, че батерията е издържлива, но пък и има и оплаквания ?
2. Как се чува при разговор и как съответно ви чуват? Дали вибрира достатъчно силно, за да мога да го усетя ако е в джоба ми.
3. Вярно ли е, че навън дисплеят бледнее и не се вижда хубаво?
4. Дали според вас ще има някаква разлика или проблеми ако взема модела с две сим карти и след това използвам само едната сим, тъй ката не знам дали скоро няма да ми се наложи да ползвам и втория слот?
5. Имате ли проблеми с обхвата?
Цитирай
#50

(2015-03-09, 21:21:08)ivaylod написа:  Здравейте,

Колебая се за това телефонче и искам да ви попитам няколко неща:
1. Не видях мнение с какво ползване и колко изкарва батерията. Някои потребители твърдят, че батерията е издържлива, но пък и има и оплаквания ?
2. Как се чува при разговор и как съответно ви чуват? Дали вибрира  достатъчно силно, за да мога да го усетя ако е в джоба ми.
3. Вярно ли е, че навън дисплеят бледнее и не се вижда хубаво?
4. Дали според вас ще има някаква разлика или проблеми ако взема модела с две сим карти и след това използвам само едната сим, тъй ката не знам дали скоро няма да ми се наложи  да ползвам и втория слот?
5. Имате ли проблеми с обхвата?

Ползвам двукартовия от 6 месеца:
1. От два до четири дни кара батерията.
2. Като чуваемост мога да го държа на половин метър и пак чувам, а не съм имал оплаквания мен да не ме чуват досега. Вибрацията е достатъчно силна според мен.
3. Обикновено дисплея го държа на 40-50 процента - прекалено ми е ярък иначе, но навън при ярко слънце не е достатъчно и не се вижда добре и за това го усилвам. Хубавото е че това нещо става изключително лесно.
4.Няма проблем да си вземеш двукартов и да ползваш само единия слот.
5.Обхвата е ок !
Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)