Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ако имаш гаранция, да го заменят с друг, ама на място провери за същия проблем и другия апарат.

 
Цитирай
Аксесоари

Пробвай със заводски настройки.
Цитирай

Здравейте. Благодаря на всички за помощта. Проблема с менюто се реши. Смених СИМ картата и той автоматично се настрои на българско меню.
Някой от вас ползвал ли е калъфите Quick Window и дали CCF-380 AGEUBK става за LG L90 D410?
Цитирай

Аз ползвам такъв но на двусимовия LG L70 и би трябвало и на L90 да става.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

(2015-06-15, 10:03:04)goss написа:  Здравейте. Благодаря на всички за помощта. Проблема с менюто се реши. Смених СИМ картата и той автоматично се настрои на българско меню.
Някой от вас ползвал ли е калъфите Quick Window и дали CCF-380 AGEUBK става за LG L90 D410?

Да, аз имам такъв. Но имай предвид, че е за едносимовия. Двусимовия, като моя трудно влиза и трудно се заключва телефона към калъфа. Наложи се малко да го модифицирам. Сложих му тънко двойно тиксо между телефона и калъфа, за да не се измъкне случайно. Иначе е много полезно.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 GT-P3100 - Android Jelly Bean 4.2.2
LG L90 D410 - Android Lolipop 5.0.2
Цитирай

Някой може ли да ми изпрати приложението за вграденото фм радио ?



Цитирай

Колеги може ли да ми обясните как така има Task Manager в листата с приложения, а не мога да го намеря никъде и да го използвам. Без руут съм, възможно ли това да е причината ?
И също така препоръчайте ми някой добър и лесен за ползване Task Manager, четох малко из нета, ама излизат една камара пък не съм ползвам такъв досега и искам нещо семпло за използване.
Проблема ми е че от 883 РАМ постоянно в използване са към 660-700 и това ужасно ми бави устройството. Имам CM Manager и Cleaner, но дори и след като ги използвам паметта, която се използва остава висок процент(70%).
Благодаря предварително! Smile
Цитирай

@baju пробвай да задържиш back бутона и ще ти се покаже task manager-a.
Нормално е да имаш толкова заета памет.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

(2015-10-03, 09:48:05)baju написа:  Имам CM Manager и Cleaner, но дори и след като ги използвам паметта, която се използва остава висок процент(70%).

По-добре ги махни тези почистващи приложения.

D_coffee
Цитирай

Има ли как да ги изключа за постоянно и да ги пускам например, когато ми трябва да чистят памет или остатъчни файлове?

Опитах и не стана. Нямам руут само да отбележа. Но съм се решил, че е време го руутна. Писал съм и в темата за руут, но няма отговор там, затова ще попитам и тук - кажете някой лесен метод за руутване. Smile
Цитирай

Някой вече да е пробвал Android 5.1.1 Lollipop CarbonROM [w7] на LG L90 D410?
Плюсове, минуси...?
Цитирай

(2015-05-03, 20:08:50)Lokoto написа:  Аз съм с Lollipop вече повече от 2 месеца. Много съм доволен - няма засичания, а и батерията държи поне 2 пъти повече. Доста допълнителни настройки има, но ако не знаеш какво правиш не ги пипай.
Но трябва да знаеш едно - смени си или преинсталирай програмите си на телефона. Дори една да ти е останала от предишната версия започват проблемите - бързо падане на батерията и други проблеми. Затова би ти препоръчал да направиш пълно изтриване паметта на телефона и после да си сложиш отново програмите. Не забравяй да си направиш бекъп на адресите си - качи ги в гугъл най-добре.
Как става пълното изтриване паметта на телефона? Това връщане на фабричните настройки ли е? А тогава ще се запази ли 5.0.2, или ще се върне към КитКата? И ще се изтрият ли програмите свързани с Google - Google+, Гугъл музика, павилион, и всички други, които не могат да се премахнат така или иначе. Само Фейсбука заема сега 300 МБ памет. и винаги ми изписва че няма достатъчно памет, и се налага да изтривам някоя и друга програма, за да освободя място. Но това докога? Като гледам всички почнаха да правят ъпдейти много по-големи от преди това. Ще се радвам да ми отговорите по-подробно. Благодаря!  Bu
Цитирай

Как става пълното изтриване паметта на телефона? Това връщане на фабричните настройки ли е? - Да.
А тогава ще се запази ли 5.0.2, или ще се върне към КитКата? - Връщането на фабричните настройки не променя версията на Андроид.
И ще се изтрият ли програмите свързани с Google - Google+, Гугъл музика, павилион, и всички други, които не могат да се премахнат така или иначе. - Не, системните приложения, каквито са тези, които си изброил, няма да се изтрият.

D_coffee
Цитирай

Телефона е LG L90 5.0.1 има проблеми със забиване и бавене, понякога не може да стартира - стои на логото на LG и загрява в горната част.  При опит за софт ресет излиза грешка
 http://prikachi.com/images.php?images/58/8543058U.jpg При хард ресет със задържане на копчетата, минава през потвържденията и си стои на reseting повече от час. Като му махна батерията и го включа, всичко си е както е било.  Ще пробвам да му преинсталирам софта през компютър когато намеря време. Какъв може да е проблема, софтуерен или хардуерен?
Цитирай

Проблемите могат да са много и е трудно да се гадае. Най-често срещания проблем е начина на ползване на устройството. Най-добре е да бъде преинсталиран.
Цитирай

Оправи се след флашване. Засега.
Цитирай

Здравейте. Аз съм с L90 D410 с android 5.02. Вчера /15.05.2016г./ получих някаква софтуерна актуализация, но не съм я инсталирал още. Има ли някой който е пробвал и какви са отзивите?
Цитирай

(2016-05-16, 10:07:34)goss написа:  Здравейте. Аз съм с L90 D410 с android 5.02. Вчера /15.05.2016г./ получих някаква софтуерна актуализация, но не съм я инсталирал още. Има ли някой който е пробвал и какви са отзивите?

Каква е тази актуализация? Аз съм със същия модел и 5.02, но не ми дава актуализация за нов ъпдейт досега.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)