Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

^Еми при това положение няма как. Аз постоянно атакувах и гледах да нямам превзет остров, а то кво стана, само ме нападат и ми взимат всичко. Днес не съм нападнал никой, само си подобрявам сгради. При този начин на избиране на опоненти, няма как.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
Аксесоари
#52

А как се купуват диаманти, с тях съм много зле?
Цитирай
#53

pavelcheto написа:^Еми при това положение няма как. Аз постоянно атакувах и гледах да нямам превзет остров, а то кво стана, само ме нападат и ми взимат всичко. Днес не съм нападнал никой, само си подобрявам сгради. При този начин на избиране на опоненти, няма как.

Добре си правил, че атакуваш, но с течение на времето трябва да си много добър в атаки и в отбрана възможно най-добре. Ако наистина желаеш това ти трябва много късмет или да купуваш диаманти, много и постоянно, в противен случай ще те трепят много, а ти няма да можеш. Играта е премиум и който купува и разполага с много хиляди диаманти е един от най-добрите. За атака ти трябва кораб и лодки на макс, супер високо ниво на войниците, мноооого статуи, прахчета за подсилване на статуите също warriors са почти задължителни, ако си с много медали понеже е най-удобно с тях, въпреки че Supercell ги оакаха с последният голям ъпдейт. Приготви се за дълга игра, ако си без диаманти и се надявай Supercell да не прецакат и тази игра, както онази боза СоС.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#54

при вас има ли проблеми със зареждането на играта през 3G, при малко по-слаб нет? При мен няма зареждане Sad
Цитирай
#55

toonio написа:при вас има ли проблеми със зареждането на играта през 3G, при малко по-слаб нет? При мен няма зареждане Sad
Ти сигурно си изчерпал основния лимит(за 3G)?
Цитирай
#56

person написа:
toonio написа:при вас има ли проблеми със зареждането на играта през 3G, при малко по-слаб нет? При мен няма зареждане Sad
Ти сигурно си изчерпал основния лимит(за 3G)?
Да изчерпан е, но за CoC няма проблеми както и за всички др. игри които цъкам онлайн. Явно тази иска повече ресурс Sad
Цитирай
#57

Играта от 9 този месец до днес ми е изхарчила 28,3МВ, което не е много, а я пускам често, но от месец насам зарежда понякога по-бавно от нормалното.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#58

toonio написа:при вас има ли проблеми със зареждането на играта през 3G, при малко по-слаб нет? При мен няма зареждане Sad

След последния ъпдейт, много хора се оплакват от проблеми със зареждането. Седи на началния екран и пише dowloading content... .

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#59

То и при мен излиза Downloading Content и след 10 секунди се саморестартира и вече си зарежда нормално.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#60

И при мен е така, но преди последния ъпдейт нямаше такива неща. :unknw:

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#61

Та баланса е повече от отвратителен. Днес си ъпгрейднах базата до ниво 8 и отключих войните и успях да победя двама играчи и натрупах ресурси. И имам 89 медала. Сега обаче някакъв насран мухльо дето си седи по цял ден в базата ме е нападнал с танкове и ми взе почти всичко, а моята защита срещу него е безполезна. Той има 86 медала. И един от островите на картата е също някакъв такъв смешник, с 40 медала, базата всичко на макс, а трезора на ниво 1, защото с неговите медали няма друг толкова развит. Развалиха ми кефа от играта.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#62

След HQ20 ще си мериш пи*ката с всеки и пак ще ти е доста трудно и ще ти вземат базата постоянно, освен ако не си със 20 медала.
И повярвай ми, като за начална игра имаш супер баланс щот ако бе по левъл можеше и никой да не превземеш, щеше да си стоиш и да чакаш нови бази от ботовете, а твоята щяха да я мачкат постоянно. Виж с диаманти е друго.

Стратегия с таймери е - играй я така, а не като Рамбо.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#63

Не виждам защо по левел да е по-зле? Аз в момента мога със моите войници да превзема собствената си база, ако нападна по определен начин.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#64

pavelcheto написа:Не виждам защо по левел да е по-зле? Аз в момента мога със моите войници да превзема собствената си база, ако нападна по определен начин.

Левела дава страшно голямо отклонение и сега базата ти е малка и ти си с нисък левел и може би почти всеки ще я превземе, но след време няма да е така. Сега ти вдигаш левел бързо и лесно, но това ще е до време, скоро ще ти трябва месец че да можеш да мръднеш от едно HQ на друго, което бързо казано е, че ще ти размазват базата колегите ти по левел и ще ти е доста трудно или абсолютно невъзможно да продължиш, хиляди хора пратиха играта в кошчето по тази причина. Ако е по левел няма да те напада само твоят левел, а и 1-2-5 по нагоре. Ти няма да можеш да си качваш базата, защото ще ти трябват милиони и милиони в рекурси, които няма да можеш да събереш обикновено никога, имам познати 6 месеца не мръднаха повече от HQ16 щот няма начин без диаманти особено, след като спряха фалшивите рекурси, които взимаш от други бази.

Сега имаш достатъчно време да събереш примерно 600000 дърво, ще те превземат 5 пъти, ще ти паднат медалите и пак ще си направиш дървото, ако е по левъл ще дойде момент, когато ще ти е невъзможно, може би не за теб, но за много да. Ако си по левъл и събираш рекурси ще те мачкат 30 пъти на ден или колкото може и темата тук щеше да е пълна с оплаквания.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#65

Все пак играта е направена и да се купуват диаманти. Аз не бих купил и вече играя само за кеф. Поне вкараха още сървъри и вече няма проблеми със зареждането.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#66

Ако 100 000 диаманта са на цена 100$ бих си купил, но в момента са супер скъпи.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#67

Сутринта, с кафенцето, разцепих Хамърман 25, с 15 война, без загуба Big Grin


Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#68

това е най-лесния Hammerman, нормално да го победиш без загуба, като пускаш шок бомбата на super mortar-а и тва е Big Grin
Цитирай
#69

Аз не съм цъкал подобни игри до сега и съм супер новак. За това се радвам на такива неща. Big Grin

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#70

luckana написа:това е най-лесния Hammerman, нормално да го победиш без загуба, като пускаш шок бомбата на super mortar-а и тва е Big Grin

Тия Хамермани си ги пазя за преди да ъпдейтна HQ, че доста ресурси трябват, а там ги дават
иначе преди даваха един доктор, той също беше доходоносен от към ресурси Dance
Цитирай
#71

Доктора излиза всяка сряда за всички мисля и всяка събота, ако не греша, след като гръмнеш Hammerman някакъв си.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#72

Стигнах до извода, че ако не си държа ресурси, не ме нападат. От както си промених базата са ме нападнали успешно 2 пъти и 3 неуспешно. Днес тоя дето е успял е бил със 6 хевита, 12 войника и 12 базуки. Никакъв шанс да направя нещо. И не разбрах за какво ме е нападнал като е взел 18 голд, 2 000 дърво и 10 камък.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#73

Теб въобще да не ти дреме, че те нападат, това да ти е най-малкият проблем.
Ресурсите ги събирай и ги харчи периодично и тактично, това е почти цялата игра и като го комбинираш със статуи. Ако качваш някое мощно или важно оръжие от базата си, засилвай с прахче синята статуя, че да ти помага.

А срещу хеви и бъзуки може много да се направи, въпреки че са мноооого яка двойка. Ти трябва да си подреждаш базата срещу всички варианти на атака от друг играч - да ти е подготвена срещу хеви+бъзуки, срещу танкове и срещу онези с чуковете. Нареждаш мини, оръжия и всяка къща със замисъл. Ако не го правиш така базата ти ще е лесна жертва.

Ъпдейтвай Скулптора винаги, когато можеш, супер важен е. Ако нямаш място разкарай зелените статуи, но обезателно прави Сини статуи - там ти е силата на базата и на базите за рекурси.

Наблюдавай кой и как те напада и с какво, защитавай всички страни на базата си и срещу всяко оръжие. Ако някой те нападне и не успее може да се върне и след месец.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#74

@pavelcheto Като имаш 1452652635 сгради и ако може да се падне червен или син камък от базата ти ще те атакувам не ами и за още ще питам.

@e34v8 Точно разработчиците са се опитали да я правят играема и без да се купуват диаманти. Най-дълго за ъпдейт може да се чака 2 дена и половина, а диаманти постоянно падат на мапа, като се браниш и от подводницата.

@Mitku Трябва оръжията да са пръснати надалеч едно от друго за да не ги хваща артилерия и на всякъде, защото много обичам да си спринтирам войните във гората и после отзаде да го разбия а кулите му да са най-отпред.
Сините не са много важни ако не ти дреме за базата и си харчиш ресурса постоянно и vault-а е добро ниво, предпочитам лилави и червени.
Най-якото нещо което можеш да направиш в защита е да сложиш боом мина в горния десен ъгъл на кула която има вече зелен покрив, бум мината там е НЕВИДИМА!

Ако не стига малко ресурс и ще чакаш още час два за да го събереш, пък вече имаш примерно 100к отгоре на сейфа много по-добре е да се похарчи малко диамант за да се пусне строежа, аз за това си ги пазя, имам около 300 почти.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#75

teneke написа:@Mitku Трябва оръжията да са пръснати надалеч едно от друго за да не ги хваща артилерия и на всякъде, защото много обичам да си спринтирам войните във гората и после отзаде да го разбия а кулите му да са най-отпред.
Сините не са много важни ако не ти дреме за базата и си харчиш ресурса постоянно и vault-а е добро ниво, предпочитам лилави и червени.
Най-якото нещо което можеш да направиш в защита е да сложиш боом мина в горния десен ъгъл на кула която има вече зелен покрив, бум мината там е НЕВИДИМА!

Ако не стига малко ресурс и ще чакаш още час два за да го събереш, пък вече имаш примерно 100к отгоре на сейфа много по-добре е да се похарчи малко диамант за да се пусне строежа, аз за това си ги пазя, имам около 300 почти.

Не съм съгласен, че оръдията трябва да са разпръснати далеч едно от друго още по-малко за артилерията. А това, че спринтираш с войниците през гората не го разбрах какво общо има с нареждането на базата. Пази се от всички страни, а ти си спринтирай, където желаеш.

Сините са най-важни, защото без тях нямаш ресурси за харчене, сините пазят и базите за рекурси, които са супер важни и без тях няма игра. Не можеш да харчиш постоянно ресурсите щот има само една бригада за строене и винаги остават излишни рекурси. Vault има само едно ниво след качване на HQ, така че не може да е на по-добро от това ниво.

За добавяне на необходими рекурси може да чакаш и един ден или да са ти необходими 1000 диаманта, за да ги добавиш, така че с грешка си. 300 диаманта не са нищо за тази игра, виж 30 000 да добре са за няколко дни.


Един пример само щот леко се заблуждаваш:
10 ниво на къщата за дърво ти дава 3500 дърво на час, примерно за да качиш склуптора трябва да чакаш 8 дни. А колко ще чакаш за 7-8 лодки и 30 оръжия ? 1 година. Или трябва да купиш 100 000 диаманта щот ако ги събираш по 300 на месец ще играеш още 9 години.
Така че без бази за рекурси и сини статуи и прахчета играта спира и ако си по средата не е никак добре.

Ще трябва да слагаш HQ отпред на плажа, както много го правят, за да им паднат медалите и да се доберат до няколко бази за рекурси.

А ако играта е по Левел, както иска колегата тук? Зле, единственият изход са диаманти.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)