Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Summoners War: Sky Arena
#26

Някой взимал ли е премиум съмонер пак-а, струва ли си да събирам кристали за него, че се чудя дали да не си взема от нормалния?
Цитирай
Аксесоари
#27

doctavus написа:
miromir2217 написа:"fight with friend 3 пъти" - това не е просто да се биеш на арената, ами да използваш герой на някой от приятелите ти в битка 3 пъти.

Всеки ден можеш да ползваш главния герой на всеки твой приятел по веднъж в битка.

Ооо... верно, съжелявам че дадох грешна информация. Между другото незнам точно колко става откак я играя играта, но някак доста напреднах! Паднаха ми се някои интересни герои от тея скролове, но като цяло... от можеби вече използвани над 100 unknown 1-3* scrolls да са ми се падали най- много 3 пъти 3* юнити.... много рядко се пада нещо полезно.

Аз затова използвам кристалите за съмон Smile - падат се много добри неща. Последно ми се падна 4 звезди awakened Bernard.

Иначе пакет не съм си купувал - заслужава ли си ?

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#28

Как да се развия по-бързо , днеска почнах да играя , героите ми са по 10 левел , 3 звезди.

Името ми е Swingline , ако някой иска да ме добави към гилд или friend list !
Цитирай
#29

dfxos написа:Някой взимал ли е премиум съмонер пак-а, струва ли си да събирам кристали за него, че се чудя дали да не си взема от нормалния?
Взимай нормалния, ако се падне нещо падне. Няма много смисъл да инвестираш в сегашните ти герои и после, ако ти се паднат по-добри всичко на ново. Давай пък каквото стане и успех. Wink

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#30

Принципно пакетите са по-добрия вариант от призоваването с кристали - за 750 кристала ще имаш 10 героя 3-5 звезди, а при пакета примерно премиума за тези кристали получаваш 11 героя 3-5 звезди, 100 000 мана и по един ейнджъл от всеки елемент.
Цитирай
#31

Да, аз днес направих около 10 съмъна с мистик скролове и 3 с кристали, но само един 4* Water Succubus. Ама нищо де сега фармя за Fire Vagabond и Light Bearman а от преди си имам Fire Epikion Priest и сега със Succubus-а ще съм доста добър team.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#32

Къде се фармят тия? И решихме ли кой канал да използваме? На мен ми допада идеята с 359.

Sony Xperia Z1
Цитирай
#33

И аз съм навит за 359 Smile Мисля и гилдия да направя, по-късно ще пиша каква е ако искате Smile

ПС: Нямам си никва идея за какво е гилдията, ама нека да сме обединени на едно място Lol

ПС2: Основаването струва 300к мана, май ще се позабавя Big Grin

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#34

Зарибихте ме и мен... Добавяйте ме: MaLyKoLiU
Цитирай
#35

Succubus-ите са зверски. С Wind съм и dmg оutputa е нереален Smile развивай го

Адвайте ме към гилдията - Jukata
Цитирай
#36

Още няма гилдия, трябва да събера 300к мана за да основа Smile Ще кажа като съм готов и ще пусна покани

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#37

Как да се развия по-бързо в началото , да правя dungeons на Normal и арени ли ?
Цитирай
#38

Има ли начин да се играе на няколко устройства едновремно?

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#39

Би трябвало този начин да е с Hive акаунт - аз имам, колкото да се пазят данните, но не съм сигурен как е положението с повече устройства

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#40

да попитам сикрет дърджъна кога го отключва днес бих един дънджън който има 22 часа още и ми се появи за 1 час бих свърши ми енергията после изтече времето бях на вън за около 1 час и като се върнах и влезнах пак пак го имаше сикрет дънджъна даже му оставаха 13 минути
Цитирай
#41

Пратих покана на всички писали в темата Ника ми е bg_wakko.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
#42

Аз се пиша Xeranth, ако искате ме добавете и мен Wink
Цитирай
#43

Къде фармите за 3 звездни гадове че имам бая да evolve-вам пък много рядко ги пуска?

Sony Xperia Z1
Цитирай
#44

Аз фармя първия бос Анубис, той пуска скролове и с повече късмет може да ти се падне 3 звезди чудовище. Някой път пуска и направо чудовище 2 звезди, ако не ме лъже паметта.
Цитирай
#45

къде го видяхте този анубис аз никъде не го виждам
Цитирай
#46

И аз не знам къде е този Анубис..

Sony Xperia Z1
Цитирай
#47

Анубис е вълка в първата зона още... Smile
Цитирай
#48

Само той ми остана на хел да бия ама още ми е силен. Иначе като че ли най-хубави предмети пускат 2та боса на 3то ниво на хард. Доста мана и скролове пускат.

Sony Xperia Z1
Цитирай
#49

да попитам някой знае ли на какъв принцип определя на кое място да се сложи руна защото имам едини който трябва да са 4 за да е стън рейта и си взех една руна фокус която е като я сложих и тя ми махна една от другите и ми развали сета
Цитирай
#50

Да, според фигурата на самата руна Smile По очертанията и формата можеш да разбереш на кое място ще отиде.
Отделно на цената на мана можеш да премахнеш руна и да си я запазиш ако искаш да слагаш друга, иначе губиш първата

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)