Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Summoners War: Sky Arena
#51

Всички руни от един тип изглеждат по един начин. На самата руна пише в скоби след името номер, това е слота на който отива. (4) примерно отива в слот 4 и ако имаш сложена там, тази ще я замести.
Цитирай
Аксесоари
#52

Тук има доста полезна информация, като например за кое чудовище какви руни са подходящи...
http://tcgapp.com/forums/summoners-war-s...ategy.320/
Също на доста места във форума прочетох, че в момента няма голяма полза да се хабят диамантите за съмонване на чудовища, понеже явно има някакъв проблем и възможността да пусне 4* или 5* е минимална... и е много по-добре да се отключат слотовете в магазина и да се купуват от там.
Като примерно това... http://oi59.tinypic.com/2daddtk.jpg Crazy
Гледах и някакъв пич, който си купи 4 премиум пак-а и за 44 скрола, му даде само 3 или 4 чудовища по 4*, останалите бяха по 3 все. :o
Цитирай
#53

Лол как се събира толкова мана :unknw:
Много бавно става това копане на мана... аз докато събера пари да основа гилдия целия форум вече ще играе играта Lol

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#54

Е не е кой знае колко трудно...
На секретния дънджън на рън на 3 нива взимах между 3 и 4 хиляди мана... за час събрах към 30-40 хиляди :thumbup:
Надявам се скоро да има гилдия вече... Lol
Цитирай
#55

Днес за почти цял ден сериозно цъкане събрах почти 200к мана ама отидоха за ъп на руни. Тия дни може да основа една гилдия. Иначе в момента събирам кристали за pack-а с 3 мистик скрола 30к мана и ангелмон, ама след това което каза колегата взех да се чудя има ли смисъл. И все пак какво друго пък да ги правя тия кристали?

Sony Xperia Z1
Цитирай
#56

Да ви попитам нещо кой от двата ще е по добре да Awaken-на Inugami-воден или warewolf-воден.Inugami ще получи още едно умение а върколака ще му се увеличи скоростта на атака
Цитирай
#57

Добавяйте ме и мен ,ника ми е gabbaglava
Цитирай
#58

Ако си струва умението awake-ни Inugami.

Sony Xperia Z1
Цитирай
#59

Само на мен ли ми се струва, че това е поредната игра, за която ако решиш да плащаш в истински пари ще ти излезе през носа? После се чудят защо хората търсят хакове за игрите. Жалко, че за тази няма. Иначе играта е много хубава, но иска много пари. Иначе - много време.
Цитирай
#60

Ами да ако решиш да инвестираш пари ще си излезе солено, но пък от игрите които напоследък виждам е такава, че най-малко има нужда от вливане, стига да не си нетърпелив/ва естествето Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#61

BTW ника ми е nights7orm. Вече съм добавил всички които до сега са дали никове тук от форума.
Цитирай
#62

19то ниво съм и ме съсипват Big Grin По едно време бях близо 1400 точки в арената, а сега съм 800. Тия хора изведнъж извадиха баси зверовете по 5 звезди, аз още се мъча на 4 макс.. тегаво е без да плащаш Big Grin
Цитирай
#63

Здравейте да ви попитам първо имам някакъв герой tarq защо има корона в единия ъгъл и съм пратил и аз покани за приятелство и ника ми е tedoh
Цитирай
#64

моя ник е mtod222 пратих в покани , не знам още какво точно да правя ама ходя и се бия и за 1 час игра има 2-3 мостарчета Smile

Samsung S4
Цитирай
#65

Привет и от мен. Играя игричката вече някъде 20-тина дена и доста съм се зарибил така да го кажа Rock хубаво ще е да направим българска гилдия или поне канал да си чатиме ин дъ гейм Big Grin Big Grin пиша се M.Benchev може да ме добавяте Smile

Samsung Galaxy S4 (black)
Живота пречупва най-силните, поставяйки ги на колене, за да докажат, че могат да се изправят... Слабите не ги закача - те са на колене цял живот...!!!
Цитирай
#66

Някой събира ли мана за гилдия, че аз покрай тия евенти само днес събрах 140000 мана. Big Grin
Ако никой не събира, да ги събера аз и да направя?
От евента който е до днес за 100 победи в дънджъните, взех 4 чудовища по *** Dance
[Изображение: Dlhup2Gl.png]
Чудя се има ли смисъл да Awake-вам Fairy?

tedo Коронката на иконата на чудовището, означава, че това ти е главното чудовище и може да се използва от другите играчи. Smile
Цитирай
#67

Аз събирам пари и съм почти на финала Smile Надявам се утре да съм готов с гилдията - веднага щом я направя ще пусна покани на хората, които са си написали ника тук и ще си кажа.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#68

да ви попитам имам един мечок на който пише че деймиджа му е пропорционален на максималтото НР то мах му е 1600 а прави само по 140 деймидж защо аз ли не мога да ву разбера умението или
Цитирай
#69

Гилдията е готова и се казва AndroidBG Smile

За съжаление не виждам как се кани, затова моля който иска да се присъедини да ми прати рекуест Smile

П.С: Можем да ползваме гилд чата за комуникация Smile


Edit: Тъй като ме спамят с много рекуести, ще приемам само хора, които са писали ника си и желание за включване в гилдията след този пост.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#70

tedoh пратил съм рикуест
Цитирай
#71

Приеми Boohal Smile

Sony Xperia Z1
Цитирай
#72

Приемай и Jukata
Цитирай
#73

Пратих и аз рикуест.
MaLyKoLiU
Цитирай
#74

gabbaglava
Цитирай
#75

И аз почвам да пращам F*stm*n
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)