Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Summoners War: Sky Arena
#76

Добавете и мен bg_wakko

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай
Аксесоари
#77

И аз съм пуснал рекуест.
Цитирай
#78

Всички са добавени!

Хайде, не се срамувайте, идвайте още Tongue

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#79

да попитам тази транкил форест където влизат 4 чудовища опита по 100 на час за чудовищата ли е или.....
Цитирай
#80

и аз съм пуснал рикуест за гилидичта - mtod222 , а да попитам добре аз нямам много чудовища ми е бая трудно да бия , какво да правя за да изкарам някое 4 звезди или по голямо и къде да бия за да ми падат повече герои

Samsung S4
Цитирай
#81

Аз в началото гриндех в третата земя (с харпиите).
А 4* чудовище може да направиш като вдигнеш максималния левел на някое 3* и го еволвнеш с 3 други по 3 звезди...
Доста солено излиза по този начин, но... Същото важи и за да станат 5*, но тогава трябват 4 чудовища по 4*
В момента си блъскам предимно в дънджъните и ако ми падне нещо добре... Smile
Със скролове е малко вероятно да ти падне нещо силно...
Цитирай
#82

Ясно значи избирам някой бос и бия там докато събера нещо инетересно Smile а има ли смисъл с кристали да призовавам или да ги пазя

Samsung S4
Цитирай
#83

призовавай със кристали от там излизат най хубавите поне според мен
Цитирай
#84

Два пъти купувах summoners pack с 3 mystic scrolla и отделно още поне 15 скрола съм купил и единственото интересно което се падна беше 4* Pierret и някъв 3* awake-нат. Голям ташак са тия скролове. Иначе имам 6 чудовища с по 4* и сега се мъча да направя още няколко с 4* и да си правя вече с 5* че не се издържа вече. От 1 седмица само фармя без да мога да мина 1 ниво...

Sony Xperia Z1
Цитирай
#85

аз точно за summoners pack се чудих дали да си купувам , ама ти ми отговори Smile и аз така фармя и не мога да мина и едно ниво , полудявам Big Grin

Samsung S4
Цитирай
#86

То и аз от доста време фармя в дънджъните само и реших да пробвам пак с нивата и взех, че успях да изрина Tamor Desert от раз и Garen Forest на Hell... Dance Вълчо само ме озори малко, но и него го убих от 5тия опит... Cool
Гледам днес е имало нов ъпдейт и са добавяли разни неща нови...
http://www.withhive.com/help/notice_view/5757
Точките от арените вече няма да зависят от победите ни когато се защитаваме, а само когато ние атакуваме. :bow:
Също и вече няма да ни дава противници с по-голяма разлика от 5 левела...
Цитирай
#87

Пратил съм за гилдията nick: nights7orm
Цитирай
#88

Някой може ли да каже защо всеки ден си взимах дневния бонус и накрая ми даде геройче.. и след това вече като влизам всеки ден не ми дава бонуси?

Samsung Galaxy S4 (black)
Живота пречупва най-силните, поставяйки ги на колене, за да докажат, че могат да се изправят... Слабите не ги закача - те са на колене цял живот...!!!
Цитирай
#89

един въпрос имам комплект от руни който дава 15% защита срожил съм 6 такива който дават общо 45% защита но като коча нивото на една от руните която дава защита си се увичава със 4 без да добавя процентите може ли да ми кажете защо
Цитирай
#90

до колкото разбрах от това което обясни.. когато ъпгрейдваш руна ти се дигат статовете само на руната но не и на бонуса Smile

Samsung Galaxy S4 (black)
Живота пречупва най-силните, поставяйки ги на колене, за да докажат, че могат да се изправят... Слабите не ги закача - те са на колене цял живот...!!!
Цитирай
#91

Ще пробвам по добре да обясня
Руната ми дава примерно 44 защита при ъпгрейд на руната става 48 на чудовището преди ъпгрейда пише 303+150 и след ъпгрейда става 303+154 и не ми добавя процентите
Цитирай
#92

ясно еми явно ти дава само 4 защита а не 4% виж хубаво какво ти дава... ако можеш прикрепи снимки да видиме

Samsung Galaxy S4 (black)
Живота пречупва най-силните, поставяйки ги на колене, за да докажат, че могат да се изправят... Слабите не ги закача - те са на колене цял живот...!!!
Цитирай
#93

Руната при комплект от 2 дават 15% защита
Цитирай
#94

дава да... на това му се вика бонус.... колкото и да ъпгрейдващ тази руна той не се увеличава или намалява...

Samsung Galaxy S4 (black)
Живота пречупва най-силните, поставяйки ги на колене, за да докажат, че могат да се изправят... Слабите не ги закача - те са на колене цял живот...!!!
Цитирай
#95

Колеги да ви питам нещо. Мисля да събирам 750 кристала за premium pack. Вашето мнение какво е? Дали да изгубя към месец и нещо в събиране или направо да си взимам summon за кристали. В пака има 11 mystical scrolls. А 750 кристала са 10 summon с кристали. Направо не знам. Много ми се вижда месец да чакам, че после евентуално да се падне нещо хубаво уж. Гледах някакъв в тубата опатка 11 скрола и нищо.
Цитирай
#96

Както бях казал по-горе 2 пъти вземах пак от 225 и почти нищо интересно, но утре ще имам за 3-ти и пак ще взема защото поне със сигурност пуска 3* които ми трябват за evolve на pierret na 5*. Общо взето за малко мана и 2 скрола повече аз не бих чакал. Въпроса е на късмет да ти се падне 4 или 5*. Другия начин е като мен да вдигнеш 4 тризвездни на макс, след това ги правиш всяко от тях на 4* и ги използваш за направата на един 5*

Sony Xperia Z1
Цитирай
#97

RespectHustler написа:дава да... на това му се вика бонус.... колкото и да ъпгрейдващ тази руна той не се увеличава или намалява...
нъй като съм през телефона и нама как да ви кача скрийн шот дава бонус 15% защита но не трябва ли като се увеличава защитата със 8 примерно да се сметне на ново със процентите
пример имам 303+150 (това е със проценти със всичко) увеличавам със 8 защитата и става 303+158 не слага процентите а те са си 45% не малко
Цитирай
#98

Колеги имам 1 питане... как се справяте с енергията за мисиите и дънджъните.. аз имам 50 енергия и едвам се справям трябва доста време да чакам.. дайте препоръки.. видях, че някой ползват кристали за енергия но аз ги използвам за раждане на чудовища тъй като е най на оферта, та ако може да ме посъветвате и да кажете как вие се справяте.

Samsung Galaxy S4 (black)
Живота пречупва най-силните, поставяйки ги на колене, за да докажат, че могат да се изправят... Слабите не ги закача - те са на колене цял живот...!!!
Цитирай
#99

Ето и от мен... току що ми се падна и мисля, че трябва да се похваля Smile http://i.imgur.com/jIYTd1k.jpg за 1 път от съмонване с кристали ми се пада над 3 звезди Smile :cheers: :cheers:

Samsung Galaxy S4 (black)
Живота пречупва най-силните, поставяйки ги на колене, за да докажат, че могат да се изправят... Слабите не ги закача - те са на колене цял живот...!!!
Цитирай

а то може ли да се играе през лаптоп ?

Samsung S4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)