Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камера
#26

kayzer написа:
Boby13 написа:И какво ще правиш , като я получиш ? Само не ми казвай, че ти ще я сменяш ?
Вариантите са два: или аз или срещу 40лв. Ти по добре ми кажи имаш ли някакво инфо по моя въпрос!
Честно казано неоправдан риск ! Успех въпреки това Smile М7 и М8 се водят за едни от най-трудно ремонтируемите при нормални условия !
Цитирай
Аксесоари
#27

Boby13 написа:
kayzer написа:
Boby13 написа:И какво ще правиш , като я получиш ? Само не ми казвай, че ти ще я сменяш ?
Вариантите са два: или аз или срещу 40лв. Ти по добре ми кажи имаш ли някакво инфо по моя въпрос!
Честно казано неоправдан риск ! Успех въпреки това Smile М7 и М8 се водят за едни от най-трудно ремонтируемите при нормални условия !
Говорил съм със сервиз, дават гаранция, че могат да сменят, но нямат камера.

XIAOMI MI4 LTE 16GB
Цитирай
#28

Днес оставих телефона в Мост. Писах проблем с камерата , слушалките ( понякога не отчита ,че има слушалки) и проблем с батерията . Ще пиша след 1-2 седмици за резултата Smile
Цитирай
#29

Колеги, днес ми върнаха телефона, за сега съм много доволен, камерата няма нито лилави, нито зелени оттенъци вече, така като гледам и говорителите ми са наред ако съдя по това което слушах днес нямаше грам проблеми. За батерията не мога да кажа още нищо в момента се зарежда, но е факт, че са сменили доста чаркове и са си свършили работата доста добре поне на пръв поглед! Да видим какво ще се случи по нататък Smile
Цитирай
#30

8ми ден... днес звънях - все още в ПОЛША ? Това нормално ли е или да не се притеснявам Smile
Цитирай
#31

Да, нормално е Smile При мене дойде след три седмици Smile
Цитирай
#32

3 седмици е прекалено много, след като казват - 1 седмица (макс 2 - и то го подчерта 2 пъти) :/
Цитирай
#33

Аз съм го давал моя 2 пъти на гаранция и 2та пъти ми го върнаха точно на 21вия ден Smile
Цитирай
#34

Всичко зависи, към кой оператор си и най-важното, колко е голяма бюрокрацията.Телефоните ни ги оправят за два дена в полша, големия проблем е, докато отидат до там.Това забавяне се дължи на нашите оператори, защото примерно мтел, го пращат в техен сервиз, оттам те го пращат до мост и чак тогава към полша.Нали се сещате, че ако телефона е в провинцията, това време се удължава с още една седмица.Моя го бавиха точно 14 дена, сега пак е там, минало е една седмица, да видим, колко време ще мине.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#35

Телефона го занесох директно в Мост Smile
Цитирай
#36

simeonivanov22 написа:Телефона го занесох директно в Мост Smile
Пак 2 седмици, нали се сещаш, че те не пращат всеки ден до полша, чаката да се съберат телефони и ги пращат един път на седмица, иначе няма да им излезе сметката Smile.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#37

Тук не си прав.Ежедневни пратки имат както до Полша,така и до Румъния Wink
Цитирай
#38

avon76 написа:Тук не си прав.Ежедневни пратки имат както до Полша,така и до Румъния Wink
Е добре де може и така да е, което за жалост не спомага за по-бързото връщане на телефоните. Smile

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#39

Забавянето вече се отразява от самият ремонт Wink
Цитирай
#40

на 7мия ден им звъннах и по ИМЕИ-я на телефона провериха . Казаха ми - без статус ,още в Полша Lol
Цитирай
#41

На 11-я ден пристина - сменена камера и вибрация. Незнаех ,че правят хард ресет заедно със снимки и музика....
Цитирай
#42

А при мен се оказа, че не са ми сменили говорителя и ся пак си пращи при басовете... Направо не искам да го нося вече като знам пак колко време ще ме бавят...
Цитирай
#43

talrak написа:А при мен се оказа, че не са ми сменили говорителя и ся пак си пращи при басовете... Направо не искам да го нося вече като знам пак колко време ще ме бавят...
11 дни за ремонт не е много. Незнам при теб колко време е било , но аз съм доволен. Нямаш никакви забележки към него или поне не видях Big Grin Само тоя хард ресет със снимките....
Цитирай
#44

Камера как е в момента, че нали зеленеела Smile
Цитирай
#45

skary9 написа:Камера как е в момента, че нали зеленеела Smile
Вечерта пробвах една снимка навън , нито ми зеленееше нито розовееше , но ще видим Smile
Цитирай
#46

Зеленеенето е през деня, провери я, направи 1-2 видео клипа виж дали си губи фокуса и така... Аз съм от Сливен и чакам по 21 дена докато го върнат Sad
Цитирай
#47

Сега пуснах да правя видео , поне за мен не губи фокус. В какво се състои проблема ( без да мърдаш телефона губиш фокус или при движение)?
Цитирай
#48

Значи няма проблеми Smile При мен преди и на едно място да стоеше телефона си губеше фокуса и постоянно размазваше картината ей така безпричинно и най-малкото трептене на телефона докато снимам, картината ставаше на вълнички Big Grin
Цитирай
#49

Демек са го оправи този проблем и не слагат сензоре он М8 Rolleyes
Цитирай
#50

Оправен е да, вече слагат хубави камери, аз след няколко дена го пращам пак. Преди малко говорих със съпорта и ми казаха, че ако има същия проблем да им звънна отново за да им съобщя за да ми пратят нов Big Grin (за говорителя става въпрос)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)