Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камера
#51

След много четене не разбрах само каква е цената да го оставиш в извънгаранционни условия на сервиза в мост. Телефона ми е от Англия, което няма значение защото си е HTC m7, но колко би струвала смяната на камерата като е без гаранция :? :unknw:
Цитирай
Аксесоари
#52

И на мен видеото ми губи фокус....или, ако хване фокуса, това става след доста време....Ще прикача един клип малко по-късно да си кажете мнението. Ще го пращам другата седмица, защото вече ме нервира страшно....Дано дойде преди празниците.

beerfly написа:След много четене не разбрах само каква е цената да го оставиш в извънгаранционни условия на сервиза в мост. Телефона ми е от Англия, което няма значение защото си е HTC m7, но колко би струвала смяната на камерата като е без гаранция :? :unknw:

Най-добре да питаш МОСТ...

*hTC Desire HD* --> *hTC Sensation* --> *hTC One(M7)*
*BB Curve* --> *BB Bold* --> *BB KeyOne*
*Huawei P10 Lite*
Цитирай
#53

(2014-09-20, 09:36:16)cinizam написа:  Не е излишна темата!
На мен също, преди последния ъпдейт, камерата ми снимаше така както при първата снимка. След ъпдейта, снима така както при втората снимка! Има осезаема разлика. Рязко очертана точно след ъпдейта.

[Изображение: 6546.jpg]

[Изображение: 10708175_10204933399444165_376085571_n.jpg]

аз се разминах без сервиз просто като влезете в камерата има една опция EV направете го на -2 и в тъмното прави чудесни снимки и няма никакви други цветове дано се получи и при вас Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)