Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Heroes Charge
#51

Някой ползвал ли е функцията Link A Device ,всичко точно ли е ?Че другата седмица ще сменям щайгата,да не увиснем че акаунта е 83 лвл Big Grin

XPERIA XA
Цитирай
Аксесоари
#52

Ако ще играеш на Андроид само трябва да си свържеш играта с Гугъл акаунта и като смениш телефона и се логнеш със същия акаунт ти възстановява прогреса.
Цитирай
#53

Много зарибяваща игричка от една седмица горе долу цъкам и вдигам яко левъл като луд. Тук има ли БГ Гилдия, че ИД-то от първата страница ми дава, че няма такава Гилдия...
Цитирай
#54

(2015-01-11, 15:52:17)Fr4nkDux написа:  Много зарибяваща игричка от една седмица горе долу цъкам и вдигам яко левъл като луд. Тук има ли БГ Гилдия, че ИД-то от първата страница ми дава, че няма такава Гилдия...

Зависи в кой сървър си, те са като реалмовете в WOW. Всеки сървър си е индивидуален.
Цитирай
#55

Аххх аз съм в Corvus...
Цитирай
#56

Според мен във всеки сървър има поне по 1 българска гилдия. В сървъра в който аз играя има 3 български гилдии в момента.

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#57

Направих гилдия в сървър 63 (Mayor Bar), казва се Anubis. Пише, че е международна, за да може да влязат повече хора, че в новите сървъри трудно се попълват гилдиите. Kойто иска да заповяда Wink
Цитирай
#58

Функцията Link A Device работи безпроблемно и бързо.

XPERIA XA
Цитирай
#59

diw4k кое ниво стана и колко героя развиваш? В момента аз съм 62 ниво и развивам 12 героя но имам 11 000 000 монети и мисля че мога да започна да развивам поне още 1 герой.

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#60

84 ниво съм. В момента развивам всичките.Под развивам имам предивд :

Арена тийм - Scubus,Shadow leave,Commando,Old Curse , War Chief - Чакам някой евент или да паднат итемите от гилда за да ги ъпгрейдна до оранжаво,не плащам за играта и тук вече идва малко по зор понеже или трябва да цъкаш единствено и само за итемите или да чакаш от гилда.Аз предпочитам да си чакам Smile

Всички други герой - Събирам яко монети (15-20 милиона) и ги инвестирам единствено и само в Bronze Chest x 10 .За момента имам към 6-7 героя 5 звезди ,другите почти всички са 4 звезди.Идеята ми е да вдигна колкото се може повече до 5 звезди за да имам за Matrial Merchant-a тоест за Sword Master-a .За Момента имам 24 soul stones от него.

Общо взето в момента единствено събирам от всичко.В гилд шопа имам към 15К коинс и ги пазя като сменят героите.От арена шопа ги харча за Old Curse понеже ми е 4 звезди и ми трябват още 50-60 за 5*.От Гранд арена също спестявам за новите герой понеже си вдигнах Death Mage до 5 * а другите са безполезни.Също и с Crusade шопа Smile

XPERIA XA
Цитирай
#61

Добре защо хабиш толкова много монети за бронзови сандъци? Какво очакваш от тях да ти се падне?

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#62

Падат се герой . Целта ми е да вдигна колкото се може повече от тях до 4* или 5*. След това всичките ще отиват за Matrial Merchant-а и от там Sword Master-a .То така или иначе монетите друго за момента няма какво да ги ползвам.Геройте който използвам са ми с вдигнати левели на скиловете.

XPERIA XA
Цитирай
#63

diw4ik какво би ми препоръчал, да кача Death Mage-a на 5 звезди (в момента е на 4) или да почна да събирам монети за Fallen Dominion и/или Cloud Walker?

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#64

Death Mage . Ще ти трябва за почти всичко - Crusade,Trials,Tidal Temple,някой от Outland portal ,гранд арена.

После вече може да почнеш за Cloud Walker-a ,но няма много смисъл . На 3 звезди и двата героя са слаби.Отделно че ще хвърлиш маса ресурси за итемите и вдигане на левел.

XPERIA XA
Цитирай
#65

Къде е по-добре да харча Soul Stone-овете в Soul Shop-a или в Master Merchant-a? Също така DM е 5 звезди и имам 6к монети в гранд арената да почвам ли да ги харча за някои друг герой или да ги пазя?

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#66

Някой играе ли я още ?
Цитирай
#67

Да, аз играя още. 83 левел съм, доста бавно се дига след 80 ама е малко по-спокойно, парите ти не се харчат толкова много, фармиш си предметите по 1 седмица Big Grin
Цитирай
#68

(2015-05-04, 22:37:09)oNes написа:  Да, аз играя още. 83 левел съм, доста бавно се дига след 80 ама е малко по-спокойно, парите ти не се харчат толкова много, фармиш си предметите по 1 седмица Big Grin

Дам идеално си е. Аз съм 86 лвл вече. И сега вдигам максимално много на 5 звезди и яко фарм на предмети...
Цитирай
#69

Аз съм 74 ниво

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#70

Аз съм 53 ниво Smile
Цитирай
#71

Аз съм макса (90),обаче нещо със всеки изминал ден все по скучна ми става,то все едно и също.

XPERIA XA
Цитирай
#72

Някой има ли идея от къде може да се дръпне работещо моднато апк ?

XPERIA XA
Цитирай
#73

Продавам акаунт в сървар 10 ,акаунта е 101 lvl ,не е VIP.

За инфо и снимки на ЛС Smile

XPERIA XA
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)