Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Heroes Charge
#26

За Cursade да обаче ползвай и Death Kngiht (наемай го от гилда)

Chaplain не я ползвай във всеки рунд,само когато ти трябва да ги напълни.Вместо нея ползвай някой герой подобен на Wind Master (който прави голям DMG на повече герой)

Другото важно за Crusade,в началото пускай различни герой просто за да им напълниш skill-a

XPERIA XA
Цитирай
Аксесоари
#27

diw4k написа:За Cursade да обаче ползвай и Death Kngiht (наемай го от гилда)

Chaplain не я ползвай във всеки рунд,само когато ти трябва да ги напълни.Вместо нея ползвай някой герой подобен на Wind Master (който прави голям DMG на повече герой)

Другото важно за Crusade,в началото пускай различни герой просто за да им напълниш skill-a
Благодаря за съветите, утре ще пробвам това което написа Smile
П.С. Лошото е че гилда ми няма DK :/

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#28

Ако може да ми помогнете със съвети 19 левел съм и немога да си минавам нивата ... Играя с Admiral , Mountain , Shadowleef , Chaplain и оназ огнената от начало. Имам много развит Arcane Sapper , но бързо мре.

Samsung Galaxy S4 Black Mist
Цитирай
#29

Догодина се очаква ъпдейт 1.6 в който level cap-a ще се вдигне до 90 лвл.Ще можете да ъпгрейдвате геройте до оранжев +2 ,в китайската версия имало и 5ти skill ,нас незнам дали ще ни огрее още.

XPERIA XA
Цитирай
#30

realpleasure написа:Ако може да ми помогнете със съвети 19 левел съм и немога да си минавам нивата ... Играя с Admiral , Mountain , Shadowleef , Chaplain и оназ огнената от начало. Имам много развит Arcane Sapper , но бързо мре.
Качвай нивата на отбора и на главните ти герои също им слагай предметите докато не станеш достатъчно силен за да продължиш напред (много е важно всеки ден да изпълняваш Daily Questовете тъй като дават страшно много опит на отбора особено между 1 и 30 ниво) и аз имах този проблем на 19 ниво но сега съм 39 ниво и правя 13/15 crusade. Даже днес успях да направя 15/15(от 1 до 13 ниво с едни и същи герои WarChief DeathMage WindMaster Commando Chaplain 14 и 15 ниво замених WarChief с Brute тъй като умря WarChief на 13 ниво) и подобрих собственият си рекорд в арената. Най важното според мен е да развиваш колкото се може главните ти герои и нивото на отбора.
https://www.dropbox.com/s/0uol5giwksvqdo...7.png?dl=0
https://www.dropbox.com/s/154zjxfxak9s5a...3.png?dl=0

Въпрос: Имам 3580 точки от crusade и имам Commando (2) и WindMaster(3) тея точки за какво да ги ползвам за Soul Stone Commando, Soul Stone Wind Master или да си купя Mystic и/или FrostMage с тях?
Втори въпрос: Падна ми се Vanguard Warrior да го развивам ли или да си го оставя 1во ниво при положение че имам War Chief (2) И всичките скилове съм му ги макснал.
Трети въпрос: Какво е мнението ви за Cleric?

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#31

Wind Master е добър в средните левели, но енд гейм изостава и не го ползват.
Commando се ползва постоянно.
Frost Mage го ползват за crusade предимно, но не е задължителен.
Mystic доста срещан в арената и като цяло, ако си с mage отбор.
Цитирай
#32

1.Вземай само Commando ,ще ти трябва през абсолютно цялата игра.Моя лично е на 5* и се чудя дали да не направя и така с Мystic-а за по късно.

2.War Chief-a е незаменим .С тоя скилл дето се съжиявава е най-добрия Front в цялата игра.

3.Cleric е добър единствено ако е 5* ,вдигнат на макс и с подходящ отбор.

XPERIA XA
Цитирай
#33

Може ли да ми дадете съвет за арена и за crusade отбор: https://www.dropbox.com/s/yb0wql2bq1cak5...0.png?dl=0 https://www.dropbox.com/s/j5h3ronit4mux7...5.png?dl=0 https://www.dropbox.com/s/0vlmx09aeylba1...1.png?dl=0

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#34

Arena - > War Chief,Commando,Old Curse ,Shadowleaf (гледай да я вдигнеш на 3* ако можеш) ,Windmater

Cursade -> Същите като вкарвай и Death Mage + си наемай Death Knight от guilda .

Незнам дали забелязахте но в новия ъпдейт направиха Cursade много по лесно за минаване Smile

XPERIA XA
Цитирай
#35

Мерси за препоръките Smile
BTW За сега с героите който имам минавам всеки ден crusade 15/15 без да ползвам героите от гилда но не знам как ще е след като кача 51 ниво.
В момента се чудя дали да не започна развивам Mystic или не е толкова добър герой. Също така ми е интересно дали Savage One е добър за Crusade след 51 ниво тъй си мисля че Crusade на по горните нива става по-труден а се нуждая от повече танкове.

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#36

Добър танк в началните нива е Shallows Keeper, фарми се лесно за няколко дни от елитните нива. Ако ви се падне Brute от сандък ползвайте него, но каквото и да правите НЕ развивайте Cleric - по-безполезен герой няма, дори Admiral танква по-добре.
Цитирай
#37

Мен ме интересуват героите които са добри във високите нива само Smile

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#38

За там лесно,цъкни на Arena ->Ladders и гледай кой използват топ играчите Smile

XPERIA XA
Цитирай
#39

Warchief е задължителен за арена, но само след като е лилав и има магията за възкресяване. Brute или Death Knight се използват докато Warchief се развие достатъчно. Arcane Sapper е малко 50/50 някой казват, че е безполезен тъй като умира много бързо (понеже се телепортира по средата на противниковия отбор и всички почват да го бият), други казват, че е задължително да се използва. Old Curse е доста препоръчителен, заради масовите си магии и crowd control-a. Commando и Chaplain няма да ги споменавам, те са задължителни. Някой ползват Mystic вместо Commando- въпрос на избор.
Цитирай
#40

Айде новия ъпдейт е факт.Само още няма 5ти магий за което съм разочарован но другото е добре.

XPERIA XA
Цитирай
#41

https://www.dropbox.com/s/0bcv8l2x25mqfj...7.png?dl=0
Някои от тези герои става ли за след 70 ниво или въобще да не се занимавам да ги развивам.

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#42

Днеска от 5те безплатни бронзови сандъци ми се паднаха 2 героя - Rifleman и Arcane Sapper. Направо неможах да повярвам, викам си сигурно е станала някаква грешка.
Цитирай
#43

Bare7a написа:https://www.dropbox.com/s/0bcv8l2x25mqfj...7.png?dl=0
Някои от тези герои става ли за след 70 ниво или въобще да не се занимавам да ги развивам.

За арената vegeance spirit ще ти служи много добре.Скила е да замразява целия противников тийм и си ги биеш ,нямам я и като се бия с такъв тийм най-често падам заради нея Big Grin

Mystica и той е задължителен.Още не го ползвам но доколкото разбрах със Arcane Sapper са почти непобедими заедно.

XPERIA XA
Цитирай
#44

oNes написа:Днеска от 5те безплатни бронзови сандъци ми се паднаха 2 героя - Rifleman и Arcane Sapper. Направо неможах да повярвам, викам си сигурно е станала някаква грешка.
Бронзови или златни о.о
За първи път чувам че може да ти се падне герой от бронзов сандък, аз си мислех че се падат само soulstone.

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#45

Bare7a написа:
oNes написа:Днеска от 5те безплатни бронзови сандъци ми се паднаха 2 героя - Rifleman и Arcane Sapper. Направо неможах да повярвам, викам си сигурно е станала някаква грешка.
Бронзови или златни о.о
За първи път чувам че може да ти се падне герой от бронзов сандък, аз си мислех че се падат само soulstone.
От бронзов сандък ми паднаха, а миналата седмица ми падна Sniper пак от бронзов - просто са по 1 звезда от бронзовия сандък. Ако ти се паднат герой от златен са 2 или 3 звезди.
Цитирай
#46

Някой отключил ли е Phoenix да каже дали е добър герой за развиване Smile

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#47

Как да го отключи някой при положение, че се взима след 7 логвания в играта. В най-добрия случай 7 януари?
Цитирай
#48

Ами ако изразходваш 1000 Gems 2 дена подред ще получиш точно 10 soul stones достатъчно да отключиш Phoenix. Може и за 1 ден като направиш 3000 Gems за 1 ден но това е по-трудно.

OnePlus One 64GB Sandstone Black [Exodus 5.1.1]
Цитирай
#49

Като го гледам с тоя скил за съживяването на по късен етап ще се ползва .Имам предвид поне 4-5 звезди и вдигнат на макс ,Мисля че в комбинация с War Chief ,Mystic , Scubus и още един ще са доста добре за арената.

XPERIA XA
Цитирай
#50

Нещо не ме впечатли тоя феникс. Последната му магия е почти безполезна. Улта му не може да се спира-ултва докато умре. В началото е г/д силен после отпада яко. Евентуално само за арени и Outland може да се ползва, за Crusade има и по-добри.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)