Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Lenovo Vibe Z2 MINI
#26

Интересното е, че руснаците го имат тоя ъпдейт отдавна, а при нас дойде чак сега. Как да е, основните бъгове си ги има още.
Иначе на мене само скрийнпротектор ми трябва, калъфите само ми пречат, събират прах и по личен опит не ми трябват.
Цитирай
Аксесоари
#27

Еееее и ние ще намажем с Близалката: http://support.lenovo.com/us/en/documents/ht101396

Lenovo Vibe Z2 5,5"
Цитирай
#28

Някой знае ли дали има настройка за напомняне при пропуснато повикване? Примерно през 10 минути писука да ти напомни че имаш пропуснато обаждане. Не намирам такава настройка
Цитирай
#29

(2015-01-24, 09:53:57)vaso22 написа:  Някой знае ли дали има настройка за напомняне при пропуснато повикване? Примерно през 10 минути писука да ти напомни че имаш пропуснато обаждане. Не намирам такава настройка

Мисля, че няма.

Lenovo Vibe Z2 5,5"
Цитирай
#30

Някой може ли да сподели мнение за батерията, звука по време на разговор и звука на слушалки. Колебая се все още за избор на телефон, а сърцето ме дърпа към този. Някой пробвал ли е тежки игри на него също ми е интересно и как се справя. Благодаря првдварително.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#31

Във всичко изброено се справя екстра, като за игри не съм го пробвал. Батерията кара по два дена нормална употреба. Неговите слушалки не са ми удобни и не ги ползвам, но с тях мисля че беше ок звука. При разговор също няма забележки.
Цитирай
#32

(2015-01-24, 09:53:57)vaso22 написа:  Някой знае ли дали има настройка за напомняне при пропуснато повикване? Примерно през 10 минути писука да ти напомни че имаш пропуснато обаждане. Не намирам такава настройка

Аз ползвам това приложение, защото и на моя А850+ няма индикатор за пропуснати повиквания.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
#33

То индикатор си има, в горния десен ъгъл пресвятка синя лампичка, но няма звуков сигнал.

Lenovo Vibe Z2 5,5"
Цитирай
#34

(2015-01-25, 15:25:26)divka написа:  То индикатор си има, в горния десен ъгъл пресвятка синя лампичка, но няма звуков сигнал.

Пробвай го то си писука, може да му зададеш мелодия и интервал за напомняне.

Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
#35

(2015-01-25, 16:26:41)azkompira написа:  
(2015-01-25, 15:25:26)divka написа:  То индикатор си има, в горния десен ъгъл пресвятка синя лампичка, но няма звуков сигнал.

Пробвай го то си писука, може да му зададеш мелодия и интервал за напомняне.

И откъде?

Lenovo Vibe Z2 5,5"
Цитирай
#36

Е от приложението де Wink
Цитирай
#37

Някой има ли проблем с иконите на други лончъри - който и лончър да сложа с каквито и да е икони, основните за смс, набиране и т.н. въобще не е*ават да се сменят и стоят грозните икони от леново лончъра.
Руснаците се опитват да ме убедят, че това е защото не съм си настроил региона, което видиш ли става невъзможно след ОТА, ама аз нещо не им вярвам това да е причината.
Ако нямате подобен проблем, ще споделите коя страна сте настроили в началото, че въобще нямам идея дали ме е питало и какво съм избрал и има ли значение....

(2015-01-24, 09:53:57)vaso22 написа:  Някой знае ли дали има настройка за напомняне при пропуснато повикване? Примерно през 10 минути писука да ти напомни че имаш пропуснато обаждане. Не намирам такава настройка

Знаех си че има опция, ама не помнех къде е - в Security - LockScreen има опция да вибрира за непрочетени нотификации.
Цитирай
#38

Хора, я кажете какви са ви настройките на мобилния нет на мтел, че не мога да го подкарам
Цитирай
#39

(2015-01-28, 15:13:00)vaso22 написа:  Хора, я кажете какви са ви настройките на мобилния нет на мтел, че не мога да го подкарам
Ще ти напиша какви са моите настройки:

Настройки-Мобилни мрежи-
1. Връзка за данни - on
2.Педпочитан тип мрежа - GSM/WCDMA/LTE
3.Имена на точки за достъп - Mtel Internet

Провери на коя карта си задал да ти е интернета. - Падащото меню- Вр. данни- и си избираш карта 1, карта 2 или изключено.

Lenovo Vibe Z2 5,5"
Цитирай
#40

Всичко е точно вече. Проблема беше в Мтел
Цитирай
#41

Здравейте колеги и колежки, да ви се похваля от днес съм горда притежателка на тази машинка и ще следя темата с интерес !

п.п. Май аксесоарите за това бижу все още ги няма на пазара за разлика от по-голямото му братче.

Поздрави !
Цитирай
#42

Честито и със здраве да го ползваш. Аксесоари няма за сега. Но пък има нов ъпдейт - 208 Wink
Цитирай
#43

Мда...
   

И проблема с иконите при друг лончър си седиии ли седи...
Цитирай
#44

Здравейте,
Купих си телефона преди 2 дни, мога да кажа, че съотношение цена-качество за момента е най-добрия вариант.
Има ли някой, които си е инсталирал Навигация.Ако някой го е направил моля да даде линк към някоя добра и да включва и Европа.На предишния си телефон ползвах IGO, но сега не мога да намеря от къде да я изтегля с тази резолюция.
Благодаря предварително Smile
Цитирай
#45

Има цял раздел за целта. Харесай си някоя и инсталирай. Картите са по държави, не по континенти. Теглиш си за конкретните страни
Цитирай
#46

(2015-02-18, 18:13:09)tarapanov написа:  Има ли някой, които си е инсталирал Навигация.Ако някой го е направил моля да даде линк към някоя добра и да включва и Европа.На предишния си телефон ползвах IGO, но сега не мога да намеря от къде да я изтегля с тази резолюция.
Благодаря предварително Smile
Тествай Here Maps. Могат да се ползват и офлайн. За избор на друга навигация :

 
Цитирай
#47

Аз си инсталирах IGO, работи без проблем.
Дръпнах го от подписа на stensyto за "800x480 - 1280x800".

Lenovo Vibe Z2 5,5"
Цитирай
#48

Аз имам Igo, Sygic, Garmin, Navitel. Тествал съм още Nokia Here и Гоогъл мапс. Всички работят
Цитирай
#49

Здравейте.  Питането ми е ако някой може да даде чисто консуматорска информация за смартфона тип какво ви харесва в него и какво не, дали има дребни дразнещи бъгове и т.н.
Цитирай
#50

Бъговете са чисто софтуерни, заради тъпия и орязан ром, като таим мъничка надежда, че ще го обогатят с ъпдейта към близалката. Иначе е доста як телефон и доста способен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)