Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всичко за Lenovo Vibe Z2 MINI

Да се включа с 1 бъг и един въпрос. Бях споменал, че понякога, като светна екрана и ми стои отворен нотификейшън бара, и трябва да го затворя за да отключа телефона. Това става, като съм заключил директно екрана след разговор.
А въпроса ми е за набирането - забелязах, че някои номера по подразбиране ги набира от някоя от картите, без да пита. Странното е, че за някои от най-често набираните нжмера ме пита винаги, а в някои случаи избира от грешната карта, та има ли нейде настройки по тоя въпрос. Иначе ми е на always ask.
Цитирай
Аксесоари

Здравей, и на мен веднъж ми го направи този номер, дори ходих до Мтел. Номерът е да си изключиш функцията always ask, рестартираш и после пак да я включиш. И нямам проблеми оттогава. Много елементарно, но като не знаех... Blush

Lenovo Vibe Z2 5,5"
Цитирай

Благодаря, ще го пробвам, ама след като дам шанс и на стоковия UI, че днеска пак реших да го пробвам.
Цитирай

Здравейте. От няколко дни имам удоволствието да притежавам Vibe z2. Имам 2 въпроса.
1. Как да променя резолюцията на камерата? Не виждам въобще такава възможност в менюто и.
2. Струва ми се, че звукът в слушалката по време на разговор е твърде тих и глух дори и ако е усилен на мах. Поне на стария ми престижио 5044 беше в пъти по силен и ясен. Има ли възможност това да се промени?
Инъче телефона работи толкова добре, колкото добре изглежда т.е.-супер.

Lenovo Vibe Z2, Lenovo P70, Lenovo S850, SONY Xperia SP, ARCHOS 80 G9 tablet, Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110 8GB, Nexoc pad 7
Цитирай

За резолюцията няма опция в стоковата програма за камерата, да.
За звука - нодявам се все някой ден да го оправят с ъпдейт - трагичен е и на шумно място е от мъка до невъзможно чуването.
Честито телефонче.
Цитирай

Телефона има ли някои от проблемите на p70- за 3g или мобилен нет ?
Цитирай

При този телефон, проблемите май са само от оператора, в това отношение. Аз поне съм крайно недоволен от ментел, и то не само на този телефон.
Цитирай

За звука пробвайте по време на разговор да задържите бутона за увеличение на звука отдясно на телефона - независимо е от настройките. За резолюцията - има такива при настройките за видео, но не знам дали се отразява при снимките.

Lenovo Vibe Z2 5,5"
Цитирай

Туй за звука не важи. Увеличава си до максимума, който също е крайно недостатъчен. А и това дето ме посъветва за набирането, дето някои номера си ги избира автоматично, а за други пита от коя карта също не сработи. Даже и ресет не помогна, така че се надявам на ъпдейт...
Цитирай

Има нов ъпдейт - 329. 66МВ е. За сега няма инфо какви са промените. Тепърва ще тествам
Цитирай

Дано поне звука в слушалката да са оправили...


Едит-чак сега ми дойде ъпдейта, ни звук са оправили, нито друго...
Цитирай

Днес имо нов ъпдейт - S332-150852 ROW
Цитирай

При мен го няма. Ако имаш файла може да го качиш някъде.
Цитирай

Да,качих го.Понеже е малък като размер не съм правил ресет след него,няма никакви визуални промени,явно само за стабилност на системата.Не знам за вас,но аз сякаш предпочитам визията и работата със стоковия андроид,не знам дали ми се струва,но с него батерията се представя едно към 30% по добре

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай

При мен има нов ъпдейт: Z2_S332_150825_ROW_TO_Z2_S333_151022_ROW
45MB

Lenovo Vibe Z2, Lenovo P70, Lenovo S850, SONY Xperia SP, ARCHOS 80 G9 tablet, Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110 8GB, Nexoc pad 7
Цитирай

Качих го и аз вчера. Не виждам разлики. Предвид размера са само кръпки
Цитирай

Уважаеми моля за вашето съдействие.
Търся да закупя лентов кабел за смартфон Lenovo z2 mini ,signal RF WI FI кабел T36D6.Моля за съдействие от къде мога да си закупя такъв кабел или дали може да се замени с кабел от друг модел.Желая Ви хубав и успешен ден.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)