Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скоро > Dungeon Hunter 5
#26

Не е нищо грандиозно... доста по-различна е от 4.
Цитирай
Аксесоари
#27

Играта излезе за iOS не знам дали е вече в маркета за Андроид. Някой пробва ли я по обстойно за какво става на въпрос в таз версия?

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#28

(2015-03-11, 19:52:02)Mitku написа:  Играта излезе за iOS не знам дали е вече в маркета за Андроид. Някой пробва ли я по обстойно за какво става на въпрос в таз версия?

Няма я още за андроид, току-що проверих...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#29

Обикновено за iOS, излизат по- рано игрите. Ние ще си чакаме. Все пак нали излиза утре Smile .

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#30

Питам щот излезе на обяд, но сега не мога да я сваля щот се е бъгнал айтюнса и не се логна и чакам да го оправят тез от ябълката. Ако някой поиграе да каже две думи.

Свалих я xD
1.2GB инсталирана, версията 1.0.1 иначе играта първата версия е качена 27/02.
Движи чудесно и може да е добра, поиграх няколко минути.

[Изображение: owmH7EU.jpg]

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#31

Вече налична и за андроид Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Phantom Black 

Цитирай
#32

не съвместима с таб 3.. някой с желание и време ще я качи ли в някъде за download? не вярвам да е не съвместима само с моя таблет
Цитирай
#33

Свалям я на LG G3-то.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#34

Определено е по-яка от предната, без проблеми се цъка на S5.
Цитирай
#35

Работи добре на LG G3, но очаквам да се оптимизира още малко в бъдещ ъпдейт.
Иначе си личи, че са се постарали много във всеки един детайл и че са я направили наново. Определено е висококачествена и мен лично факта, че има "енергия" няма да ми пречи предвид колко добре е всичко останало.
Някой знае ли дали има cloud save с логин в гугъл, понеже никъде не го пише изрично?

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#36

Дайте да се добавим в играта може да цъкаме заедно, моя код е 19dd
Цитирай
#37

Аз още се чудя дали да играя с 2 или 1 меч, после ще пусна код.

P.S. : f934
Цитирай
#38

На мен ми стой на Connecting и зарежда до определно място.Някой да има същия проблем?


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#39

Някои да знае от каде се кyпуват колби за кръв??? 45ao
Цитирай
#40

Играта е много добра, графиката е супер, а и върви на акуа-та
Цитирай
#41

Колбите като ги изхабиш ти излиза директно да купиш колба на мястото на колбите за 7 диаманта. Също така се печелят от нивата на втората трудност, аз преди малко минах 1 и 2 ниво на хард и спечелих 3 колби.
Цитирай
#42

На старата машинка - Galaxy Nexus също върви Gameloft ме изумяват, сега и ако играта няма да има нуждо от наливане на пари, просто нз дали наистина те са правили играта ....

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#43

Само на мен ли ми забива играта като съм в някое ниво. Много често почна да забива, иначе нямам лаг, нормално си върви ама freeze-ва на поразия.
Цитирай
#44

и на мен също на определени нива, но като цяло очаквах повече.. впрочем аз не съм играл много гледах за сейф облак май няма или...?
Цитирай
#45

Би трябвало като се логнеш с Гугъл акаунта да запазва прогреса, но не съм на 100% дали е така. С други игри по тоя начин ми е сейфало прогреса.
Цитирай
#46

Здравейте,
Какво трябва да направя , за да мога да повтарям мисиите на по-голяма трудност ?
Цитирай
#47

След като минеш 6-7 ниво ти отключва по-голямата трудност на първите нива.

П.П.: Не ползвайте хакове за пари, че банват без изключения.
Цитирай
#48

Първоначалмо зарежда по дълго време, но после всичко е наред. Направи ми впечатление, че не е тежка. 18 левел съм и взе да става интересно. Прогреса се помни автоматично. Връзка с гугъл +. Пробвано - работи. Има и ашивмънти Smile. Обща оценка - много става Smile.

Нима искате да кажете, че аз дишам когато спя е едно и също с аз спя когато дишам?Защо гарванът прилича на писалищната маса?
Цитирай
#49

Как може да се сменя класа , ако изобщо е възможно ? Smile например от two swords на glaive или long sword ?

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#50

Няма класове вече. Сменяш си оръжието просто и героя ти се бие по-различен начин. Имаш 3 части от екипировката, които ти дават магии. Различен предмет-различна магия и различен елемент (life,water,thunder,death,fire)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)