Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скоро > Dungeon Hunter 5
#51

хаахахха на 4 годишния ми телефон играта върви с леко ниско фпс Lol евала HTC само не мога да разбера кви са тия player-и уж пък като ботове се държат дет ходят с мене .. и после като вляза ще видя какъв е моя код и ще го напиша тука.Също да питам класовете как се сменят или няма такова нещо като класове вече?

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай
Аксесоари
#52

@Sulio Pulev, ако искаш можеш да погледнем мнението, което е точно преди твоето...

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#53

знам, погледнал съм го ... написахме ги едновременно има няма 1 мин разлика ..

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай
#54

А на някои да не му тръгва, на мен ми излиза логото,черен екран и после в менюто и това е, кажете какво може да се направи, имам: 1 gb ram,MT6592 octa core 1,7 ghz, mali-450, 1280x720 pix, имам си памет и съм с kitkat 4.4.2 чист, телефона не е root-ван, досега кво ли не съм играл без проблеми, точно тая игра да не ми тръгва, които знае какъв е проблема да помогне, много искам да играя тази игра.

Samsung Galaxy S7 edge 32GB Black Onyx
Цитирай
#55

Най-вероянтно не се разбира с чипсета на видеото, доста хора с Мали се оплакват, че не им тръгва или им тръгва но имат зелени квадрати по екрана. Сигурно ще го оправят с ъпдейт.
Цитирай
#56

И аз получавам зелен екран. Нямам кой знае какъв интерес към играта, ама изтеглих за пробата (не ми е останало много доверие в Gameloft), а тя пък взе, че "позеленя" от яд, че съм я пуснал Big Grin
Цитирай
#57

Добре, мерси за съдействието, ще чакам ъпдейт, пък да се надявам, че тогава ще ми върви.

Samsung Galaxy S7 edge 32GB Black Onyx
Цитирай
#58

c2b2o е моят код
Цитирай
#59

Аз съм 7ca7 и след малко ще добавя който се е писал по-горе Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#60

На мен пък на Alcatel OT Idol 2 ми дава,че устройството не е съвместимо и не мога да я изтегля.

Samsung Galaxy ACE 2 4.1.2 Jelly Bean + Alcatel OT Idol 2 + Lenovo A 7000 + Nokia 6 + Nokia 8.1
Цитирай
#61

MrSierra дръпни АПК-то от blackmart примерно така ще стане Smile
Цитирай
#62

От блакмарт-а дава, че приложението н ее лицензирано.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#63

Моят код е 54fd
Цитирай
#64

Моя код е: e14c

 Samsung Galaxy S8 Plus 64GB Midnight black
Цитирай
#65

Играта взе да ми крашва на всяко пускане след като поиграх един час. Случва ли се и при някой друг аз вече немога да играя и я изтрих.
Цитирай
#66

Това все пак е игра на геймлофт. Не очаквай да работи безпроблемно, още от самото начало.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#67

моя код е: 126d8
Който желае да ме добави Smile

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#68

Има ли някакъв сейф. логнал съм се от анроида с Gmail.. и понеже имам windows 8 таблет а играта я има за него я свалих.. Но ме пуска отначало.. Не знам дали е възможно да играя със сейфа от андроида ми ....

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#69

Добавих всички които са си оставили кодовете , играта е много добра и интересна Smile
Моя код е :587c8
Цитирай
#70

Моят код: 5c33b. Няма да е лошо да ги съберем тези кодове в първото мнение.
Цитирай
#71

Моя е eeo4c.
Цитирай
#72

Кодът ми е : c6d8b
Добавяйте да цъкаме Smile

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай
#73

megat0n гледам, че и ти си с LG G3 - при теб играта върви ли добре? Smile Бих казал, че при мен е добре, но не е и близо до 30 fps или до "перфектно". Имат още да работят по производителността, както и при Modern Combat 5, където на моменти сече та се къса на моя телефон Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#74

с това чудовище си http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/3829/lg-g3 и ти върви на под 30 ?!?!?!?!? ти ебаваш ли се на моя върви с към 20 Big Grin

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай
#75

(2015-03-19, 23:14:07)miromir2217 написа:  megat0n гледам, че и ти си с LG G3 - при теб играта върви ли добре? Smile Бих казал, че при мен е добре, но не е и близо до 30 fps или до "перфектно". Имат още да работят по производителността, както и при Modern Combat 5, където на моменти сече та се къса на моя телефон Smile
Не бих казал , че сече , но има още какво да се желае.. Дразни ме , че от време на време забива играта или става тъмен екран точно след като съм минал нивото и трябва да рестартирам Sad

SG S10 Black Beauty
Важно е да можем да открием нещо позитивно, дори в най-лошата ситуация...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)