Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скоро > Dungeon Hunter 5
#76

Стига писахте кой как му върви играта кажете от каде се взима колана,кой елемент развивате и как точно се правят super fusion на предметите аз открих че примерно на броня като добавиш 4 брони дава някакъв минемален % шанс за super fusion от порядака на 5% до 7%. Кажете ако сте открили начин за по голям процент.

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
Аксесоари
#77

@HegeJl4o performance-a на играта е част от темата, затова не прави такива коментари.

Това, за което говориш май си е баш супер фюжъна. Поне в клипче, пуснато от геймлофт тия дни казваха, че по описаният от теб метод се взима повече експи и това беше. Шансът е доста малък и бууста не е голям, та аз като цяло не залагам на него.

@Sulio Pulev да, на този телефон. Не бих казал, че играта "сече", просто че фрейм рейта не е достатъчно както на други игри, при които се усеща лекотата. Най-вероятно това е от оптимизацийте на геймлофт, понеже и на техните стриймове играта не вървеше перфектно Smile За щастие поне не съм имал никакви проблеми с нея до сега!

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#78

След като съм почнал да играя вече и съм стигнал до някъде, има ли начин да си сменя героя?

P20 Pro Twilight
Цитирай
#79

На LG G Pad 8.0 от време на време, както играя замръзва играта и трябва да я пускам отново.Понякога е доста изнервящо.. при други този проблем наблюдава ли се?


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#80

(2015-03-21, 21:21:26)darthhvader написа:  На LG G Pad 8.0 от време на време, както играя замръзва играта и трябва да я пускам отново.Понякога е доста изнервящо.. при други този проблем наблюдава ли се?
И при мен го има на Note 3

P20 Pro Twilight
Цитирай
#81

Ще помоля за APK ако някой може да ми услужи понеже съм с 4.2.2 и не било съвместимо с Android ..
Цитирай
#82

(2015-03-21, 20:25:51)Pusheka написа:  След като съм почнал да играя вече и съм стигнал до някъде, има ли начин да си сменя героя?

И аз това се чудя.

Samsung GALAXY S4 GT-I9505 White Frost  @ Stock XXUHOE1 5.0.1 Lolipop
Цитирай
#83

Не става с apk! С на брат ми телефона (S3 mini) дава, че не е съвместимо. Пробвахме да изтеглим играта от блекмаркета и като се пусне играта казва, че не е лицензирана от Google Play (демек не е изтеглена от него) и не се пуска. После пробвахме да прехвърлим играта от моя телефон на неговия. Прехвърлихме obb и apk файловете. Инсталирахме играта и пак и изписа, че не е изтеглена от Google Play...

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#84

Днес реших да дам 50 диаманта и да отворя от яките сандъци и ми се падна колан Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#85

Е честито, значи си заслужават? Smile Аз ги ползвам главно за разширяване на чантата, че постоянно е пълна...

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#86

Няко който е по напреднал да сподели как да си подобря предметите защото станаха с по 3 звезди и 50лвл и повече неми дава да ги подобрявам

HTC One M8
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#87

Точно това е гадното даже е по-тъпо направено от 4ката - не можеш да ги ъпгрейдваш над 3 звезди трябва да си плащаш за диаманти и да отваряш от яките сандъци. Друг вариант е след 7мо ниво на макс трудност гледам се падат предмети с 3 звезди, но с моя сет ъпгрейднат на макс едва успях да мина 2 ниво.
Цитирай
#88

(2015-03-23, 10:16:07)bgbore_96 написа:  Не става с apk! С на брат ми телефона (S3 mini) дава, че не е съвместимо. Пробвахме да изтеглим играта от блекмаркета и като се пусне играта казва, че не е лицензирана от Google Play (демек не е изтеглена от него) и не се пуска. После пробвахме да прехвърлим играта от моя телефон на неговия. Прехвърлихме obb и apk файловете. Инсталирахме играта и пак и изписа, че не е изтеглена от Google Play...

Става с лицензирано апк от 4pda!

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#89

(2015-03-25, 10:24:39)dfxos написа:  Точно това е гадното даже е по-тъпо направено от 4ката - не можеш да ги ъпгрейдваш над 3 звезди трябва да си плащаш за диаманти и да отваряш от яките сандъци. Друг вариант е след 7мо ниво на макс трудност гледам се падат предмети с 3 звезди, но с моя сет ъпгрейднат на макс едва успях да мина 2 ниво.


Съгласен съм с теб колега..На мен добре че от сандъци ми се падна Staff, та днес успях да го направя 4-то ниво... и е около 1000 атака... другото ми е 3*... и сега чакам от сандъци и от евента.... И от там дава кристали...

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#90

(2015-03-25, 16:42:06)bLck написа:  
(2015-03-23, 10:16:07)bgbore_96 написа:  Не става с apk! С на брат ми телефона (S3 mini) дава, че не е съвместимо. Пробвахме да изтеглим играта от блекмаркета и като се пусне играта казва, че не е лицензирана от Google Play (демек не е изтеглена от него) и не се пуска. После пробвахме да прехвърлим играта от моя телефон на неговия. Прехвърлихме obb и apk файловете. Инсталирахме играта и пак и изписа, че не е изтеглена от Google Play...

Става с лицензирано апк от 4pda!

Може ли линк, че нещо не мога да го намеря.

П.П. Успях да я дръпна от маркета след около 3дена мъчения и грешка 489. Но сега не иска да зареди, някои да има подобен проблем?

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#91

На няколко пъти ми идваше да ударя таблета в земята.... Замръзва както играя event и само дето съм дал 20 енергия... 2 гб рам и 4 ядра не й ли стигат? Тея от gameloft само се излгатат....


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#92

на l bello крашва нещо,изобщо не иска да тръгне,бахти бъгнята,брат/

Samsung Galaxy Ace onyx black 2.3.6 Stock

LG L Bello Gold Edition
Цитирай
#93

На едни им лагва да други им крашфа а на мен не иска да ми я изтегли
Цитирай
#94

(2015-03-28, 21:27:40)tedo написа:  На едни им лагва да други им крашфа а на мен не иска да ми я изтегли

Дава грешка нали? И аз не мога да изтегля... говоря за store-a
Загубена работа. Тия gameloft само са леко загубени...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#95

(2015-03-28, 16:35:13)darthhvader написа:  На няколко пъти ми идваше да ударя таблета в земята.... Замръзва както играя event и само дето съм дал 20 енергия... 2 гб рам и 4 ядра не й ли стигат? Тея от gameloft само се излгатат....

Да е и при мен така , до 6тата мисия , нямах проблеми но после почнаха ... то замръзва то направо ми крашва таблета...А при евентите 20% само успявам да играя иначе забива супер много ...

HTC Wildfire - rooted s-off . ROM -  CyanogenMod.  7.1 .0.1 - buzz 2.3.7
HTC Desire X White - Rooted myONEdx+ RC1.0  4.1.1
Asus Memopad HD7 - Rooted Stock JB 4.2.2
Samsung Galaxy S5 SM-G900F - 5.0 Lolipop Stock Unrooted (still )
Цитирай
#96

Аз направо чакам по-стабилна версия, вече се отчаях от Геймлофт.
Цитирай
#97

Аз съм със стоково LG G3 и нямам никакви проблеми, освен не достатъчно висок фрейм рейт и съм до 13-та мисия. За тези от вас, на които им крашва играта и са с руут, ами хора малко сте в "сивата" зона и Геймлофт не носят отговорност дали ще ви върви добре или не. Все пак дано да я стабилизират след някоя и друга версия.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#98

На G Pad я играя напълно стоков няма и един месец таблета има 2 игри на него... Направо не се издържа като ти отива енергията на вятъра и не си минал нищо....


Samsung A5 2016 Black
Цитирай
#99

От вчера я играя доста упорито. Играта е страхотна и доста зарибяваща, но без 'наливане' на пари няма как да стане :-D Имах само един краш, иначе върви перфектно. След малко ще добавя код ....

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

Моя код е aace
Добавих някой от вас, който е поснал кода Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)