Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скоро > Dungeon Hunter 5

Има ли някой който е стигнал по 5 звезди на итемите да сподели как е ??

Samsung Galaxy SIII mini Stock
Asus Memo Pad HD7
Цитирай
Аксесоари

какво и има на тая тъпа игра е 1 ниво не мога да мина без да забие и да трябва да я пускам наново краш след краш след ............ никъде другаде не съм виждал такова нещо

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай

Много се извинявам започнах да играя версия 4 но не мога да намеря по какъв начин се излиза от играта ?
Цитирай

Има ли възможност да се подкара на android 4.2.2 - Alcatel Idol 2, защото ми дава, че не е съвместима.
Цитирай

След последния ъпдейт вече върви перфектно, дори и само на четирите икономични ядра.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Играта продължава да върви с 20 фпс (не повече) на LG G3 с Lollipop. Май Геймлофт не правят никакви оптимизаций за Adreno.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

На ноте 3 върви перфектно без да забива незнам на вас защо ви забива толко...

Samsung Galaxy SIII mini Stock
Asus Memo Pad HD7
Цитирай

ми и ние не знаем хахаах

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай

Къде е бутона EXIT в играта ? Не знам как се излиза? За версия 4 става въпрос
Цитирай

При мен не забива и никога не е забивало (с изключения на редки "замръзвания" от по половин секунда). Просто производителността (performance) на играта е далеч от това, което трябва да бъде. Ако някой хора са свикнали, дори на компютрите, да играят с по 20-25 fps за тях това е нормално, но за мен не е и играта отиде в коша Smile

Иначе не се и съмнявам, че върви добре на Mali (всички с ноутове и галаксита), но според мен не са обърнали никакво внимание на Adreno процесорите Smile Дано някой ден да се научат @Gameloft.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай

почвам нивото играя 1-2 мин и картината спира само музиката си върви Big Grin и тва в друга игра го няма просто никъде ... само от телефонът ми ше е Big Grin

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай

Колеги да попитам за една магия която търся от много време и незнам как се казва.. Магията е такава че героя който е срещу мен изчева и почва да вкарва много дмг и те връща назад, нещо като charge в диаблото??? дано някой я има да сподели ?

Samsung Galaxy SIII mini Stock
Asus Memo Pad HD7
Цитирай

Една от тези е - http://dungeonhunter5.wikia.com/wiki/Cat...tems_Light.

Аз точно нея ползвах, но не помня името. Мисля, че беше Chain Lightning.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
Wink 

Да не би да е тая: Ten Strikes /десет удара/, героя ти изчезва и нанася множество удари на противниците пред теб

Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB Phantom Black 

Цитирай

Някои знае ли каде се намира в момента турнира не го намирам след ъбдеита Bu

Някои минавал ли е 16 ниво на експерт??? Аз съм 101 левел, всичко ми е на 5 звезди на макс и нестава и нестава ?
Цитирай

Изтрих я, след последния ъпдейт не може да се върже за сървъра и въобще не зарежда още в началото.
Цитирай

Странно на смотаното xperia so никакви проблеми играя от вчера ето ме и мен и stronghold-a ми
[Изображение: 1893a2b870ae60289a26016b481ca74e.jpg]
[Изображение: c36583ab766389973f67538d7661a794.jpg]
Споделяйте и вие, че ми е интересно

Имам проблем не мога да събера материали да си направя бронята на 3 звезди, не мога да мина евента все ме пребиват дори и да ползвам хел поушъна, някакъв вариянт.
Цитирай

Доста прашасала тема за съжаление...
Някой дали би могъл да ми даде съвет за правилното разпределение на гадинките с цел яденето на по-малко пердах?
Ъпгрейдването им при възможност се разбира от самосебеси... 

[Изображение: c7f3d55f8e6ct.jpg]

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Здравейте, днес ми беше скучно и реших да сложа играта. Видях, че има 5ца вече обаче телефона ми не бил съвместим с версията, та я сложих 5цата от сайт и когато влязох искаше ъпдейт, дадох по-късно, но нататък искаше нещо друго и даде рестарт на играта, а като влязох в играта всичко окей си тръгна, но ми стана странно, че тръгнах от 5то ниво, а нищо не съм правил само регистрирах с гугъл акаунта ми. Не съм я имал тази игра, да кажеш, че се е запазило от преди.. само по-стари версии. Някой някаква идеа, че ми е интересно Big Grin ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)