Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Lollipop За Xperia Z вече е факт!!!
#51

Колеги не ми се чака повече и реших да флашна моля за съдействие търся Unbranded/Unlocked NCB Nordic Combined фтф файл .Инсталирах вече флаштула .Има ли вероятност при проблем телефона да умре и да не може да се оправи .
Цитирай
Аксесоари
#52

Виж за наличен такъв през XperiFirm, а иначе, зареди си добре телефона преди флашване.
Дори и да стане нещо, трябва да може да се повтори процедурата без проблеми, през Флаштул или Pc Comnpanion при заключен буутлоудър..

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#53

Здравейте,

Не знам дали връзката е била публикувана преди, ако дублирам някое мнение, се извинявам, тук може да се проверява за кои региони е наличен ъпдейта :

http://forum.xda-developers.com/xperia-z...n-t2315914, гледат се графи PC version и OTA version.
Цитирай
#54

Много добре е замислен, но работи някак частично. След рестарт статусът е нерутнат. 3 пъти пробвах. Накрая го деинсталирах, защото очистителят ми направи някои дребни проблемчета. Дано го стабилизират скоро.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#55

Да, обърнах внимание на това, че при някои устройства или версии / компилации, руута е до рестарт на устройството.
При някои резултата е положителен перманентно.
Надявам се, скоро да има отново актуализация и да продължат със стабилизирането на приложението за руут.
Поне това са обещанията на създателя на темата там.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#56

https://www.facebook.com/SonyXperiaZpage...=1&theater

Да ги видим тия от Теленор колко ще се мотаят.
Цитирай
#57

Някой успя ли да изтегли ftf-а за централна Европа, защото при мене не иска да тръгне даунлоуда?
Цитирай
#58
Photo 

Момчета,понеже съм малко "гола вода",телефона е от Англия и сега е с Global-LTE_105.1.A.0.292 Costomization Version 1270-7689_R2D
Да чакам ли или да търся "близалката" за друг регион?



Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#59

Аз си свалих лолипоп'а за швеция,там вече е наличен,и флашнах телефона.ако чакаш българските оператори ще отнеме 3 месеца сигурно
Цитирай
#60

Снощи флашнах тоя за централна Европа. Засега работи перфектно.
Цитирай
#61

Аз не мога да се оправя нито с Флаштул нито с Sony PC Companion нито XperiFirm.Какво ли не правих какви ли не драйвери слагах...
Или не засича телефона,или съм бил с последен ъпдейт на системата,или не мога да сваля ftf и т.н. и т.н. ...

Вие как се оправяте не знам...

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#62

ако някой още не го е свалил ето ви линк:http://4upld.com/Sy3n
Цитирай
#63

Свалих го от твоя линк.Благодаря.
А сега?

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#64

Инсталираш драйверите от папка драйвери след инсталирането на програмата Флаштул и преминаваш към флаш на фърмуера:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid216931

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#65

Мтел пуснаха ъпдейта.
Цитирай
#66

(2015-05-31, 20:38:22)Linkestis написа:  Свалих го от твоя линк.Благодаря.
А сега?

https://www.youtube.com/watch?v=eCz-N5Q-bL0 изгледай как се прави...
Цитирай
#67

(2015-06-01, 15:37:11)ilialt написа:  Мтел пуснаха ъпдейта.

Дам, да видим глобул колко ще се бавят Smile

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай
#68

Дръпнах го...и има за разцъкване...ама нещо ми се смали празното място в телефона.Навигациите от картата не работят...май снима по-добре...

Sony Xperia Z
Цитирай
#69

Честито на Z-ките от Мтел.Следобед ми излезе ъпдейта сега инсталвам. Smile

Huawei Honor 7
Цитирай
#70

Процедурата я назубрих.Проблема е че инсталирам драйвери за флаштул и отново не разпознава телефона и се отказвам...

Huawei Pad T3,Huawei 10 Pro,Huawei P30 Pro
Цитирай
#71

Здарвейте, 
преди малко повече от седмица си получих официалния ъпдейт (mtel).  Всичко е супер, малко повече точи батерията, което до колкото разбирам обаче е до настройки. Принципно би трябвало да удължава живота на батерията, но за сега не съм имала време да се занимая по-сериозно. И да, заема повече място на вътрешната памет, но за това предупреждават, пък и вече може всички приложения да заминат на картата. Отне ми няколко дни обаче да забележа нещо, което за мен е сериозен проблем - не получавам известия за пропуснати повиквания и в списъка на повикванията ми се регистрират като приети по 0м. 0с. Реших, че е до настойки, но така и не успях да го оправя. Някой има ли такъв проблем и ако да има ли решение?
 
Цитирай
#72

Здравей, kriskа_sis,аз имам абсолютно същият проблем с пропуснатите повиквания. С lolipapa съм от около 20 дни и скоро го забелязах.Аз също рових в настройките и нищо. При мен не се получава винаги,но е доста често. Забелязах,че при повикване понякога не премига диода горе в ляво и когато не отговориш на обаждането не го отчита като пропуснато.

Прощавайте за грешката,светодиода е горе в дясно. Smile
Цитирай
#73

Потвърждавам за проблема с пропуснатите.От вчера съм с Лолипопа и го забелязах днес.Не знам дали нова инсталация ще го оправи в предвид че и с други облема е същият. 

Huawei Honor 7
Цитирай
#74

Явно пак ще флашвам с последното желе...

Sony Xperia Z
Цитирай
#75

При мен диодът си свети, когато звъни, но си проверих списъка на повикванията, от както съм с Лолипоп нямам пропуснато повикване, всички входящи се регистрират като приети. Четох по разни чужди форуми и намерих за проблеми с батерията, загряване на телефона, с WiFi и др., но нищо за това.
За нова инсталация - не знам, но може да пуснат някой ъпдейт да поизчисти бъговете. Дано да го оправят, че иначе ще ви моля за съвет как да го махам Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)