Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Lollipop За Xperia Z вече е факт!!!
#76

И при мен се прояви проблема с непоказване на пропуснатите повиквания. Интересното е, че се случи два пъти, и двата пъти с непознати номера. Тия които ги имам записани си ми ги показва поне засега.
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте, от вчера съм с лолипоп, телефона е от мтел и не е руутван. Проблема с пропуснатите повиквания го имам, както и с LED индикацията за пропуснато повикване(като отчете пропуснато повикване не свети лампата и трябва да "цъкна копчето", за да видя известия).

ПС:  LED-a свети при събитие от facebook примерно.

HTC Sensation XL, adndroid 4.0.3, Sense 3.6.... i-стига с тия i-простотий
xperia SP стоков 4.3    xperia Z стоков 5.0.2 - 5.1.1   nokia 7 Plus oreo 8.1
Цитирай
#78

Върви на "Дисплей" и виж най-долу дали няма меню за включване на LED идентификацията, не съм с 5.0.2, с Кастъм РОМ съм, но при мен оттам се включва
Цитирай
#79

Здравейте. Някой на Виваком да е получил Lillipop?!
Цитирай
#80

До колкото разбрах телефоните на Виваком са за района "Central Europe 4", вчера са получили от "Central Europe 3", предполагам утре или до края на седмицата ще има и за CE4. Но това са си мои изводи. Smile Може да се следи с програмата XperiFirm от xda developers.
Цитирай
#81

Много благодаря за отговора.
Точно тази програма гледам. Но за България за момента има само за Мтел и Теленор.

Надявам се скоро и Виваком да пуснат ъпдейта.
Цитирай
#82

След ъпдейта някой друг забелязал ли е бързото загряване в областта на слушалката(загрява при  разглеждане на страници в интернет,човъркане из менютата,за обаждания не и прави впечатление).Преди ъпдейта това го нямаше.

Huawei Honor 7
Цитирай
#83

и аз имах проблема с индикатора за пропуснати ,но си качих приложението Light Flow настроих го и сега всичко ми работи перфектно..


п.с. малко извън темата ,но да попитам може ли да ми кажете добър app за времето(който да е добре за з-ките ни) да се възползвам ,че повече хора ще го видят тук Smile 

Sony Xperia Z
Цитирай
#84
Wink 

 lollipop за Central Europe 4 е тук през pc companion 
Цитирай
#85

Да, оказах се прав. Smile Тези, които са на Виваком и с телефони закупени от Техно- Маркет/Полис и eMag значи имат ъпдейт.

ЕДИТ:

Ъпдейтнах се и аз. Телефона е закупен от eMAG, регион CE4. Впечатления ще пиша след седмица, сега нямам. Smile
Цитирай
#86

Така... моят не взиман от там... 

Customization version: 1270-7689
Operator: Unbranded/Unlocked UK (United Kingdom)

Сега какво следва?! Да изчакам или няма да получа?!
Цитирай
#87

Пристигна ъпдейта,обаче ми пише,че изисква компютър,и иска да имам 1.2gb свободна памет на устройството
Цитирай
#88

Здравейте. Ще получа ли ъпдейт?!

Customization version: 1270-7689

Operator: Unbranded/Unlocked UK (United Kingdom)
Цитирай
#89

Ъпдейтвам в момента на Теленор. Досега съм правил 3 ъпдейта и никога не съм резетвал телефона, а тук чета, че искало резет. Никога не ми е правил проблем. Да резетвам ли до фабрични настройки?

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай
#90

@tarantulaxxx, препоръчително и желателно е, но ти решаваш. Smile
Цитирай
#91

И аз съм в клуба на пропуснатите повиквания, не ги показва винаги, случва се само  на непознати номера а тези от контактите ги показва?! Телафона е Мтелски без рут.
Цитирай
#92

Преди месец писах за оборотната Z1 която ми дадоха от Мтел докато ми оправят моя която беше с Лолипоп и хич не бях доволен! Сега мога да споделя вече и за личната ми Зетка......ами пак не съм доволен! Няколко неща тъй, като телефона го ползвам на макс:!
1–Струва ми се лагав при плъзгане на началните екрани което е дразнещо защото там имам уиджети които ползвам постоянно
2-Загрява при най малкото натоварване а аз ползвам доста неща и то често.....сещате се какво става в джоба ми(дано не се разлепи задното стъкло)
3-Лентата на отметките е променена и няма някои команди които преди ги имаше, като махане на звука но остава вибрация, сега трябва да натисна копчето за звука и да дам "Безшумен режим" който обаче не е с вибрация. За мен това не ми върши работа тъй като ту съм на звук ту не съм (така се налага) но пък без вибрация а не мога постоянно да си гледам телефона
4- Това с пропуснатите обаждания всички вече го знаят, което пак е дразнещо отделно през указателя не може да се види хронологията на обажданията а преди можеше
5 - Заема повече място което не е болка за умиране но все пак......
6- Камерата си е същата без подобрение но когато човек снима на ръчен режим и прочете някоя друга статия относно настройките и нещата започват да се получават
П.П Може да съм пропуснал нещо, все пак от два дни съм с тази версия но пък две седмици разцъквах Z1цата. Сигурен съм, че ще има фикс......няма как
Забравих да кажа, че вече няма уиджет на бележките за начален екран а в предишната версия го ползвах непрестанно...
Цитирай
#93

Резетнах. На първо време ми харесва. Камерата стартира по-бавно, но снима по-добре. Загрява ми нормално. Нямам проблем с пропуснати обаждания. Показва ми всичко, индикаторът мига. Нарочно помолих да ми звъннат от непознат номер - всичко показва и индикацията също е налична. Телефонът ми Теленорски, но с карта на Мтел. Засега проблеми не откривам.

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай
#94

Другият месец ще има ъпдейт до 5.1 за Xperia моделите, като ние с Z ще сме сред първите, които ще го получи, след което M2 и M2 Aqua.
Цитирай
#95

Сега се сещам че това с непоказване на пропуснатите непознати номера го имаше и на по-ранни версии на Андроида за Xperia Z, проблема май беше в нашите оператори
Цитирай
#96

Аз нямам проблем с непоказване на пропуснатите непознати номера и светодиода си мига .
Цитирай
#97

Последно как стоят нещата с вибрацията, че четейки коментарите явно при всеки е различно?
Цитирай
#98

От юли започва получаването на Андроид 5.1 в този ред:
•Sony Xperia Z3 series: Xperia Z3, Xperia Z3v, Xperia Z3 Compact and Xperia Z3 Tablet Compact
•Sony Xperia Z2 series: Xperia Z2 and Xperia Z2 Tablet
•Sony Xperia Z1 series: Xperia Z1, Xperia Z1 Compact, Xperia Z1S, Xperia Z Ultra and Xperia Z Ultra GPE
•Sony Xperia Z series: Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR and Xperia Tablet Z
•Sony Xperia M2 and Xperia M2 Aqua
•Sony Xperia T2 Ultra
•Sony Xperia C3
Цитирай
#99

В статията, която аз прочетох пишеше, че ще започнат от Z, но и според мен първо ще стартират от последният модел, и така докато сигнат до най-старият - Z.
Цитирай

Сега виждам, че я няма функцията Xperia с facebook. Може би трябва да пипна някои настройки. При вас има ли я функицята?

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)