Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сервиз - проблем
#26

Нищо не помага, от 11:00ч до 13:20ч е стояло на зарядното и нищо. Приемам и други мнения.
Евентуално за сервиз някой да знае кой може да го му направи един преглед?
Цитирай
Аксесоари
#27

Булграм?
Цитирай
#28

www.stantek.com това е сервиза,а това http://stantek.com/?i=88866 е батерията. 30лв е смяната.
Цитирай
#29

И аз от известно време насам имам проблем със зареждането. Понякога ми дава, че зарядния ток е прекалено нисък, но после зарежда. Преди време смених кабела и зарядното,че му трябваше по 12 часа да зареди. Сега се чудя дали проблема е бил зарядното
Цитирай
#30

Пробвай калибриране на батерията! И на мен ми даваше 4-5 часа до пълно зареждане, защото го зареждам от време на време в зарядното на запалката на колата, там тока е по слаб. След като калибрирах батерията се оправи и сега се държи нормално. Понякога и самия адаптор прави проблеми,та пробвай и с друг! Миналата седмица си зареждах телефона със зарядно за самсунг и доста бързо ми го зареди!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#31

Той си зарежда телефона. Но от време на време казва, че зарядния ток е нисък. После като погледна в диаграмата действително се вижда как е зареждал бавно, после пак става бързо. А иначе аз зареждам с оригинално зарядно и кабел, но купени допълнително и отделно през УСБ-то на монитора, през едно адаптерче, което окъсява 2та даннови канала. Тея проблеми ги прави от лятото още на различни зарядни. Сега съм поръчал от тея магнитните кабели, че ме съмнява, че от постоянното вадене-слагане се разбива буксата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)