Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Clash Royale (by Supercell)

[Изображение: 81da6c2de9885955989710a3dc115c23.jpg]
[Изображение: aba031907031efcaa03012472b4a13f7.jpg]
[Изображение: 2ad4803469a4a5b928ac2111a3547ca4.jpg]
Няколко карти отключих аз.

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

Samsung Galaxy S4 GT-I9515 Black Edition #Lollipop 5.0.1#
Цитирай
Аксесоари

ей тоя маг така го искам, но все малко не ми стига до 5та арена и скоро може да изтрия играта.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Здравейте на всички, каня който иска да се присъедини към моя клан в играта Art of war BG. Активни играчи има всеки дава карти, когато някой поиска. Smile
[Изображение: 546e5558b066f11e9b41248e24d50431.jpg]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Samsung Galaxy S9 
Цитирай

НОВИЯТ ЪПДЕЙТ ИЗЛЕЗЕ!!

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Някой знае ли дали тук за България има начин да се печелят гемчета от разните му там програми ?
Цитирай

Здрвейте Колеги! Заповядайте в клан science4wins . Средна възрст на играчите в клана за момента е около 24 години. Приемаме хора над 18 години за да бъде интересна играта без лапешки историй.. това не означава, че не правим изключения за сериозни играчи. Поздрави!

The luck is quality.
Цитирай

Това не се случва всеки ден.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай

От доста време не бях посещавал темата, но вече съм в арена 7, с всички ънлокнати карти, ОСВЕН ЛЕГЕНДАРНИТЕ///

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Ехе супер маджикъл чест не съм намирал още. Само маджикъл :-(

Sent from my E2003 using Tapatalk
Цитирай

Новият ъпдейт е страхотен! Нови карти, нова арена и турнири!

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Здравейте,каня ви в нашият клан Rage Quit.Всички над 1400 трофея са добре дошли,но дори и да сте по-малко няма значение важното е да сте активни.А новия ъпдейт е много добър с новата арена и турнирите,но жалко,че трудно се намират места за турнирите.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай

Здравейте! Търся хора, които да развиват нови акаунти от 0 до 1000 трофеи (приблизително 2 часа). Плащам по 4$ на акаунт. Който е заинтересован, моля да ми пише ЛС. Става въпрос за дългосрочна "работа" Smile
Цитирай

Здравейте,продавам си акаунта на Clash Royale.
King Level : 9(5 500/10 000xp)
2500 трофея
Можете да смените името безплатно
За повече инфо ЛС.

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай

НЕ КУПУВАЙТЕ акаунт от горепосочения индивид. Преди няколко дни се свърза с мен във връзка с офертата ми за периодична покупка на акаунти, първите 3 транзакции минаха гладко, след което обаче ме измами с 2 акаунта, давайки ми фалшиви данни, т.е. Gmail адреси, които не съществуват (явно бях достатъчно наивен, за да му се доверя и да изпратя предварително пари). Както и да е, става въпрос за дребна сума... което показва реално и каква ДРЕБНА ДУШИЦА е автора Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)