Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Clash Royale (by Supercell)
#26

Картите са доста не балансирани, почти всеки който има принц и се изправи срещу опонент без тази карта си печели мача без проблем. Просто има още неща за изпипване в баланса, иначе играта е увлекателна.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
Аксесоари
#27

След много битки и различни вариянти намерих решение за обезвреждане на принца, но пак е EPIC карта.. скелетите ако и нея я нямаш а, противника има принц, много тъпо се получава. И за една секунда да го изтървеш тоя принц и мача почти е решен.На началните левели е така.
Цитирай
#28

Аз съм навит за клан, колегата ако освободи в неговия клан може да идем при него.
Цитирай
#29

И аз съм навит Smile Станах 3-ти левъл с не много игра Smile

ALEX_CARDO ми е никът.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#30

BG Knights или BG Lions кои от двата да направя?
Цитирай
#31

(2016-02-20, 10:59:21)OliQueenBG написа:  Картите са доста не балансирани, почти всеки който има принц и се изправи срещу опонент без тази карта си печели мача без проблем. Просто има още неща за изпипване в баланса, иначе играта е увлекателна.

М това може би щот не следиш достатъчно играта, харчиш много еликсир, подценяваш противника пак казвам не следиш достатъчно неговият еликсир. Трябва да се играе добре в отбрана и контраатака, а само атака от теб си е една идея рисковано.
Няма значение какви карти използваш имам в предвид като карти и силата им и колко еликсир трябва за една карта, важното е как си ги подбрал, да познаваш всяка една карта и разбира се най-важно как ги играеш. Не пляскай карти безразборно, изчаквах да ти се вдигне еликсири и играй комбо от 2 карти за атака и в подходящият момент.

В момента играта е супер балансирана, вече няма ОП карти, всяка карта сама по себе не струва за нищо, важно е да се играят в комбина с друга карта и много внимателно щот една малка грешка и те смачкват без значение какви карти имаш ти и тоз отсреща.

Иначе принца, като карта е елементарна за спиране особено ако принца е 1-2 левъл. Някоя къща, оръдие или други карти, които го атакуват, важното да не го допускаш до кулите, принца е смотан и напада всичко, така че да го спреш е лесно, но почти винаги ти трябва еликсир в резерва и да си подготвен за отбрана и контраатака.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#32

Това е моя deck приемам съвети.
http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%...-17-22-40/
Цитирай
#33

(2016-02-20, 11:18:29)keyta123 написа:  След много битки и различни вариянти намерих решение за обезвреждане на принца, но пак е EPIC карта.. скелетите ако и нея я нямаш а, противника има принц, много тъпо се получава. И за една секунда да го изтървеш тоя принц и мача почти е решен.На началните левели е така.

И аз по този начин го неутрализирам, същото важи и за гиганта. Скелетите са доста добра контра-атака.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#34

Преди малко инсталирах играта. Харесва ми, трябва да се комбинират картите, не става просто да се пускат безцелно. Може да ме добавите Sashev.

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#35

Това е дека ми и картите с които разполагам, приемам съвети за окомплектоването му:

[Изображение: Screenshot_2016-02-21-11-18-23pFvcIs1_sredna.png]
[Изображение: Screenshot_2016-02-21-11-18-32iQgGLhF_sredna.png]

До момента съм стигнал до извода, че скелетите стават за противодействие на Гиганта и Принца, а бебе Дракона и стрелите стават за неутрализиране на скелетите. А за атака ползвам Гигант, а зад него бебе Дракон и гоблени с копия.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#36

Много относително е това с дека трябва си намериш с кой дек ти е най-комфортно за игра. Защото едни може да ти кажат едно, втори друго и т. н и тези мнения ще бъдат по-техните виждания.

Аз не мога ти дам съвет защото и аз играя от скоро 5-лвл съм, но мога ти кажа кои карти не трябва се оставят назад план за ъпгрейд. Силно впечатление ми правят арчерити 5-ниво и Минионите 5-ниво страшно силни стават. Друга карта която бих казал, че и тя не бива са оставя назад план е Скелет кулата. За битки 1:0 или 2:0 е перфектно. В играта също така има много тайминг и много усещане който се придобива с много игра.

И пак ще се оплача от дисбаланса в играта. Извинявай @Mitku, но в играта няма баланс прост пример - 4ти лвл като бях и се бих почти винаги срещу 5лвл също така и срещу 6-ти лвл бая често това на 1000+купи.
Цитирай
#37

Какво става с клана, вече имаме ли такъв?

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#38

Fireball е много полезна карта, бих е сложил в дека доста помага. Някой има ли пари да направи клан?
Цитирай
#39

(2016-02-21, 11:43:55)keyta123 написа:  И пак ще се оплача от дисбаланса в играта. Извинявай @Mitku, но в играта няма баланс прост пример - 4ти лвл като бях и се бих почти винаги срещу 5лвл също така и срещу 6-ти лвл бая често това на 1000+купи.

Аз говорех за картите, вече е невъзможно примерно аз да имам една две ОП карти и да те размазвам, само защото ти нямаш късмет да ги получиш било то с пари или от подаръците в кутиите. Сега картите са доста балансирани.

Доколкото до левъла, не ти е там мястото, взел си много купи без значение как, сега ще падаш надолу или ще чакаш да качиш левел, което е свързано със злато или много време - или купуваш диаманти и с тях карти за ъпдейт или се спираш, балансираш се с другите играчи и чакаш. Трябва да ти е кофти, SC искат пари. Общо взето има 2 вида играчи, тези които харчат пари и за броени дни са 12 левел и останалите, които играят гратис и ръчкат няколко години.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#40

Да, прав си за купите и поради тая причина ги смъкнах .При клаша и да ръчкаш няколко години ще се макснеш, но тук с тая игра без пари не става мноого тъпо са го направили.

Сега един въпрос за сандъците . Играчите които играят гратис имат ли възможност някога да получат най-силния сандък по някое време?Има слух, че на 240 отварания на сандъци пускало Magical chest някои са хвалят, че получили вече по 3 броя. Това до колко е вярно не знам. Вероятно ти @Mitku,като по-стар играч може да имаш наблюдение.
Цитирай
#41

Да аз получих в началото Magical сега погледнах шотовете, бил съм левел 3, между арена 1 и 2, с 400 и няколко купи и играех гратис.

Тогава четох във форумът им, че други играчи са взели по 2 Magical горе долу един след друг. Това първата седмица на играта.

Вторият Magical го получих едва днес, така че не знам как и защо се получава, но не е след 240 отваряния на съндъците и няма значение дали играеш гратис или плащаш. Не бях играл много време и днес играх няколко игри.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#42

И аз от началото до сега съм получил 2 Magical chest-а, а златни сандъци получавам горе-долу по 1 на ден. Но дразнещо е времето за изчакване за да ги отвориш, поне да можеше да се пускат 5 на веднъж иначе наистина много се спъва развитието, ако не плащаш.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#43

След като направя регистрацията на играта в Google Play как да я сваля

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#44

Играта още не е достъпна за България в Google Play, ето ти линка за apk файла от който да я инсталираш: https://docs.google.com/uc?id=0ByVuPGYmr...t=download

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#45

Аз досега имах един Magic chest. Колкото повече карти ми се падат, толкова повече се виждам в чудо какъв дек да сглобя Това е ситуацията в момента:

[Изображение: e2c63a1c834fff0acd0bd04379e54eec.jpg]

[Изображение: 6d7d0039f4b74d22f3637f81c6bd85fb.jpg]

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#46

Мисля, че няма български COC играч които да не е чувал за клана BULGARIA UNITED. Отвори се и такъв в Clash Royal-a. Заповядайте там.

Пишете в търсачката BULGARIA UNITED и ще ви излезе.
Цитирай
#47

Присъединих се Smile

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#48

Защо ми иска пак да си правя профил в google play, сега ми дава, че съм disconnected?
Цитирай
#49

(2016-02-26, 16:09:53)vypress написа:  Защо ми иска пак да си правя профил в google play, сега ми дава, че съм disconnected?

Играта още не е пусната официално за Андроид и реално няма сървър за запазване на прогреса.
Цитирай
#50

Играта е пусната официално в няколко страни и има сървър за запаметяване на прогреса Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)