Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Clash Royale (by Supercell)
#51

Хубава е играта наистина ,давайте някакви предложения за кланове скоро ще съм трето ниво,и ако може също така клан за клаша ,сериозен клан търся Smile
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги споделете иска ли играта пари да се играе нормално , цъкам Клаша от 2 години някъде и до сега съм дал 15лв и то още в началото защото не разбирах Big Grin
И още си я играя де , но тази ми изглежда доста интересна и се чудя дали да я пробвам.
Цитирай
#53

Труден въпрос за отговор...Ето и малко мои впечатления:
Играта се играе нормално и без пари, освен ако не искаш да си мега як от самото начало.
Има малко неравностойни битки често пуска малко по-голям левел от твоя
.., но мисля, че за напред ще изчистат сякякви такива дребни детайли които развалят удоволствието(Още не е пусната официално) . Хубавото на играта е, че няма "Най-силна" карта или "Най-силно" тесте. Всяка карта зависи от друга и всичко опира до това какво тесте ще си направиш и най-вече как ще го изиграеш. Има страшно много джемнъти играчи и на малки и на големи лиги.
Щом играеш клаш от 2 години значи си свикнал с "търпението" SmileСъщото е като клаша за да се развиваш трябва си активен.
Цитирай
#54

Благодаря за мнението колега Smile
Цитирай
#55

Все още няма клан на форума, така ли?

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#56

(2016-02-28, 16:29:30)don_gori написа:  Колеги споделете иска ли играта пари да се играе нормално , цъкам Клаша от 2 години някъде и до сега съм дал 15лв и то още в началото защото не разбирах Big Grin
И още си я играя де , но тази ми изглежда доста интересна и се чудя дали да я пробвам.

Вече може да се играе абсолютно без пари и 24/7 без да спираш, няма таймери или подобни.

Проблемът, ако търсим подобен е, че вече няма ОП карти и да напреднеш до 2500 купи левел примерно 6-7 е абсолютно трудно и ти трябва много опит и много късмет. Също добра интернет връзка щот иначе само губиш, колкото и смешно да звучи, ако леко ти прекъсва, когато примерно пътуваш си обречен. Събиране на злато и карти, ако не харчиш пари е въпрос на години игра, ако те устройва не се чуди. Да качиш левел до последният сега ти струва около $10000 в противен случай са много години игра.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#57

Поиграх няколко часа , направи ми впечатление че тея честове много бързо се запълниха. Кофтито е , че сега трябва да чакам по 3 или 8 часа да отключа евнетунално нещо ново. Иначе мога да си играя и да разучавам стратегии постоянно , само че като гледам се печелят само купи. Ще поиграя няколко дена да видя какво ще стане. Ама малко ми идва в повече тея честове и т.н.
Цитирай
#58

Това е големия минус на играта, постоянното чакане за да отвориш сандък. Поне да можеше да се отварят 5-те слота на веднъж и след като им изтече времето да слагаш още 5 сандъка за отваряне.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#59

Ами сега? Smile
Ъпдейт ,не знам от къде да я обновя Smile
Цитирай
#60

@Сашев, аз влязох в BULGARIA UNITED.

Наистина е неприятно, че се чака за отварянето на сандъци, но явно това е едната опция за печелене на пари, която са си заложили разработчиците. Аз лично съм търпелив и не бързам, и играта ми харесва. Нямам намерение да давам пари, а леко-полеко ще си развивам тестето и ще ги бия Big Grin Ще видим и какви нововъведения ще има със следващите ъпдейти. В тази връзка, преди малко имаше ъпдейт и като пусна играта иска да я ъпдейтне, но ме праща в Плей Стора-а където играта все още я няма и се получава омагьосан кръг.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#61

@skvelichkov, и за всички останали линк с новата версия - > https://m.apkpure.com/clash-royale/com.s...lashroyale
Цитирай
#62

Как да процедирам сега? Трия старата и инсталирам новата или?

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#63

Да. Надявам се, че си запазил прогреса в Google Play.
Цитирай
#64

Мисля, че запазих всичко още от първото пускане Smile Ако има проблеми ще кажа после, сега се сваля файлът, но много бавно (с няколко кб/с), така че ще почакам Smile

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#65

Друг линк има ли, че този много бавно става свалянето.
Цитирай
#66

Ето линк от който се сваля по-бързо: http://www47.zippyshare.com/v/zWLSfGrM/file.html

А това са новостите в ъпдейта (1.2.0):
[Изображение: SNEAK_PEEK_1_160227_035306ts2u5Or_sredna.png]
Нова арена която ще е достъпна за играчите с купи между 1700-2000.

[Изображение: SNEAK_PEEK_2jcOIeVY_sredna.png]
Вече ще може да си изградим 3 различни дека и преди да започнем дадена игра ще избирам с кои дек да стартираме.

[Изображение: SNEAK_PEEK_4FZdumi6_sredna.png]
- New Common Card: Royal Giant
- New Rare Card: Three Musketeers
- New Epic Cards: Dark Prince, Poison
- New Card Rarity: Legendary

Zap: Now stuns target for 1 second, damage reduced by 6%
  • Zap has lacked a purpose of its own that differentiated it from Arrows or the other damage spells. Giving it a brief stun effect should make it quite an interesting choice!
Giant Skeleton: Hitpoints increased by 11%, bomb timer increased to 3 seconds (from 1 second)
  • Giant Skeleton can be the ultimate nullifier, as he's primarily used on defense to halt a push in its tracks. Adding a couple of seconds to his death bomb's fuse will make positioning your defending troops to escape the blast radius a possibility now.
Tesla: Hitpoints decreased by 5%
  • A small hitpoint reduction will bring the Tesla more in line with our overall "offense over defense" philosophy. It currently offers a bit too much defensive value for 4 Elixir.
Rage: Effect falls off quicker when troops leave the Rage area
  • Rage will last for 2 seconds on a troop after it leaves Rage's area of effect. Previously Rage 'stuck' to troops until the area of effect was gone, which we felt was a bit weird.
Combat Mechanics: Troops will be harder to distract
  • Troops won't be pulled from their lane as easily by buildings; buildings will need to be positioned a bit closer.

  • Troops won't target and move towards units that attack them from far away.


Card Donation: Rare Cards give 10 experience (from 5 experience)
  • Rare Cards should give more experience for the value of card you're giving away.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#67

КАК? Как се играе, не мога да я инсталирам нито от G Play нито от някъде другаде? Като инсталирам апк ми изписва че не е свалена от Google Play и ме моли учтиво да я сваля от там.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#68

Някъде четох за едно приложение за Андроид, с което става номера да си я свалиш директно от GooglePlay. Дано открия името, че беше преди няколко дни. Виж също и във дорумът им как я свалят.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#69

При мен стана като дейнсталирах старата версия (като задължително трябва да си вписан с Google Play акаунта за да не си загубиш прогреса) и инсталирах апк файла с новата версия.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#70

Сега и clash of clans стана не съвместима с таблета, жалко че я няма за Windows Phone

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#71

Аз не съм махал старата игра. Директно пуснах новото апк и си трагна играта, само не знам, защо не мога да вляза в google play акаунта.
Ето какво ми показва.
http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%...9-19-37-38
Цитирай
#72

Пробвай по другата процедура. Триеш старото слагаш новото.. Като влезеш трябва автоматично ти се свържи с Google Play и да ти излезе прозорец, че вече имаш акаунт в играта. Ако си запазил прогреса така трябва да е.
Цитирай
#73

Не искам да рискувам да трия играта, за да не ми се изтрие прогреса. При теб като влезеш в настройките на играта google play connected ли ти пише?
Цитирай
#74

Опасявам се, че няма как да я играеш ако не ъпнеш играта с новото апк.. (Освен ако не изчакаш да я пуснат глобално и вече от Плейстора да я ъпнеш до последната версия) Да, аз съм свързан в настройките към Google Play това би трябвало и на теб да ти е така.. защото си мисля, че става автоматично.
Иначе ако имаш някакво друго устройство пробвай там да сложиш новото апк и ще разбереш.
Цитирай
#75

Колега, аз съм с новото апк 1.2.0 даже играя, просто ми пише в настройки google play disconnected. Като си напиша името там кадето пише геймърски псевдоним ми казва, че вече съществува.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)