Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Clash Royale (by Supercell)
#76

Аз го инсталирах върху старата и върви на пушка, няма грижи. Всичко си е запазено!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз бях свързал Гугъл акаунта с играта. Изтрих старата, после инсталирах новата и ме попита дали да ми зареди съществуващ профил и всичко беше запазено. Играта върви без проблем.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#78

С facebook влиза но с google play иска някав друг профил да правя луда работа.
Цитирай
#79

Аз я играех до преди 2 дни на компа през bluestacks и играта беше свързана с Гугъл профила ми. Сега като си я качих на телефона не иска да се свърже и да си продължа прогреса. Уж като дам google sign in ми вика добре дошли в профила си, показва ми отгоре името снимката и левела на акаунта, ама в настройките си пише Notconnected и ме пуска от началото. Някаква идея имате ли?
Цитирай
#80

Не сте само вие с този проблем в официалния им форум има много оплаквания точно с този проблем. Някой пишат, че проблема е в играта и новия ъпдейт. Със сигурност ще го фикс-нат тоя проблем скоро.
Цитирай
#81

Играта е много зарибяваща ! Като стана 3лвл ще де включа в гилда.
Цитирай
#82

Дайте апк ако може, че аз ли съм неадерталец или гугъл,? По-вероятно аз

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#83

BGDropche виж на страница трета има линкове за сваляне,версия 1.2.0 където пише,и аз незнам все още как да ти дам линка директно тук.А относно линка за който има коментари че се сваля бавно от него,искам да отбележа че е от телефоните,Днес един приятел започна да я сваля на Самсунг С5 и може би щеше да му отнеме около час,а при мен от същия линк се свали за секунди на телефон Престижио,невероятно но дакт Smile
Цитирай
#84

Ето още един линк за сваляне.  Smile

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#85

Вкарайте ме в Bulgaria United, защото не ми дава да джойна. Бая активен съм.. пиша се: Expressing
Цитирай
#86

@Miro2210, при мен се сваляше бавно на компютъра, не на телефона Smile

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#87

(2016-03-02, 08:02:48)expressinglol написа:  Вкарайте ме в Bulgaria United, защото не ми дава да джойна. Бая активен съм.. пиша се: Expressing
600 са купите за влизане. Ако си активен и за 1 ден ще ги направиш.
Цитирай
#88

В клана има човек под 600 купи, но все тая. Успех
Цитирай
#89

Играта е има вече официално.
Цитирай
#90

Играта вече е достъпна в цял свят и в Google Play

https://play.google.com/store/apps/detai...lashroyale

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#91

Трябва ли постоянно да играя или пускам голден чест и чакам 8 часа?
Цитирай
#92

Както в клаша е. За да се развиваш трябва си активен като си активен.. дигаш купи.. за по-голяма лига съответно по-хубави сандъци.. донейтваш дигаш екс точки и злато което с това злато дигаш единиците или си купуваш от шопа.

П. С арена 5 се стига без никъв зор..
Цитирай
#93

Макс чест които мога да държа ?

4...и не ми дава да махна някое Big Grin
Цитирай
#94

сандъците са определят според лигата... на последната лига супер сандъка е 4800...което е... нямам думи.
Симо ела в моя клан.
Цитирай
#95

Това е кофтито, но няма как. Отваряш сандъци, за да освободиш място.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#96

Колеги здравейте от 3 дена играя Роялчето и ми се струва интересна. Имам няколко въпроса , първо за купите има ли файда да ги вдигам много впредвид че не съм отключиш всички карти за съответната арена. В момента съм на 3 , като от арена 2 съм събрал почти всичко без големия скелет и балона , от предишните нямам само вещицата и бидона с гоблини. Друг въпрос е за златото,  само от съндъци ли се събира или има и друг начин. Вчера ми пусна 1я магически куфар с който открих доста нови карти , но от арена 2.
Питам защото си мисля ако вдигна много купите да не се получи ръш защото дори сега ми се падат винаги по-силни противници.
И последно ако сваля купите до арена 2 какви сандъци ще ми дава - пак за 2 ли ?
Поздрави !
Цитирай
#97

Като не мога да взема честове , освен за купи , за друго май не се играе ?
Цитирай
#98

(2016-03-02, 13:10:11)don_gori написа:  Колеги здравейте от 3 дена играя Роялчето и ми се струва интересна. Имам няколко въпроса , първо за купите има ли файда да ги вдигам много впредвид че не съм отключиш всички карти за съответната арена. В момента съм на 3 , като от арена 2 съм събрал почти всичко без големия скелет и балона , от предишните нямам само вещицата и бидона с гоблини. Друг въпрос е за златото,  само от съндъци ли се събира или има и друг начин. Вчера ми пусна 1я магически куфар с който открих доста нови карти , но от арена 2.
Питам защото си мисля ако вдигна много купите да не се получи ръш защото дори сега ми се падат винаги по-силни противници.
И последно ако сваля купите до арена 2 какви сандъци ще ми дава - пак за 2 ли ?
Поздрави !

Вдигай яко купи, като му дойде времето ще спреш да ги вдигаш и всичко ще се балансира и т.н. Купуваш нови карти, сменяш тестета етс.
Дори и да не си отключил всички карти, ако няма някакви промени, в по-Горни арени получаваш карти и от по-старите арени. Примерно безплатните сандъци.

Като свалиш до арена 2 ще получаваш сандъци само арена 2.

Злато се купува това от сандъците не стига за нищо, супер малко е.

@simeonivanov22

Играта малко по-различна от другите на SC. Взимай си купи, само и единствено за нови карти и за по-добри сандъци в горните арени. Играта се играе поради многото възможности на тестета и избора на карти и от там различните битки. Ако ти хареса това играй.

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#99

Нещо интересно....

[Изображение: da3e98b6f97508aebc20a925f554a802.jpg][Изображение: 48e8497259eea03f33bb41820a430343.jpg]
Цитирай

Охааа, изтеглих играта! Страхотна е! Направо <3333333
Нямах търпение да излезе! Сууупер!

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)