Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Решение на проблема с Deep Sleep за Lenovo Vibe P1m
#26

За всеки случай си изтрийте кеша и данните на Play Store и Google Play services после рестартирайте устройството. Те си преместиха някои сървиси в система андроид и държи буден телефона.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари
#27
Photo 

(2016-09-14, 10:34:26)rado__8 написа:  За всеки случай си изтрийте кеша и данните на Play Store и Google Play services после рестартирайте устройството. Те си преместиха някои сървиси в система андроид и държи буден телефона.

Направих и това - но пак няма резултат. Но вчера след обяд бях на яз. Батак и вижте какво се получи /в полето "събуждане":
   

Точно между 13:00 и 19:00 часа бях извън града и през този период явно телефонът е заспивал. Когато забелязах това /около 20:30ч/ се замислих каква може да бъде разликата, но единственото, за което се сетих, е че там аз нямам, а може би и въобще няма wi-fi. За това изключих веднага wi-fi-то, за да видя ще има ли някакъв резултат, но както виждате на диаграмата телефона отново отказа да заспи. 

Ето и още малко инфо:
1.До обяд телефонът е бил с включено wi-fi, но аз не бях в къщи и реално не е могъл да осъществи връзка с рутера, но все пак съм бил заобиколен непрекъснато от някакви мрежи и може би е проверявал непрекъснато за връзка.
2. След 19:00ч до изключване на бутона за wi-fi е бил безпроблемно свързан с мрежата
3.Тарифният план на телефона не включва интернет трафик и бутонът за мобилни данни винаги му е изключен.

Това е Bu  продължавам да търся някакво решение и очаквам всякакви предложения. 
И накрая -  трябва ли да се изселя в гората, за да си използвам телефона нормалноFacepalm1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)