Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Излезе Flyme 5.1.5.0G Международна версия
#26
Video 

(2016-05-22, 21:15:34)bo6o написа:  За инсталирането, просто се сваля зипа в главната директория и го цъкваш от файл мениджъра на телефона, ако си с европейската версия. Аз съм доволен след един ден цъкане и не съм видял някакви бъгове още, освен малко проблеми с Гугъл програмите. Батерията май по бързо пада. Дразни ме че настройките са орязани и лок скрийна примерно, няма бърза опция за отваряне на дайлъра, като в предната версия.

бях с китайската версия и бутнах направо тази 'Г' - засега всичко изгря, и маркета и БГ езика.
Но сега гледам за Рут права че няма Флейм акаунт.. и как да го рутна културно?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
Аксесоари
#27

Четох че на този етап става само ако си инсталираш от някъде юзър центъра на меизу, ама не виждам смисъл в момента от руут, освен за да разбереш, кое смуче батерията.

Sent from my m2 note using Tapatalk
Цитирай
#28

Ето моите първи впечатления.
Вчера го качих - много яко...до тук съм хепи.
Пускам си аз в колата през жак музика, но тя спира сама. Пак play и пак отива на pause....напрегнат съм....така до безкрай и няма слушане.  
Преди да си върна стария, дали някой няма идея за разрешаване на проблема, защото този ром е красив много, но раздялата чука на вратата Sad
Пробвах с друг плейър - не става... с трети - пак не.... 
Местих файловете на картата - пак не.

Интересното е, че когато удари бийт тогава спира. 
После реших, че нещо сензорите го цакат - намалих звука до край - пак не.

Нееее знам Sad

M2 Note
Цитирай
#29

Всъщност коментира ли се из руските форуми как ще процедират. Дали този ром ще го пуснат автоматично да се надради. И ще има ли още ъпчета на 4ката

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#30

Мене ми излезе автоматично ъпдейт за 5.1.6g току що
Като ъпдейтна, ще пиша отзиви.

Sent from my m2 note using Tapatalk

Edit

Доста неща са оправени, май и това с музиката, дето викате. Добавен Юзър центъра - за руутване и т.н. Най-якото е 2 мелодии, за всяка отделна карта!!! В момента се ъпдейтва, свален ОТА  Visslar
Ето чейнджлога:

[User Center]
Added User Center.



[Settings]
Added new toggles for VPN, screenshot,hotspot, etc. in Notification bar;
Optimized the statistic calculation forbattery usage;
Added WLAN Doctor to WLAN page in Settingsto enhance the security of the network;
Optimized the icons for Notifications andSystem in ringtone adjusting bar;
Optimized the setting logic for default appsetting;

[Security]
Added ‘USB installation manager’ inPermissions to avoid unauthorized installation of apps via USB cable;
Added a ‘Clean similar photos’ feature toPurifier in Security to release phone storage;
Optimized the judging logic for batteryconsumption when standby;
Optimized the notifications in Notificationbar;
Fixed the bug in which Dropbox will bescanned as virus;(MX5)

[File Explorer]
Optimized the file categories, now all thefiles will be displayed as All files, Office files or E-book;
Optimized the zip files where the file listwill be displayed directly now;

[Gallery]
Optimized the using experience of Cropfeature in Gallery;
Optimized the popup texts and visuals onthe managing page of burst shooting photos;
Added an album for Burst shooting;
The backgroundcolor for full-size preview becomes white;
Optimized the responsive speed when go toGallery from Camera;

[Camera]
Optimized the photo shooting process andincreased shooting speed;
Optimized the flashlight that is nowdisabled by default and will not use last time’s setting;
Optimized the bug in which users cannot tapthe shutter button to take photos;
Fixed the bug in which users cannot tap thethumbnail to view the video or slow-mo video after shooting;
Fixed the bug in which the photos are blurrywhen viewed by tapping thumbnail on Camera;

[Home screen]
Optimized the iconsdisplay on Home screen;
Optimized thecursor when edit an app folder. The cursor color will dynamically changeaccording to wallpaper color;
Optimized the iconsize for Bluetooth keyboard on notification bar;

[Lock screen]
Optimized the color-changingalgorithm for the text on lock screen;
Enlarged the area to activate Camera onlock screen;
Fixed the bug in which the music will bepaused by pressing the power key after unlock the screen during music playingand launch Music app;

[Calendar]
Added an option to hide past events anddeclined events
Added a switch for Calendarnotifications;

[Audio]
Fixed the cracking voice issue on thesystem and some third-party apps notifications;

[Email]
Optimized the swiping gestures whenswitching between mails;

[System]
Optimized system language translations
Цитирай
#31

Честито ви новия флеим версията 6.0G подържа вече автоматичен абдеит Днес ми се абдеина автоматично до 6.0G.Вече има FLYME акаунт с регистрация .Проблема с бавното закачане на WIFI е оправен за сега за няколко часа работа съм доволен .Ще видим как се държи.

Huawei p30 pro
Цитирай
#32

Някой има ли проблем по време на разговор. Откакто направих последните 2 ъпдейта много лошо ме чуват. Аз чувам перфектно но отдругата страна чуват накъсано или ме чуват все едно съм далеч от телефона??? Забелязвам този ефект ако има околен шум ... примерно когато шофирам...хората нищо не чуват отсреща  Angry
Цитирай
#33

Чтох за този проблем и по други форуми,  но не е от последните версии...
Цитирай
#34

Аз нямам, може да е хардуерно.

Sent from my m2 note using Tapatalk
Цитирай
#35

И аз нянам такъв проблем при моито про 5 работи добре доволен съм за сега .

Huawei p30 pro
Цитирай
#36

Доста хора се оплакват от подобен проблем. Според мен проблемът идва от системата за изолиране на околния шум. Става трагично ако съм в автомобила или навън и леко духа вятър....нищо не чуват отсреща. Така....сега по-интересното! Разговорите през скайп и вайбър са кристални! На предишния ми телефон имаше дали да работят двата микрофона или единия но тук не намирам такова нещо като опция. А най-вероятно скайп и вайбър ползват само единия и няма грижи
Цитирай
#37

Точно от системата за изолиране на околни шум е.Преди много години имах същия проблем с SGS мина доста време докато го оправят .
Цитирай
#38

След като ъпдейтнах телефона немога да го рутна.Има ли проблем с вашите?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#39

Не нямам такъв проблем
Цитирай
#40

(2016-06-08, 17:38:29)iminkovski написа:  След като ъпдейтнах телефона немога да го рутна.Има ли проблем с вашите?

Да, всички с  Flyme 5.1.6.0G получават тази грешка.Официален руут за тази версия няма 
,иначе се руутвала така не съм го пробвал телефона ми пристига утре от ремонт и ще тествам веднага.
Имало и проблем със Guest Mode в Flyme 5.1.6.0G за него тук

UP малко на инфото специално за mi2 note трябва и така да става .
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=571948

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry50061191

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry50195005
Цитирай
#41

Някой може ли да качи линк за сваляне на последната версия 5.1.6.0G.

Sent from my m2 note using Tapatalk
Цитирай
#42

Здравейте! Имам проблем и той е същия като на MadHead - когато говоря с някой аз чувам перфектно, мен обаче не ме чуват добре, казват, че прекъсва много и все едно съм далеч от телефона Sad на места където е слаб обхвата другите телефони имат, аз съм тотално аут.. Не е така когато говоря през вайбър, чуваме се чудесно. И не знам от антена ли е, от софтуер ли е, от какво е, но е много изнервящо. А си харесвам телефона Sad. Ще съм благодарна на съвети!
Цитирай
#43

На 4г ли се получава, или без значение. Щото ако е от алгоритъма за шума, няма логика едни да го имат проблема а други не. Аз пък все в шумна среда говоря и никой не се е оплакал.

Sent from my m2 note using Tapatalk
Цитирай
#44

Аз на моя М2 Ноте имах този проблем. НА 2г при пълен обхват ме чуваха що годе добре,но само с едно деление да падне и отсреща се чува бръмчене,и смущения. Не могат да ми разбират почти нищо. На 3г нямаше никакви грижи. И на двата телефона беше така. Пратих ги в сервиз,върнаха ги и ги бяха обновили софтуерно. От 4.5.1 бяха сложили 4.5.3. Не знам дали е от това или друг е бил проблема ,но нямах никакви проблеми вече от там на сетне. ?Докато моя Меизу не спря да зарежда и да го разпознава компа, и сега си чакам новия от Амазон.

А аз имам въпрос към хората с 5.1.6.0.Г Как е батерията спрямо 4.5.4.2.И ? И как като цяло се държи телефона? Струва ли си от 4.5 да мина на 5? И оправили са превода?
И последен въпрос. Ако сложа 5-ца,после мога ли да се върна на 4.5..?
Цитирай
#45

Телефона е много по-бърз и стабилен, с повече екстри. Батерията е по-зле при мене, ама то е от Гугъл плей сървисиз, но не съм проучвал още що. По другите въпроси незнам, на за мене си струваше.

Sent from my m2 note using Tapatalk
Цитирай
#46

Ясно благодаря. Нека първо пристигне телефонът ми и ще поизчакам още отзиви. Че от това,което гледам и чувам май има кусури и ще поизчакам сигурно.
Цитирай
#47

(2016-06-10, 18:19:01)bo6o написа:  На 4г ли се получава, или без значение. Щото ако е от алгоритъма за шума, няма логика едни да го имат проблема а други не. Аз пък все в шумна среда говоря и никой не се е оплакал.

Sent from my m2 note using Tapatalk

До скоро го държах на 4G, но т.к. картата ми не е 4G реших, че не е уместно и го оставих на 3G, но мисля, че няма кой знае каква разлика или нещо да се е променило съществено. На 2G не съм опитвала, но предполагам ще е още по-зле :/
Цитирай
#48

Колеги нещо ново покрай 5.1.6.0G? Как е положението? Батерия,превод ? Че засега май няма много добри отзиви.
Цитирай
#49

Аз съм си доволен.

Sent from my m2 note using Tapatalk
Цитирай
#50

Някой може ли да ми каже защо не получавам нотификации от игрите и от фейсбука.От 1 седмица имам телефона и от 2-3 дена се опитвам да реша този проблем но без успех.Моля някой за съдействие за да решим проблема.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)