Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod Roms

Ами за мене държи повече от S059... Стоях 10 дни на S061 и нямах проблеми със браузирането из facebook, отваряше по-бързо приложенията, единсвеното което е че когато играеш 20-25 минути на някоя тежка игра и леко се усеща лаг, но може да се играе. Днеска минах на къстъм ром 6.0 понеже исках да пробвам една функция която я има само в андроид 6.0.. Е сега зависи всеки как го приема, аз като играя игри, слушам музика от youtube , пуснат WiFI , 4G и го зареждах през ден. Ако го използвате само за разговори и малко браузиране може да го зареждате веднъж на 2-3 дни.
Цитирай
Аксесоари

@tiefighter ае врат, и в S058 и S059 батерията държи доста повече от китката без да спираш процеси, нз какъв ти е проблема с батерията, но на лолипопа може да се направи до 6 часа екран (ако не и повече), а на китката до 4.
@Slackwere12 предполагам функцията, за която говориш е multy window нали? Не е довършена още, но е добре, май си на XOSP 6.3 (с пач 3), нали? Как е, по-добре ли е, какви са разликите от пач 2?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

(2016-08-10, 17:56:20)Stiliyan03 написа:  @Slackwere12 предполагам функцията, за която говориш е multy window нали? Не е довършена още, но е добре, май си на XOSP 6.3 (с пач 3), нали? Как е, по-добре ли е, какви са разликите от пач 2?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Ами попринцип аз пач 2 не съм го пробвал, но рома върви доста добре с този пач... Отваря си бързо приложенията, не усетих лаг при браузиране. А иначе за функцията за която говоря, не е Multy window. Сложих единсвено XOSP само защото е с андроид 6.0 и заради една функция/опция от Опциите на програмиста, с която тегля fly gps добавям програмата от тази функция и играя pokemon go от вкъщи, и сложих рома само да пробвам дали ще стане. И стана. Цял ден си обикалям из града от вкъщи :Big Grin и си събирам покемони, но пък бързо омръзва :Big Grin А иначе тази функция/опция се казва Allow mock location apps на български се казва "Избиране на приложение за мнимо местоположение" и я има само в андроид 6.0 и можеби в следващите версии на андроида. Но не мисля да се задържам да рома. Както казах сложих го защото ми се искаше да видя дали ще стане.
Цитирай

Врат, добре погледни това и пак ми кажи дали я има само в 6.0 Big Grin [Изображение: 5c01c7eb34047184c8149e42aca4fa5a.jpg]
Напразно си го сложил Big Grin. И все пак с кое приложение направи този номер?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Не е тази опцията... Чети внимателно, казах че чрез опцията добавяш приложението.

Ето снимки да видиш точно за коя опция говоря. 
Дигнах днеска от 11 до почти 15 левел и хванах около 30-40 покемона от които 10 които ги нямам. Ама омръзна бързо Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Извинявай, не съм разбрал правилно.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Ясно, явно ще минавам на последна версия Wink

Още повече, че вече я имам ОТА

До преди няколко дни ми показваше до 58


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай

Ами те ъпдейта го пусаха по ОТА преди 2 дни, иначе във интернет го бяха пуснали преди близо 2 седмици. Аз стоях 1 седмица на него и разлика спрямо S059 забелязах.
Цитирай

Кой според вас е най-читавия андроид 6 къстъм ром , препоръчайте ми някой Smile

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай

Temasek и AICP например са много добри и XOSP, но не чак толкова, ето този ром май също е доста добър
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=3428307

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

То в момента всички имат по някой друг дребен бъг както всеки ром. Но мисля че до няколко месеца CM13 на ED300 ще стане идеален, понеже излезе преди няма и месец и все още си има доста неща за оправяне. Аз единсвения къстъм ром с 6.0 който съм пробвал е XOSP и се справяше доста добре, е загряваше при по продължително играене на игри, но пък то всеки телефон загрява в това време. За другите не мога да ти дам информация защото не съм ги ползвал.
Цитирай

Nexus 6.0.1 беше също много добър ром, най-добрия 6.0, който съм слагал, но тъй като платката ми прави проблеми и при някои ромове много ми се губи сигнала, се наложи да го махна.
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=3436606

Sent from my 9002X using Tapatalk
Цитирай

Ок, благодаря ви .

На нексус рома нямам мобилен интернет , как да го оправя

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай

Аз съм от 4-5 дена с Нексуса и нямам проблем с обхвата, ако си сменял кернела, от там може да е или да не си изтрил кешовете след инсталацията, но ако всичко ти е стоково и правилно инсталирано, не би трябвало да имаш проблеми.
Цитирай

Направих всичко по начина както е описано и нямам интернет

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай

Пробвай да направиш factory reset от рекавърито. Ако не стане го преинсталирай без да чистиш нищо.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай

Някой може ли да ми каже подробни стъпки за инсталация на CM13 + линкове? Малко нахалствам, но ме е страх да не прецакам нещо.
В момента съм със S059 Lollipop без руут.

Еdit: Ще се водя от тук, пък дано стане.  http://forum.xda-developers.com/lenovo-a...g-t3414882
Big Grin

Lenovo A6000

Цитирай

(2016-09-07, 15:03:52)badkid написа:  Някой може ли да ми каже подробни стъпки за инсталация на CM13 + линкове? Малко нахалствам, но ме е страх да не прецакам нещо.
В момента съм със S059 Lollipop без руут.

Еdit: Ще се водя от тук, пък дано стане.  http://forum.xda-developers.com/lenovo-a...g-t3414882
Big Grin

Не го слагай тоя,батерията пада много бързо.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

(2016-09-07, 21:07:40)MeRtYy написа:  Не го слагай тоя,батерията пада много бързо.

Да, усетих. Кой препоръчваш да сложа тогава?

Lenovo A6000

Цитирай

(2016-10-11, 00:59:40)badkid написа:  Да, усетих. Кой препоръчваш да сложа тогава?

Сложи на ED300,няма да съжаляваш.
Цитирай

Малко да съживя темата(преди време всеки ден имаше пост по подобни теми,сега нищо от повече от месец?) слагайте CM14.1 [ http://forum.xda-developers.com/lenovo-a...s-t3491610 ] рома е уникален,не е дърво като лолипопа и маршелоуа и единствените бъгове са фм радиото и скрииншотовете(с едно приложение от гугъл плеи работят,май беше screenshot easy или нещо такова).Много е бърз,като нищо може да се сравни с китката,батерията също е добре.Ползвам го без къстъм кернели.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

Ами да те кернелите попринцип само прецакват хубавите ромове. Наистина напоследък почти не се пише в този раздел. Я кажи в игрите как е, фейса и месенджъра товарят ли го? Някакви други бъгове да си забелязал?


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай

По принцип ползвам фейсбук лайт и месинджър лайт,на телефон с по-малко от 1.5гб рам гледам да избягвам нормалната версия на приложенията,но ги бях пробвал преди месец на cm14.0 и вървяха напълно перфектно.Знаеш как са игрите,на този телефон не играя по принцип(имам хонор 6 и таблет за тази работа),предполагам няма да има разлика или ако има вероятно ще е към по-добро.Други бъгове-нещо не помня как да си направя да ми показва процентите на батерията в статус бара,от менюто статус бар е бъгнато,на 14.0 помня,че някак бях отворил едно меню което е ново във нугата и от там си бях направил да ми показва процентите.Друго-cyanogen theme engine още няма,но със събстратиума съм чувал че можело да се слагат теми.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

Ще пробваме, аз бях пробвал AICP android 7.1 изключително гладко вървеше, махнах хо само защото батерията падаше бързо, най много 2:30 часа екран. Не съм пробвал CM 14 ама ще го пробвам.
Цитирай

Аз минах на RR 5.8.0 android 7.1. Върви изключително добре, игрите също. Върви като стоковия Kitkat, а може би върви и малко по-добре. Батерията е приемлива. Бъгове не съм забелязъл до сега, но и да има те му правят ъпдейти на рома. Можеби и CM 14.1 също върви добре, не съм го пробвал, но до сега съм пробвал 3 рома с андроид 7.0 и 7.1 и вървят доста гладко. Единсвения косур на 7.0/7.1 е че нямат CM theme engine и ако искаш да си смениш иконите, трябва да си инсталираш друг лаунчер и теми. Като цяло е добре, има доста функции. Мисля да остана на него, може да пробвате и вие.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)