Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Надраскан home button
#26

(2016-07-02, 20:15:27)OGIER написа:  Изтърван е страна Българска дума  
Но, аз без калъф имам една и също не съм го ИЗПУСКАЛ  

Samsung Galaxy S7Еdge


Като почнете да се заяждате без да знаете за какво, филолози мили велики...

Че какво пък и е странно на думата "изтърван"? 
"Българската дума" изтърван е минало страдателно причастие на глагола "изтървам" в мъжки род, единствено число.
Теб някой с по-голямо основание може да те пита какво означава "страна Българска дума", защото ако имаш предвид "странна", то се пише с двойно "н", защото казваш "страНЕН". Ама нейсе. И в "Българска дума" това главно "Б" по средата на изречението няма да го коментирам.

Разбирачи...
Цитирай
Аксесоари
#27

Диалога започва да поема в една посока, която няма да доведе до нищо добро... Принципно, когато се пише, е добре да се ползва книжовния език, а не разни диалекти. Също така, ако правиш забележка за правопис, трябва да си сигурен, че няма излагация в забележката. Нека да няма развитие диалога, а за сметка на това, да се съсредоточим върху темата.
Цитирай
#28

Има ли някой, на който му се бели хоум бутона, не просто да се драска? Срещнах такива теми в нета. И явно е до бройки - някои с месеци нямат проблем, други след две седмици и са зле.
Също така на черния търкат ли се черните елементи - на слушалката, около хоум бутона, около камерата?
Че се чудя дали да го купувам и ако да дали да е сивия или черния.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#29

Аз съм със златен, не питаш за него, но при ме нито драскотина даже

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#30

Аз съм с черен,от началото на юни,нищо от черните елементи не се е протъркало,макар,че и аз четох,че се търка слушалката.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#31

Това е добре. Като че ли черното най ме грабва, още повече, че няма лъскави елементи и екранът се слива с корпуса. Само боята да не пада, че ще е доста грозно.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#32

Нищо не пада, вземай смело.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#33

Колеги, в ибей има протектори за копчето. Ако ви е страх, че ще се надере 1$ струват 9 лепенки. Аз си поръчах. Доста се озорих докатоми го залепи, доста е трудно но поне няма да се на драска. Хваща си отпечатъка без проблем.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#34

Моя хоум бутон е като нов, въпреки че го ползвам без кейсове и протектори и е падал 2 пъти по дисплей на бетон и цялата предница е безупречна. Странното обаче е, че гърба му е понадран, а по гръб не е падал. Сигурно ползват части от различни доставчици и на някои едно им е по-качествено от друго.

@felipe на мен ми се изтърка боята на пръстена около камерата Big Grin

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#35

Интересно ми е колега какъв цвят излезе отдолу? Аз за това си вземам предимно черни телефони нали като изключим че за мен са и по стилни, ако нещо се изтърка в повечето случаи отдолу излиза черно и не се вижда ?

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#36

Отдолу е сребристо д/г с цвета на страничната лайсна.

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#37

Здравейте колеги. Днес забелязах че само от лявата страна бутона ми се движи леко нагоре надолу, явно се е амортизирал но искам да попитам дали това по някакъв начин ще повлияе на водоустойчивостта? Явно проблема е в мен, защото и предният ми самсунг и айфона и този винаги се разхождат в левия край, просто там натискам бутона ли не знам и аз.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#38

При мен на Ноут 4 забелязах още преди време, че се случва това движение. Мислих,  си че е дефект.
Оказа, се че след като получих 7edge  и при него е така, в смисъл така ми беше доставен. Не мога да кажа на 100% дали е дефект или не, но при мен не оказа влияние, след потапяне в басейн Smile

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#39

И моя бутон е леко надраскан вече и има луфт нагоре и надолу. Даже има и лек луфт навътре, като леко прищракване точно преди да бъде натиснат. Надявам се да не попречи на нормалната работа в бъдеще.

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай
#40

Е значи да не се притеснявам. А на айфона копчето ми беше така клика преди да го натиснеш. Беше мега дразнещо направо полудявах, оказа се че признават гаранция за това и ми смениха целия модул дисплей и копче. Не знам самсунг дали ще признаят такова нещо.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#41

И аз това щях да Ви кажа, да отидете и да видите, защото не е нормално да е така
При мен си е стабилно

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#42

И моя бутон играе, в лявата страна като се натисне и отдясно леко се надига. Бутона има яката луфт, да не говоря и как се е надраскал от нищото, а уж го пазя, има стъклен протектор и т.н. Не вярвам това да се поеме гаранционно  и като гледам тоя бутон се сменя доста трудно, цялия телефон се разглобява на състаните му части. Smile Четох, че в белите страни ги сменят бутоните гаранционно при такива проблеми , но в България едва ли.. Smile
Цитирай
#43

Мен ме притеснява това, че съм от Варна, а тук няма сервиз на Самсунг. Виваком не знам дали техния сервиз ги поема или ги пренасочват към КК, съответно дори ако признаят и го сменят бутона, дали ще е водоустойчив телефона. А и честно казано не ми се стои 1 месец без телефона само за това нещо, недай си боже да го държат месец и да кажат, че това не се покрива от гаранцията.

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай
#44

(2016-10-15, 19:59:58)pav20 написа:  И моя бутон играе, в лявата страна като се натисне и отдясно леко се надига. Бутона има яката луфт, да не говоря и как се е надраскал от нищото, а уж го пазя, има стъклен протектор и т.н. Не вярвам това да се поеме гаранционно  и като гледам тоя бутон се сменя доста трудно, цялия телефон се разглобява на състаните му части. Smile Четох, че в белите страни ги сменят бутоните гаранционно при такива проблеми , но в България едва ли.. Smile
Какъв цвят ти е телефонът? Днес гледах златист в полиса, такъв беше изложен, и като че ли има някакво покритие самият бутон и не беше надраскан, а е от месеци там и го пипат постоянно хора.
Явно има разлики в партидите, защото някои хора след месеци ползване нямат следи от употреба, други след две седмици имат.
И сега съм в дилема - черен ли, защото там май най-малко има проблем с бутона, но пък съм чел за олющена боя по боядисаните части, или сребърен, но пък с по-проблемен бутон (евентуално).
http://forums.androidcentral.com/samsung...sue-3.html

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#45

Ми...както казах, моят е златист и няма и драскотина
Нямам идея и аз се чудя как при едни се появяват, а ги пазели...аз не го пазя и нямам ? !

Samsung S7Edge

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#46

(2016-10-15, 20:38:14)kristian93 написа:  Мен ме притеснява това, че съм от Варна, а тук няма сервиз на Самсунг. Виваком не знам дали техния сервиз ги поема или ги пренасочват към КК, съответно дори ако признаят и го сменят бутона, дали ще е водоустойчив телефона. А и честно казано не ми се стои 1 месец без телефона само за това нещо, недай си боже да го държат месец и да кажат, че това не се покрива от гаранцията.

Колега има сервиз на Самсунг във Варна на улица Пирин, точно до магазин айсберг.  Има теленорски на ъгъла а на другия е сервиза на самсунг. 

Поразродих се малко и на а доста места прочетох, че си е нормално това ходене леко нагоре надолу, така че няма от какво да се притесняваме. Ето един от коментарите.

It's not a problem..

Hey,

The Home button will have play in it since its raised and actually depresses into the phone. Other brand have had the same type of button but had the button sunken into the display and was round and convave, so you wouldn't feel it, but most still did wiggle. I have the regular Sammy s7 and the home button moves in the slightest on the left side if I make it move. 

I've tried roughly 4-5 stores in the montreal area and every single one did it regardless if it was the regular model or edge. So I wouldn't be concerned about it. If you look at the home button's diagram online, you'll see that the Button's flex cable is to the right side of the button creating less space tolerence. So since there's isn't anything on the left of the button, you'll notice that there is less resistance creating slight movement. 

Some phones will have it more than others but you can count on all samsung s7's to eventually have some kind of play/wiggle on the left side of the button. So In my opinion, I wouldn't exchange the phone for this type of issue unless the button didn't register being pressed properly. For example, the s6 was indeed manufactured differently and felt loose when lightly touched or tapped on. So it wouldn't always register presses properly. But thats not the case here and I wouldn't worry about it.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#47

Здравейте!
Моя бутон беше доста надран, но накрая започна да се появява и голял луфт. В края не реагираше бутона и трябваше да го натискам в средата, там винаги си реагираше. Дадох го по гаранция в Технополис и днес ми го върнаха след 9 дни чакане. Бутона е отново перфектен и е чисто нов, но се притеснявам, че пак ще се надере въпреки че пазя телефона и има калъф и стъклен протектор. Явно това е доста често срещан проблем при този модел, което е доста разочароващо, но за това пък има гаранция, възползвайте се хора Smile Забравих да кажа, моето галакси явно е от първите прозведено през февруари 2016, няма други проблеми, но бутона излезе куц Smile)
Цитирай
#48

Моят също е от първата партида и оттогава насам видимо нямам нито една драскотина на Home бутона. Не знам джобовете ви с пясък и стружки ли са пълни, че се драска?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#49

На моя се появи една миниатюрна драскотина, поръчах си протектор тип фолио за бутона и сега не я виждам, иначе ми вадеше очите като знам че е тамSmile
Цитирай
#50

Има едни протекторчета за home button-a в алито и пише, че fingerprint-a работи с тях.

Samsung Galaxy S7 edge + Asus ZenWatch
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)