Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[MOD]YouTube Vanced - Мод. Ютуб [ad-free&dark]
#26

Инсталира ли MicroG?
Цитирай
Аксесоари
#27

Имам micro g махнах хроме рестарт и пак ми изписва please check your internet connection

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай
#28

При мен работи и на тела
и на таблета с новата версия.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай
#29

vanced.app е с DNS block, актуалния Vanced Mаnager може да се свали от https://vancedapp.com (YouTuve Vanced, MicroG и YT Music)

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#30

Нотификация и Cast няма.

Нотификациите при Vanced не съм виждал от 2017-2018 а каста се счупи от новите версии.

Изтеглете някоя стара версия и ще го имате.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#31

Абсолютно всичко си работи с най-новата версия инсталирана от Vanced manager . И нотификации и споделянето на екрана.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#32

Ако, някой иска мога да му пратя моите те са от руснаците, работят на тела и таблета за тв. боксовете ползвам друга програма.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 1 потребител изказва благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • danilov
Цитирай
#33

(2020-12-18, 13:06:26)aleks1106 написа:  Ако, някой иска мога да му пратя моите те са от руснаците, работят на тела и таблета за тв. боксовете ползвам друга програма.
Благодаря. Дай да ги пробваме руските.
Цитирай
#34

Имаш поща!

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай
#35

Аз ползвам и NewPipe, мисля, че е по-бърза от Vanced не засича, зарежда бързо и можеш да сваляш клипове.

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай
#36

Може ли някой да сподели какво приложение ползва за андроид на тв. Аз съм с Филипс вкъщи с Андроид тв. Опитах се да сложа vanced както на телефона, но не става. Какво приложение ползвате на тв за гледане на ютуб клипове без досадните реклами.

И ако някой може да сподели как да изкарам аппа като икона

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#37

Smart youtube TV е това, което търсите.
С телевизорите на Филипс не съм запознат, но първия вариант е да си излезе само, вторият е да си го настроите вие и третият, ако първи два не стават е да си инсталирате Sideload launcher (мисля, че така се казваше) от play stora на телевизора и да го пускате от там.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#38

(2021-01-15, 21:52:51)kstavrev написа:  Може ли някой да сподели какво приложение ползва за андроид на тв. Аз съм с Филипс вкъщи с Андроид тв. Опитах се да сложа vanced както на телефона, но не става. Какво приложение ползвате на тв за гледане на ютуб клипове без досадните реклами.

Инсталирай, това приложение SmartTube Next Beta [No ADS], това е по новия вариант на приложението Smart YouTube TV [No ADS] автора е един и същ но препоръчва да се мине на бетата, защото ще спира да поддържа второто. И ако погледнеш на бета версията последния ъпдейт е от 30.12 докато на второто е от 12.11. След като го инсталираш ако нямаш регистрация в 4pda си направи от настройките на приложението се съгласи за да ти идват автоматично ъпдейтите. Още в настройките на приложението избери резолюция близка до тази на телевизора за да не премигва черен екран, когато ги превключва. Плюсове на приложението поддържа 4к
няма реклами, работи с оригиналния ютуб без да си пречат, можеш да си влезеш в профила, можеш да харесваш клиповете(преди не можеше). Минуси не можеш да четеш коментарите, автора казва, че и няма да можеш. 
Не зная, защо не си могъл да сложиш vanced, не си написал от къде си го взел. Затова ти пращам този, който съм сложил на телефона, таблета и на доста колеги,това е мод от руснаците. Задължително първо инсталираш Micro G после YouTube-Vanced. Работи с другия ютуб не си пречат и с общ профил. Това приложение не е за тв бокс макар, че руснаците пишат, че го слагат.
Другата програма е NewPipe също без реклами. Плюсове мое мнение работи с една идея по бързо от YouTube-Vanced зарежда бързо не сече и можеш да сваляш клипове от ютуб. Минус не можеш да си влезеш в профила. Тези трите програми ползвам. Добавям трите програми  за да не ги търсиш, може и на друг колега да свършат работа. 

https://dox.abv.bg/download?id=66eb1716ef

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
[-] 1 потребител изказва благодарност на aleks1106 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#39

Здравейте,

Линковете от първия пост на колегата не работят, но се водех по това видео.
Понеже съм с телефон Xiaomi се наложи да изключа MIUI оптимизацията. Във видеото е показано от къде.
Свалих и инсталирах Vanced Manager от тук. Инсталирах го, отворих го и инсталирах първо MicroG, а след това и Youtube Vanced. Включих отново MIUI оптимизацията и отворих Youtube Vanced. Избрах вписване в Google акаунта си, изчаках да зареди и въведох имейла си, след това и паролата. Понеже съм с 2-step verification, се наложи да потвърдя, че това съм аз. Всичко работи нормално.

Забравих да спомена, че съм изключил стандартния Youtube. Може да се включи отново през Google Play магазина.
Оптимизацията на батерията на MicroG също трябва да изключите, но ще получите подкана и след рестарт ще изчезне съобщението.
Цитирай
#40

Как може да се изключи стандартния Youtube?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#41

Спри YouTube от настройки-приложения.
Цитирай
#42

(2021-02-23, 14:59:58)kstavrev написа:  Как може да се изключи стандартния Youtube?

На моето Xiaomi го правя през приложението Hidden Settings For MIUI -> Manage applications -> YouTube
Цитирай
#43

Подобно на @chorlav и аз не можех да се логна с Gmail и безкрайно зареждаше, но направих както @Ивайло69 е споделил, да се disable Chrome, също и YouTube, а аз добавих и YouTube Music, рестартирах и инсталирах, както е описано и нямах проблем с логването и обновяването по-късно,
Цитирай
#44

Някой имали проблем с логването на Youtube Vanced.Аз на П30 ,приложението първоначално не искаше да се свърже с интернет,нито на Wi Fi и на мобилни,има достъп до данни.Изтрих кеш и данни ,приложението работи,но не мога да се логна,преинсталирах всичко и инсталирах на ново вансет манажер-микро джи и ютубе вансед но пак не мога да се логна,сега само се върти и не зарежда.
Цитирай
#45

Пробвай с 15ската без да ъпдейтваш до 16.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#46

(2021-04-13, 10:07:47)alexbg67 написа:  Пробвай с 15ската без да ъпдейтваш до 16.

на 16-та версия login-a не бачка да.
@DoryanY
Триеш всичко инсталирано инсталираш MicroG, после инсталираш YT Vanced 15 версия, влизаш логваш се и чак тогава ъпдейтваш до 16 ако решиш.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#47

Благодаря за съветите,изтеглих и инсталирах microg,после YouTube-Vanced-v15-43-32 и се логнах без проблем,всичко работи,за сега,и няма да ъпдейтвам.
Цитирай
#48

Не знам защо, но мине се не мине време и Youtube Vanced се заменя от стоковия Youtube, и трябва на ново да инсталирам през Vanced мениджъра.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#49

Какво значи "се заменя" ? Двете са отделни приложения , пускат се от отделни икони и имат отделни регистрации.
Цитирай
#50

(2021-05-31, 14:37:01)Ivan_Bonev написа:  Не знам защо, но мине се не мине време и Youtube Vanced се заменя от стоковия Youtube, и трябва на ново да инсталирам през Vanced мениджъра.
Деактивирай стоковия Youtube.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)