Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z3

Въпроса ми (а и този на GH0STFACE) беше по-скоро риторичен. Wink

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
Аксесоари

А отговорът ми беше насочен  по-скоро към въпросния колега @Bavarche

1+6
9.0 Pie
Цитирай

Колеги, от известно време съм с този tempered glass screen protector: http://www.ultimateshield.co.uk/sony-xpe...protector/ и го препоръчвам. Доставят до България безплатно, а и качеството е много добро. Отделно, Customer Support-a им е безпогрешен и изпращат безплатно нова бройка при дефект на това което си получил в рамките на 2 месеца (на мен ми се случи веднъж).

Device: Sony Xperia Z3 D6603
ROM:
Stock Lollipop 5.0.2 // 
23.1.A.1.28 // VIVACOM
Цитирай

Има снимка някъде из съветските форуми(вероятно 4pda.ru).Попаднах на нея преди време докато проучвах телефона. Сега я търся за да я пусна тук,  но знаете как в нета има всичко, ама ходи го търси! Телефона беле бял и му беше махнато ъгълчето. В двата края имаше тънки чопчета,  а в корпуса жлебчета. Не съм споменавал че това е консуматив и се продава като такъв. Но си е отделен елемент и може да се смени. Рано или късно ще намеря доказателството, а може и вие да потърсите!

Ето цитат от едно сервизно запитване и отговора е ДА а цената е ок. 100лв(3000 рубли).То ест няма как да сменят цялата метална рамка,която е и корпус за едни 100лв.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Много съм търсил, но навсякъде отговора е, че ъгълчетата са част от средната рамка.

https://www.ifixit.com/Answers/View/2001...on+corners

ifixit е сайт, на който може да се вярва. Те са едни от първите, които разглобяват всеки нов телефон на пазара.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

А видя ли после какво е писал някой след отговора на ФиксИт? Освен това аз по вярвам на руснаците. Те се ровят малко по надълбоко винаги.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Здравейте. Интересува ме някои има ли с ето този протектор http://www.ebay.com/itm/For-Sony-Xperia-...3a9e55743a
и какво ви в мнението?
Цитирай

(2015-03-31, 15:22:54)ИванМатин написа:  Ето това е страхотно стъкло.
Но, както каза Иво, цифра са.


Имах този модел за LG G3, страхотно прилепваше на телефона. Обаче го премахнах...
Колега аз не намирам за xperia Z3

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

Би трябвало да е това:

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Благодаря колега,но наистина 35$ за предно стъкло само е прекалено много.

GT-I9300 | Xperia Z3 BLACK -Stock 5.1.1 Lollipop
Цитирай

(2015-01-08, 04:03:07)ИванМатин написа:  Thank you CuBG, тъкмо си търсех предно и задно стъкло. Изкажи мнение като пристигнат.


(2014-12-09, 17:11:41)GH0STFACE написа:  Аз чакам това. Да видим колко ще е качествено.

[Изображение: 109412-06.jpg]

Моя дойде, сложих го на телефона, ще изкажа мнение след няколко дена употреба. За сега е супер. Ще кача снимки също...


Tози кейс дойде, сложих го на телефона, ще изкажа мнение след няколко дена употреба. За сега е супер. Ще кача снимки също...

Доволен ли си от този бъмпер, защото ми казаха в един магазин, че можело да надере телефона?
Цитирай

Не го е надрал. В общи линии бях сравнително доволен.
Заключващия механизъм с времето взе да се разхлабва и като вадя телефона от джоба се разкопчаваше.
Цитирай

Здравейте, търся си капаче за sony z3 compact това в ляво, горе (с надпис micro sd). Няколко пъти падна и си го слагах, но днес го изгубих. Някаква идея, къде мога да си намеря?
Цитирай

Разгледай тези резултати: http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw=x...r&_sacat=0
Цитирай

Пичове, я да ви питам нещо, за което ми подшушна един продавач на калъфи и защитни протектори.

Вярно ли е, че зареждането на телефона е по-добре да става през Буксата за докинг станция (сещата се - вдлъбнатото местенце отстрани на лайсната с 2 метални шипчета) със специален кабел, ОТКОЛКОТО през мини-USB входа - тъй като там нещо си се прецаквало след еди-колко си зареждания???

Вие откъде си зареждате телефона?

Този въпросен продавач ми предложи кабел за зареждане през буксата за докинг за 12 кинта - единия край му е USB и може да го включиш към щепсел/или компютър , а другия му край влиза в бусата за докинг. И така почва да зарежда.
Много се чудих дали да не го взема, но тъй и тъй телефона ми е нов... реших за сега да отложа.

Какво мислите по този въпрос??
Цитирай

Идеята на тоя кабел е да не отваряш постоянно капачето за юсб порта, защото уплътненията се прецакват и телефона след време вече не е водоустойчив. Аз ползвам магнитен кабел и проблеми или оплаквания нямам. По-удобно е, взимай

1+6
9.0 Pie
Цитирай

взимай кабелчето колега,повечето така го зареждаме,по удобно и по безопасно е,до колегата с говорителчето,при мен също се получава това бръждене по някога,хем ми го замениха тела с чисто нов,явно не са го доизпипали да издържа на по силна музика

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

И аз съм с магнитен кабел, нямам оплаквания.

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

+1 за магнитния кабел. Друго предимство е, че ако го дръпнеш случайно докато се зарежда, се откача и телефонът не пада на земята. Smile

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Супер! Благодаря ви много! : ))) Ще взема този магнитен кабел.
Цитирай

От къде да си взема и аз,че да върши работа,вече два купих и без да ги стегна с ластик не зареждат.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай

Моят е ей такъв: http://www.ebay.co.uk/itm/331354306700?_...EBIDX%3AIT
Работи си перфектно.

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Защо се мъчите с тези кабели, а не си вземете док станция? Unknw_mini Цената й не е кой знае колко висока.

http://mobilissimo.bg/doking-stations/19...mpact.html

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Не ми отваря линка в чужбина съм,като се върна ще видя,колко струва?

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай

В магазина от линка е 50 лева. Да, по-скъпа е от кабел, но е много по-удобна. И аз си бях купил магнитен кабел, но го изхвърлих след като взех док станцията.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)