Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Слухове и очаквани спецификации за Google Pixel 3 / Pixel 3a
#26

(2017-04-01, 18:25:10)HERUS написа:  По-трудно е да ти се покаже телефон, който не работи по-добре след ъпдейт към по-нова версия.

А има, има. За нещастие на тонката, точно неговите любими нексуси (по-конкретно 6Р и 5Х) не помня точно, но мисля че беше след ъпдейта до Нугата, имаха ужасно много проблеми. Специално 6Р четях по едно време в AndroidPolice как буквално всичко важно му се беше влошило - основно батерия и перформънс. Самия Артем от сайта беше писал не веднъж за фрийзове, забивания и т.н. които преди въпросния ъпдейт не са се появявали.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-04-01, 18:51:05)smiley написа:  А има, има. За нещастие на тонката, точно неговите любими нексуси (по-конкретно 6Р и 5Х) не помня точно, но мисля че беше след ъпдейта до Нугата, имаха ужасно много проблеми. Специално 6Р четях по едно време в AndroidPolice как буквално всичко важно му се беше влошило - основно батерия и перформънс. Самия Артем от сайта беше писал не веднъж за фрийзове, забивания и т.н. които преди въпросния ъпдейт не са се появявали.

Те ги получават първи, явно са им по-нестабилни ъпдейтите...дали от бързане, дали от нещо друго...не говорим за бета версии, нали така?
Цитирай
#28

Както казах - не помня, мисля че проблемите се появиха след официалния ъпдейт, но може и да бъркам. Въпроса е че действително има телефони, които след ъпдейти се влошават - Гугъл не са изключение, нищо че софтуера им се води най-добрия.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#29

И тази тема налазихте...Smile
@smiley....Специално 6P и 5X не бяха моите любимци от цялата серия....А да погледнем какво се случва в темите за Самсунг и Сони,ако искате ?
Хората искат да се връщат на 5.1.1.....Щото всичко си работи както си трябва...Smile




Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#30

Което просто потвърждава това което съм ти казвал не веднъж - перфектен софтуер няма. Нито този на Apple, нито на Samsung, нито на Sony, нито пък на Google. И да хейтиш определен производител, заради софтуера му си е чешане на клавиатура.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#31

Аз не искам да се връщам, добре ми е 6.0.1 :-)
Цитирай
#32

То няма,но не може така през просото....Пак ще се повторя:модвайте,но с мярка !
Не да правите някои хора милионери от писане на приложения,които да дективират половината неща,но да не се отклоняваме много...Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#33

Нови слухове посочват LG като изпълнител на модела Google Pixel 3.
                                     
http://www.mobilebulgaria.com/news/40192...0%B8%D0%B8
----------
http://www.androidauthority.com/lg-denie...-3-771304/

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#34

Ако LG правят следващия Pixel, мисля че вече знам какъв ще е и основния му проблем - bootloop Big Grin

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#35

В тази тема в reddit Google започна да проучва потребителските нагласи относно Pixel 3.

Always looking forward
Цитирай
#36

Google тества обновена лента за търсене в Pixel Launcher-a за следващата генерация телефони на компанията.

https://www.xda-developers.com/google-pi...e-pixel-3/

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
Цитирай
#37

Sony пък какъв грозен UI са сложили в/у Android, чета и не разбирам. Android си има почти stock изглед, разлика правят мултимедийните им приложения и техните widgets, при Nokia и Xiaomi /Android One/ също има някои приложения от производител. При Sony какво има - Albums, Music, Movies, и няколко други, новия им чат-асистент и новите wallpapers. Почти stock-ов Android.

Вече цял нов UI е EMIU,MIUI,Samsung Experience,Vibe Ui и т.н.
EMUI и MIUI са най-отдалечаващи се от Android като идея спрямо stock варианта, но Sony.. не.

А за производител на новите Pixel се надявам да е HTC. Искам да се размърда тази компания, Desire линията беше уникална, HD2 е легенда. Сещам се като получихме първите бройки в Mtel и го слагахме по витрините - този 4.3" екран изглеждаше гигантски за тогава, големия часовник, новия UI, нещо страхотно беше. Гледах го и недоумявах кой ще си купи толкова голям телефон, ще се побере ли в джоба и т.н. Big Grin Big Grin
А сега 5.1" започна да ми се вижда леко малък на моменти. Времената се менят.
Цитирай
#38

(2018-03-30, 11:19:23)alisali1234 написа:  Sony пък какъв грозен UI са сложили в/у Android, чета и не разбирам. Android си има почти stock изглед, разлика правят мултимедийните им приложения и техните widgets, при Nokia и Xiaomi /Android One/ също има някои приложения от производител. При Sony какво има - Albums, Music, Movies, и няколко други, новия им чат-асистент и новите wallpapers. Почти stock-ов Android.

Вече цял нов UI е EMIU,MIUI,Samsung Experience,Vibe Ui и т.н.
EMUI и MIUI са най-отдалечаващи се от Android като идея спрямо stock варианта, но Sony.. не.

Бат Сали, аз ли нещо не разбирам или тази част от поста ти няма нищо общо с темата. Да не обърка темата в която да го постнеш, ако искаш кажи ми правилната, за да го преместя там.
Цитирай
#39

Не, на предната страница (не съм цитирал поста) се споменава за грозен UI на Sony, метнат в/у Stock Android, при положение, че такъв UI Sony отдавна нямат и ползват почти чист с добавени приложения (поради което са си и пъргави в обновленията). Точно за тук е поста. Не е по темата за Pixel, но е отговор в на пост в темата от първа страница.
Цитирай
#40

Сали, в предната страница са мнения отпреди година....  Wink
Лека мазало става с това заглавие и събудената стара тема ми се струва....
Цитирай
#41

То мазало не става, ами можеше да цитира на кой отговаря в този случай.
Цитирай
#42

Прав е, може би Сони са с най-чистия интерфейс ако говорим за близост до чистия Андроид. Той затова им е и толкова грозен. Гугъл не умеят да правят приятни за окото неща и подредени - така са и услугите им, така е и операционната им система. Иначе са добри, да, но едното за сметка на другото.
Цитирай
#43

Добре, разбрахме за грозния интерфейс на Сони, който обаче е ирелевантен с тази тема.
Моля, обратно on-topic.
Цитирай
#44

Има ли информация с какъв дисплей ще е малкия Пиксел тази година, защото май само той остана единствената надежда за компактен телефон с топ хардуер и софтуер и дисплей в рамките на разумното до макс 5.5" ?
Цитирай
#45

Нищо конктерно в момента, освен, че устройствата са отново три, но този път причината е Apple.
Според слуховете, Google подготвя по едно устройство, което да е конкурентно на трите модела на Apple за 2018-та.
Вероятно ще имат компактел модел, но цената няма да никак ниска. За премиум модела, се спряга цена от около $1000.
Цитирай
#46

Очаква се Google Pixel 3 да има дисплей без рамки: http://www.slashleaks.com/l/possible-3rd...a-settings

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай
#47

Може ли пък да изглежда така!?

[Изображение: Dd1qNlKU8AAS0N2.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#48

Щом няма ноч не е актуален Smile
Би ми харесал ако изглежда така.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#49

Така или поне подобно трябваше да изглеждат Андроид устройствата, а реално, от по-известните, само LG го направиха за V-серията и Samsung, които си държат на своя дизайн.

На мен така ми допада много.
Цитирай
#50

Ха дано да изглежда така, че веждЪтЪ направо ми боде очите. Ще повлече крак и при китайците.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)