Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 4 prime не ме чуват
#26

Да споделиш малко...какво, що, как?
За благодарности има бутон

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-10-16, 18:28:27)dingila написа:  Да споделиш малко...какво, що, как?
За благодарности има бутон

Един бутон не е достатъчен да замени благодарността,уважението и труда на човек колега.
Оказа се дефектен микрофон,който при хардуерните тестовете,и програма за тестване на микрофони показва,че е  здрав,записва гласа ти.......
Подмяна с нов микрофон,и всичко се оправи.
Цитирай
#28

Здравейте! Аз имам мисля сходен проблем: при обаждане изобщо не ме чуват, все едно че микрофона изобщо не работи. Телефонът е Redmi 4A s Global Stable 8.5.1.0. Ще ми бъде полезно, ако suffer или jivkobets споделят какво е било решението на проблема.
Цитирай
#29

(2017-10-16, 21:07:01)jivkobets написа:  Оказа се дефектен микрофон,който при хардуерните тестовете,и програма за тестване на микрофони показва,че е  здрав,записва гласа ти.......
Подмяна с нов микрофон,и всичко се оправи.

Smile Wink Smile Много сходно с дизелов двигател ..... на тестове всичко си е ОК ама в действителност..............не е. "Малката" разлика тук е че проблема е хардуерен.
Цитирай
#30

(2017-10-26, 21:33:21)Cskarev написа:  Здравейте! Аз имам мисля сходен проблем: при обаждане изобщо не ме чуват, все едно че микрофона изобщо не работи. Телефонът е Redmi 4A s Global Stable 8.5.1.0. Ще ми бъде полезно, ако suffer или jivkobets споделят какво е било решението на проблема.

Хардуерен проблем се оказа. След смяна на микрофона се е оправило.

А при тестовете от инженерното меню работеше.
Съмнява ме да не е хващало звука през горния микрофон, който не се ползва за разговори, а само за изчистване на шумовете.
Цитирай
#31

Благодаря , suffer. Ще проверя и това.
Цитирай
#32

Сменяй микрофона колега и си готов.При тестовете на моя телефон микрофона показва,че работи,при правене на клип се чува звукът,обаче когато набереш някой и ти вдигнат,не те чуват изобщо.Проблема се оправи след смяна на микрофона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)