Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера

Mirost1"Колеги, или е изчезнало или аз не довиждам - преди в Програми имаше няколко слайда, в които да видиш инсталираните програми, надясно работещите, надясно спряните и тн"
В приложения - горе - още и си избираш: системни .... и така. н.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
Аксесоари

От тази сутрин съм с ъпдеит от Мтел. Първи впечатления - върви доста бързо и мазно. Няма лагове и засичания.
Цитирай

След като телефона напълно заспивал(функцията doze) дали ще ми работи програмата за смяна на профили,понеже и сега не ги превключва понякога докато не събудя телефона?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Нужно ли е да се прави фактори ресет - преди, след ъпдейта?
Цитирай

Хубаво е и да се чете и надзад какво е коментирано, че иначе на един въпрос се отговаря десетки пъти...

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай

Обикновено, дори е много препоръчително, при смяна на ром да се прави. Особено при преминаване от една версия на андроида на друга.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Ако флашвате с 4те файла няма нужда от фабрични настройки.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

(2016-02-24, 10:11:57)gogon написа:  Mirost1"Колеги, или е изчезнало или аз не довиждам - преди в Програми имаше няколко слайда, в които да видиш инсталираните програми, надясно работещите, надясно спряните и тн"
В приложения - горе - още и си избираш: системни .... и така. н.

Да виждам го това, но преди някак беше на различни слайдове, един от които беше Running/работещи и можеше да килнеш някой да освободиш рам...

Иначе за батерията не мога да кажа, че има кой знае какво подобрение, радио бъга си го има, ужким го бяха изчистили.

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
Wink 

Някой на Виваком , получил ли е нещо, тъй като не ми се разправя да тегля и да флашвам с один-а ?  Smile Smile
Цитирай

(2016-02-24, 08:34:05)raddysz написа:  Въпрос към ъпдейтналите - има ли подобрение в живота на батерията, кои са предимствата, трябва ли фактори ресет преди ъпдейта. Благодаря предварително.

За да се даде реална оценка за живота на батерия ми се струва, че трябва да се почака. Все пак трябва да изминат няколко дни употреба за да се установи. 

Иначе аз от снощи съм забелязал само добри неща! Работи много по гладко, скролването също е мазно, като се използват препратки към други приложения - те стартират много по бързо, пръстовия отпечатък работи много по бързо/може да сложиш и 4цифрен пин вече/, браузъра работи много по добре, държи ми приложенията заредени /около 6 които използвам най много/.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

(2016-02-24, 14:37:59)aleexx332 написа:  Някой на Виваком , получил ли е нещо, тъй като не ми се разправя да тегля и да флашвам с один-а ?  Smile Smile

Аз съм с отключен, закупен от Техномаркет, но още няма нищо. CSC-то ми завършва на OI9. Някой друг със същото CSC?

HTC One Mini, Android 4.3 Jelly Bean (Stock)
Цитирай

Няма значение оператора, има значение csc.

(2016-02-24, 15:02:21)l0NgB0y написа:  Аз съм с отключен, закупен от Техномаркет, но още няма нищо. CSC-то ми завършва на OI9. Някой друг със същото CSC?

Това не е csc.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Предлагам всеки , който ще пита нещо в темата да върне поне две или три страници назад Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-02-24, 13:00:48)Dakata87 написа:  Ако флашвате с 4те файла няма нужда от фабрични настройки.

Прави ли автоматичен wipe ? Разбрах, че сменя csc-то, но за уайпа не видях.

POCO F1
Цитирай

@lavazza както е написал колегата прочети малко по назад. Да прави пълен ресет на телефона изтрива всичко!!!!

When sun gone down i come from immortality


Цитирай

Не разбирам как някои хора са успели да ъпгрейднат през Smart Switch? Като си пусна приложението за PC и като си вържа телефона не ми дава никакви опции за ъпдейт. Освен това списъка с "Target devices for Software Pre-Download" е празен и в таба "Device initialization" съм виждал на някои места че трябва да има и опция за Update Software ама тука няма такова нещо. Единственото което не съм сигурен дали ще помогне е да ползвам оригиналния кабел от телефона защото сега под ръка имам само 3 кабела които не са от този модел и може да не са по някакъв начин съвместими.

Телефонът е S6 Edge купуван от Виваком и се ползва с карта Мтел ако това има някакво значение.


Прикачени файлове
.png shot1.PNG Размер: 13.57 KB  Сваляния: 61
.png shot2.PNG Размер: 9.81 KB  Сваляния: 40

SM-G998B
Цитирай

Колега за теб няма все още.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-02-24, 16:47:03)rado__8 написа:  Колега за теб няма все още.

Е аз виждам че има на Sammobile:
http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G925F/

Дори е Bulgaria (MTL)

SM-G998B
Цитирай

Ъпдеитнах ММ , като първи впечатлелия върви добре НО ...... не можах да пусна мобилния интернет ,фабрични настрйки и отново нямам интернет , свалих от САМмобиле френския ром и флашнах с него , от там ми даде грешка и замръзна в даунлод мода .Въстанових го със смарт суича , флашнах го с одина и пак умря . Някой да ме посъветва какво да правя , защото съм много озадачен.
Цитирай

Сигурен ли си, че ъпдейтваш телефона правилно?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

@az ако си със същия модел сваляй и давай с Один какво му мислиш.

@bayilian ти на кой оператор си и защо не провери APN настройки дали имаш? Кажи кои файлове с кой Один и какво направи.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Така смятам.Сам си свали ъпдейта и го инсталира...........

Один 3,10,7 в Испания съм не можах на нито един оператор да пусна APN .Просто не тръгва. Сега свалям от ХДА един архив и ще пробвам и с него . Сега съм на лолипоп 5,1,1 COl9.
Цитирай

Ами колеги мен ме заболяха пръстите да ви обяснявам кое и как. Бързате като малки деца. Ако върнете малко назад на няколко места има 4 файлови ,Odin и е бяснено цветно как да си ъпдейтнете телефона Правилно и да не си останете с бутлоудър на 5.1.1, а софтуер на 6.0.1. Всеки който го интересува ще намери тези постове.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Да , видях поста и чекнах тикчето за бутлоудера но пак греда......
Цитирай

Пробвай с този 4файлов >>  https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1248421

Така се зареждат в Один >>  https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1248369

И аз съм в Испания пиши ми лично да ти звънна. Телефона 920 ли е или 925?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)