Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера

Благодря , ще пробвам и с него.
Цитирай
Аксесоари

Напиши си модела на телефона G92???

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

SM-G920F
Цитирай

Един въпрос имам ако си с 6.0.1 може ли да се върне на 5.1.1 с флашване с один

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

(2016-02-24, 17:31:16)kali_74 написа:  Един въпрос имам ако си с 6.0.1 може ли да се върне на 5.1.1 с флашване с один

Може, но трябва да си върнеш и стария буутлоудър след флашването на софтуера. Аз го бях правил от 6.0.1 beta към 5.1.1 без проблеми Wink

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Тръгна , стана с файла от ХДА.Благодаря за помоща.
Цитирай

(2016-02-24, 17:39:11)ivan_vylka написа:  Може, но трябва да си върнеш и стария буутлоудър след флашването на софтуера. Аз го бях правил от 6.0.1 beta към 5.1.1 без проблеми Wink

А как се връща  буутлоудър

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

(2016-02-24, 17:40:51)kali_74 написа:  А как се връща  буутлоудър

След като заредиш 5.1.1 софтуера на AP бутона, в опциите махаш отметката на Auto reboot и стартираш инсталацията. Когато всичко е готово във бутон BL слагаш това
https://mega.nz/#!EsMn0TDI!M_9k3SES46KlM...xeW_BeT9YM
Стартираш го и след като и това приключи телефона стартира нормално.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

[Изображение: ab079ee4ac50b673ca14a1a157fae6f1.jpg]
Току що проверих за ъпдейта.
Нямам търпение да се прибера и да избримча на WIFI.
Интересното е,че не ме извести за ъпдейта,а е наличен. Уж е пуснат да известява и проверява.
Цитирай

Можеше да пишеш с кое CSC(продуктов код) си...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Здравейте, аз съм с SM-G920F - G920FXXU3COI9 и към момента нямам update...

LG G3 16 Gb / Samsung S6 / Huawei P Smart / Note 9 128 GB 
Цитирай

Аз съм с CSC G920FAUV3QOJ1 и също няма все още.
Цитирай

[Изображение: 730d6561b91d59ba0d3ae3ddf7926278.jpg]
Цитирай

Аз за MTL разбрах,но някой по-нагоре бе споменал и за виваком(VVT мисля,че беше),че е излязъл,лошото че аз съм с теленорски GBL...тези дни ще излезе и за нас и друг път е било така,почнат ли за България ще ъпдейтнат всички лека полека.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Изтеглих,я сега я инсталира. 
Вече е на 40%,учудващо бързо я дръпна,очаквах да се влачи,но за 7 минути свали почти 1.4Gb актуализация.
Дано по-скоро дойде при всички,че ни се изчака чаканката  Angry

Първите впечатления. 
Заключва се и се отключва доста по-бързо,чете пръстовия отпечата много по-бързо от преди. Има разни визуални подобрения из менютата,ще пиша отзиви тук след някой друг час,ден Smile
Цитирай

Хора помагайте. Свалих си фърма за g925 на мтел сложих на AP в один, като преди това ми разпозна тела. Даде ми грешка и сега телефона седи в доунлоад режим и не се разпознава. Какво да правя
Цитирай

Въпрос : G925F с основна честота : COI9 телефона е руутнат мога ли да дръпна мтелския от sammobile и да си го флашна през Один независимо, че той е DPB8 ?

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

За G920F може да го рутнете  от тук http://forum.xda-developers.com/showpost...stcount=37
Телефона се стартира в Download Mode и свързвате телефона с компютъра с usb кабела. Стартира се Odin 3.10.7 и файла SpaceX-Kernel_MM_RC1_G920F_Test.tar.md5.tar се слага там където пише AP и се натиска Start. След като свърши инсталирането и телефона стартира се инсталира SuperSU_2.65.apk и готово!
Цитирай

А knox става ли 0х1?
Цитирай

(2016-02-24, 20:33:08)Гамото написа:  Хора помагайте. Свалих си фърма за g925 на мтел сложих на AP в один, като преди това ми разпозна тела. Даде ми грешка и сега телефона седи в доунлоад режим и не се разпознава. Какво да правя

Колега ти с 925 или 920F си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-02-24, 21:04:33)chester_l написа:  А knox става ли 0х1?

Става 0x1!
Цитирай

G 925f  и свалих фърм за същия модел от саммобайл . успях да излезна от odin mode. Сега ми дава да направя аварийно възстановяване през смартсуитч обаче телефона не ми се разпознава
Цитирай

(2016-02-24, 21:15:24)Гамото написа:  G 925f  и свалих фърм за същия модел от саммобайл . успях да излезна от odin mode. Сега ми дава да направя аварийно възстановяване през смартсуитч обаче телефона не ми се разпознава

С 925F съм и аз. През  Один гърми на hidden.img и инсртралацриятра спира. 
Лятото като качвах 5.1.1, пак гърмеше на него, но тогава успях да го оправя като просто извадя hidden.img от архива и го флашна отделно след като прекъсне основната инсталация. Тогава работеше, тъй като Hidden.img се инсталираше последно. 

Сега пак дава грешка на негто, но същият трик не минава, тъй като hidden.img не се инсталира последен. Пробвах да репакетирам останалата част от пакета след като го махна, но нещо не правя като хората. Някакви съвети?

Който друг е стигнал на моето дередже, просто си сваля някой РОМ на 5.1.1 от саммобиле и го качва, за да си подкара телефона...
Цитирай

Рестартирай компютъра и включи в друг usb порт

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Имаш ли ром в някой облак, че от саммобайл ще чакам до сутринта П.С. пак не става дори и след рестарт

Има ли поне някакъв начин да ми се разпознае устройството от smartswitch и да направя това emergency recovery
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)