Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Имаш ЛС.

 
Цитирай
Аксесоари

За онлайн трафика - скрийншот от легално Иго - списък на държавите с такъв[Изображение: a28f5ec1f270b48f335b075aa8e98b97.jpg]

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Здравейте!
Търся Igo за Huawei mate 20 pro, карти на Европа и Турция + камери.
Благодаря предварително!

Huawei Mate 20 pro + Samsung S21 5G 256gb
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, някой може ли да прати готова сборка за POCO F3. След последните два седмични ъпдейта на Андроид 12 вече не тръгва. Бях с версия 9.18.27.687519 на iGo Israel. Благодаря!
Цитирай

Здравейте!
Някой може ли да помогне с възможно най-нова и пълна версия на IGO за SАMSUNG Gаlaxy A52s и набор карти за Европа, POI, и други екстри ?
Обичам тази навигация, свикнал съм с нея - отговаря на всичките ми изисквания за водеща програма.
Цитирай

(2021-11-21, 10:42:23)Navigator написа:  Здравейте, някой може ли да прати готова сборка за POCO F3. След последните два седмични ъпдейта на Андроид 12 вече не тръгва. Бях с версия 9.18.27.687519 на iGo Israel. Благодаря!
Имаш ЛС.

(2021-11-21, 13:14:01)Mentor написа:  Здравейте!
Някой може ли да помогне с възможно най-нова и пълна версия на IGO за SАMSUNG Gаlaxy A52s и набор карти за Европа, POI, и други екстри ?
Имаш ЛС.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Navigator, Tolyo
Цитирай

Здравейте!

Търся Igo за Huawei Mate 20, карти на Европа и Турция + камери и  точки за бензиностанции.
Благодаря предварително!
Цитирай

Само за информация, днес Igo беше единствената, която се опитва да ме прекара през затворената заради катастрофа магистрала Струма

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

(2021-11-23, 12:18:49)Tolyo написа:  Здравейте!
Търся Igo за Huawei Mate 20, карти на Европа и Турция + камери и  точки за бензиностанции.
Благодаря предварително!
Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, някоя актуална сборка на Igo за Xiaomi Mi 11 Lite дали ще се намери?

Sony Xperia Z2 D6503 Black 14W20 Android 4.4.2
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

С Андроид 11 съм ако има значение.
Може ли ИЗЧИСТЕНА сборка на която ще работят последните карти, в смисъл и лицензите да са вътре?
Благодаря предварително!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте!
Търся iGO за Samsung Galaxy A51, карти на Европа и Турция + камери.
Благодаря предварително!
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте!
Търся ДАТА за иго 9.6 с резолюция 1024х536.
Игото е за таблет и ми изписва необходимата резолюция за да тръгне
Благодаря предварително
Цитирай

Може ли карта на България за igo 2021г за самсунг s9+
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте!
Търся Igo за телефон Huawei P30 lite с андроид 10, резолюция 2312 Х 1080. Трябва ми с карти и камери за България,Гърция и Турция.Благодаря предварително!

Huawei p30 lite;Huawei gt 2
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте!

Търся Igo за телефон Xiaomi Mi 8 с андроид 10.Трябва ми с опция за камион, карти на Европа, камери и лайф трафик. Ползвах я наскоро на телефона на колега и много ми хареса.Благодаря Ви!

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте!
Търся iGO за Xiaomi Redmi Note 9 PRO със карти на Европа, камери и live traffic(ако може и с опция за камион). Благодаря предварително!
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)