Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

Без паника, моля! Smile
Всички телефони, купени от българските оператори, ще получат ъпдейта веднага, когато излезе за Европа. До този момент такъв няма, затова бъдете търпеливи!
Цитирай
Аксесоари

Както беше писал един господин в xda - не е като телефоните ви да са неизползваеми, че толкова да се реве за новия андроид... Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Да, това казах и аз малко по нагоре в раздела.... телефона и така си върви. А до колкото знаем, Чехия е в границите на Европа, така че за пореден път - когато пуснат ъпдейта за Европа, ще ти излезе на телефончето. Празник е, радвайте се на семейството, вместо на един телефон! Хайде Весела Коледа на всички потребители и екипа на форума! Бъдете живи и здрави, все така отзивчиви,а догодина по малко бъгове и проблеми да имаме! Tongue Big Grin

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

Весела Коледа и от мен. Wink

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Весела коледа и от мен

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай

Ако сте с отключени телефони слагайте къстъм ром и сте ок Smile Няма смисъл да се чака... Явно наистина ще чакат 30,31 декември за да го пуснат.
Цитирай

Честита Коледа. Сигурно няма да е тази година ъпдейта.

Samsung s21 ultra 
Цитирай

Ами ако не го пуснат днес, няма да е тази година за съжаление.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Той е пуснат, просто не и по нашите ширини...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Пуснат бил, HTC това им е редовна практика както говорихме по-нагоре в темата. Няма да го бъде днес, няма да го бъде и януари според мен.

HTC EVO 3D ---> HTC ONE M8
Цитирай

Най вероятно така ще стане! След 2 3 месеца прави 2 год. модела и край с ъпдейтите!!!
Цитирай

Има ли някаква разлика между ъпдейта за US, азиатския и този за    Европа?

Samsung s21 ultra 
Цитирай

Хм, ъпдейта е бил замислен да се пусне преди коледа, но е отложен заради някакъв критичен бъг.
https://twitter.com/LlabTooFeR/status/68...5888227328
Пише че трябва да го получим скоро.....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Ееее @vlaf изпревари ме..... тъкмо щях да пусна скрийншот Big Grin

А какво ще рече ROM version?

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

По-добре с работещ телефон в края на януари от колкото с бъгав на Нова Година! Весели празници! :-)
Цитирай

Е аз на 20 декември ви казах,че ъпдейта ще дойде след нова година предвид бъговете. Някога HTC да са спазвали срокове? Ами "НЕ" !!! Няма смисъл да се надявате,че ще дойде и преди средата на януари. Весели празници и ЧЕСТИТА НОВА (ъпдейт) ГОДИНА.
Цитирай

Как така "предвид бъговете", след като въпросните не са публично известни?! Big Grin
Може би имаш вътрешна информация, защото си част от екипа, който ги е открил?

И чак пък толкова да не са си спазили сроковете... Вече почвате да издребнявате!
След като LlabTooFeR е казал soon, значи е съвсем soon. Christmas
Цитирай

Ха ха ха ха ами като се замислилш.... От до края на годината стана до година Big Grin ако това не е не спазване на срока не знам кое е... Като се има предвид, че и компанията е HTC мисля, че е нормално. До края на януари ако наистина работят по ъпдейта би трябвало да дойде.
Цитирай

Ако НТС са сбъркали в нещо по отношение на ъпдейта, то това е, че изобщо са поставили срок. Което пък дава повод на хората да мрънкат. Neutral
Цитирай

Та кажете какво ще рече това,че ъпдейта е за ROM version? само за разни модифизирани модели ли е, или за простички и обикновенни като моя,закупени от Теленор в случая?!

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

ROM version = версия на рома
"ROM version will be 6.12.401.4_R" означава, че това ще бъде софтуерната версия на ъпдейта, който ще получат всички (WWE), включително и купените от Теленор.
Цитирай

Благодаря боби! Не съм много в течение затова попитах.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

Пичове, ще имам ли проблем с ота ъпдейта ако рутна телефона и изтрия някой от системните приложения който не ми трябват и да кача някой и друг xplosed модул?

| Phone: HTC M8 Silver | ROM: Stock| Status: Rooted | BOOTLOADER: Unlocked
Цитирай

Аз като казах, че "накрая на годината" ма не се знае коя година Big Grin никой не вярваше Big Grin та... Хахахаха
Цитирай

(2015-12-30, 21:03:18)grishocska написа:  Пичове, ще имам ли проблем с ота ъпдейта ако рутна телефона и изтрия някой от системните приложения който не ми трябват и да кача някой и друг xplosed модул?

Да, със сигурност ще имаш проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)