Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Часовник Amazfit T-Rex - дискусия, впечатления и всичко останало

т-рекс това лято в средиземно море никакви поблеми ГПС рисува маршрута на плуването дори ми звъннаха във водата
[-] 1 потребител изказва благодарност на iwol за това мнение:
  • KenLii
Цитирай
Аксесоари

И аз не го свалям в морето. Ако се гмуркаш обаче сигнала изчезва на около метър дълбочина. Иначе на плуване чертае маршрут.
Излишно е да споменавам обилното изплакване с чиста вода след това ?

Преди дни си загубих болтчето на каишката. Някъде по българските сайтове някой срещал ли е, че не ми се чакат 40 дни от алиекспрес
[-] 1 потребител изказва благодарност на eewf за това мнение:
  • petar4esto
Цитирай

(2021-11-02, 19:29:57)iwol написа:  т-рекс това лято в средиземно море никакви поблеми  ГПС рисува маршрута на плуването дори ми звъннаха във водата

супер звучи доста добре
Цитирай

Здравейте, можете ли да ми предложите от къде бих могъл да си закупя Т-Rex (предпочитам черния модел). Искам по възможност да бъде от бг, но моля който има възможност да даде предложения. Благодаря предварително!

HTC TITAN -> HTC One plus -> LG G2 -> LG G4 -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 GB Blue Edition -> Xiaomi Mi 10T 5G  8/128 GB Cosmic Black
Цитирай

Гледам че има в магазин Метро да утре в брошурата можете от там да отидете да го видите ако ви хареса да го купите Smile
Цитирай

Здравейте! Имам питане относно T-rex. Часовникът синхронизира ли се с указателя на телефона, така, че да изписва името при входящо повикване?
Цитирай

При мен на Про версията ги изписва дори и на Кирилица, емотикони и чатове на кирилица също ги изписва

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай

Благодаря. Да се надяваме, че и на обикновената версия ще ги изписва. Всъщност, аз имам един китаец за 30$ от Алито, който изписва имената на кирилица. Ще разберем, като го купя...
Цитирай

Аз съм с обикновената версия и при мен ми изписва имената. Мойте имена са само на латиница и за кирилица не мога да кажа, но на латиница ми изписва имената окей.

HTC TITAN -> HTC One plus -> LG G2 -> LG G4 -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 GB Blue Edition -> Xiaomi Mi 10T 5G  8/128 GB Cosmic Black
Цитирай

(2021-11-24, 11:23:16)StuckMojo написа:  Здравейте! Имам питане относно T-rex. Часовникът синхронизира ли се с указателя на телефона, така, че да изписва името при входящо повикване?

Изписва ги. Не изписва буквата Щ и еможита, поне при мен. Знам, че има вариант да се оправи, но не съм се занимавал.
Цитирай

Благодаря за отговора. Днес го купих и видях, че изписва имената. Също видях, че не изписва главни букви Я и Ь. За Щ разбрах от Вас. Прочетох тук, че има начин това да се оправи и смятам скоро да си поиграя. ?
Цитирай

Здравейте отново снощи поръчах един т-рекс про чисто нов искам да попитам след като ми го доставят имали батерия трябва ли да се изтощи или трябва  да го заредя до 100 процента преди ползването му ? Имали някакви тънкости които трябва да се следват ? Мерси предварително Smile
Цитирай

Аз моя като го взех беше на 22%. Поразцъках го, падна на 10% и го включих да се зарежда. С новите полимерни батерии не е нужно да се прави цикъл пълен разряд - пълен заряд. Мен друго ме озадачи - на няколко места изрично е упоменато, че зареждането трябва да става на 5V- 500 mA (Max)! Трудна работа е сега да се намери зарядно с мощност 0.5А. Намерих едно LG на 0.7А. С него батерията от 10% до 100% се зарежда за час и малко. Нещо бързо ми се вижда...
[-] 1 потребител изказва благодарност на StuckMojo за това мнение:
  • petar4esto
Цитирай

Всяко усб на комп или лаптоп е 0.5А 5V
Цитирай

Да, наясно съм с това. Телевизорите ми също са с USB 1.0, 5V-500mA. Мога и от там да го зареждам. По-удобно ще ми е със зарядно. Каквото - такова.
Цитирай

Просто по-добре де зарежда всичко като е бавно.
Понякога си оставям телефона да се зарежда в лаптопа през нощта. Нищо, че от 0 до 100% би трябвало да отнеме 9 часа.
А часовника, руснаците препоръчват да се зарежда поне още 30 минути след като стигне 100%, ако случайно нещо не отчита процентите правилно
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • StuckMojo
Цитирай

Ами имам чувството, че не ги отчита правилно. От 10% до около 70% ги пълни за 20 мин. После се забавя и последните 10% пълни за секунди.И всичко това се случва за около час и 15 минути. В момента на откачането от зарядното веднага падат на 97%. Дали е нирмално - не знам. Може и моят часовник нещо да не е наред.
Цитирай

Просто го дозареждай още 30 минути след 100%, ако не ти е спешен.
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • petar4esto, StuckMojo
Цитирай

Снощи го отворих (Amazfit T-Rex Pro) впечатлен съм очаквах да е малко по тежък честно казано , беше на 67 процента батерия с леко човъркане и до сега е паднала с 15 процента. Принципно съм свикнал да ми е по стегната верижката и не винаги като завъртя ръката да го видя се включва има опция винаги да е включен като го разглеждах засега това е от мен след някой друг ден ще направя някой кратко резюме и ще имам въпроси предполагам за някой фунции лек ден Smile
[-] 3 потребители изказват благодарност на petar4esto за това мнение:
  • KenLii, StuckMojo, suffer
Цитирай

Здравейте едно кратко резюме на  (Amazfit T-Rex Pro) от 3.12.21г. след 18 часа съм с него днес на 07.12.21г. в 10.20 му падна батерията в по горния пост както писах беше на 67 процента в 10.20 остана на 10 процента и го сложих да се зарежда и в 11.40 видях че беше зареден през компютъра.
Първи впечатления за тези дни :
батерията според мен ще издържа доста на ден съм го човъркал около 1 2 часа макс пуснал съм всичко през Zeep без последното приложение (auto stress monitor)
дизайна му е доста добър (до сега бях с Fossil ) очаквах по голям като някой G-Shock уви не е за моя радост Smile доста е лек не ми пречи на ръката заспивам с него къпя се с него от както е в мен не съм го свалял .
Работи доста добре бърз е дали с копчета или с тъчскрийна един два пъти ми е лагнал докато съм го човъркал
Измерването на стойностите за в момента немога да определя дали са точни смисъл че на телефона имам SPo2 като го сръвня със часовника има разлика с 3 единици
Пулса на телефона ми е нормален на часовника ми го дава доста по висок пробвах с оксиметър които се продават в аптеките през няма и 1 минута пробвах имаше разлика само с часовника телефона и оксиметъра си бяха точни 1 единица разлика в часовника до 3 единици
Gps доста точно от където съм минавал очертанията почти 99 процента точни забелязах че там където съм минал по 1 2 пъти пресечната линия има отклониния не е проблем за мен лично .За тренировки пробвах вървене и бягане всичко както трябва.
Тапетите на телефона има около 40 на брой в Zepp които не са лоши на пръв поглед . Свалих програма от Google Store Amazfaces за тепети след регистрация и избиране на модела часовник избиране тапет и след натискане на Download дава с бързо или бавно качване на тапета пробвах и по двата начина не стана омазва часовника и ръчно се сменя с някой който има вътре добре че всичко работи след омазването,после гледах от интернет как се прави за тапет прехвърлянето на файловете за да стане дадения тапет
Минуси според мен
неможеш дирекно да сложиш тапет от дадено приложение освен Zeep
няма протектор към часовника
няма меню на български език нито на часовник нито на приложение Zeep
когато го пуснеш в даден режим седи само на него

извинявам се за дългия пост следващия ще бъде по кратък Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на petar4esto за това мнение:
  • rumentz, StuckMojo
Цитирай

За тапети си свали notify for amazfit от гугъл стора...директно ги слагаш. Някои са за обикновената версия и не стават за про, но останалите са перфе.
[-] 2 потребители изказват благодарност на KenLii за това мнение:
  • petar4esto, StuckMojo
Цитирай

Аз този app, само, че от про версията си оключих емотиконите, всички букви на кирилица, които не изписваше преди и възможността съобщенията да се изписват с големи букви. А пък фейсове има хиляди. Горещо препоръчвам, но про версията.
[-] 1 потребител изказва благодарност на StuckMojo за това мнение:
  • petar4esto
Цитирай

Здравейте , скоро се сдобих с pro версията.
На първо четене добре изглежда, още не мога да му свикна ,отдавна не съм носил часовник.
След като го включих и свързах със zeep се ъпдейтна . Имам някакъв проблем нямам известия , никакви и позвънявания няма. Уж всички отметки са на on при известията. Веднъж само на месенджър се появиха . Къде да ги активирам?
Телефона е Редми ноут 7
Цитирай

попринцип трябва и блутут да ти е включен за да получаваш обаждания известия и т.н. рестартирай часовника махни отметките пак ги сложи и пробвай Smile
Цитирай

Също така трябва да дадеш разрешения приложението да може да получава и изпраща известия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)