Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани със Samsung Galaxy S3 Mini

здравейте,

Аз имам следния проблем,след ъпдейта до 4.1.2 3G-то ми прави проблеми,т.е. липсва та прочетох и реших да го сваля до 4.1.1.След прочитането на инструкциите и стриктно следване,въпреки че или нещо не разбирам или нещо се прескача.
•> Сваляте и екстрактвате ROM-a - кой ром,всичките са различни и аз не намерих кой кой е
• Апарата трябва да е със заредена батерия и в Download режим.
• Включвате апарата в Download Mode като го изключите, вадите батерията и след това при влючване задържите Volume down+Home+Power докато се включва.

от тези двете нещо се обърках,кога да е в Download mode,питам понеже не разбрах и го направих 2 пъти ,но като проверя версията в телефона не виждам промяна към 4.1.1 ,като пак си е 4.1.2 единия път стана Льо фльор или там както се пише,но пак бе 4.1.1
Бъркам някъде, но не разбрах къде.Проблемът с 3G-то си стои.

Galaxy S 3 mini 4.1.2
Цитирай
Аксесоари

Колега @GTV защо мислиш, че проблема с нета ти е от рома 4.1.2. Аз ползвам този ром на минито и нямам такива проблеми. Уточни какъв е проблема. Дай малко повече инфо ?

        
Цитирай

Писано е доста по тази тема,затова спестих инфото.Решението което намерих тук е да даунгрейдна до 4.1.1,понеже проблема се проявява само при някой устройства.При мен бе след ъпдейт до 4.1.2.Когато съм на автоматичен избор на мрежи или на 3G(WCDMA.....),губя свързаност,дава ми че съм вързан към клетка и че ъплоадвам но няма даунлоуд.
https://www.androidbg.com/forum/topic602...iyata.html

Galaxy S 3 mini 4.1.2
Цитирай

Не знам дали това което ще питам е за тука.Не знам дали това е някакъв проблем но реших тука да го задам Smile
Преди няколко часа ми излезна в горния десен ъгъл "сл.об.". Не знам дали нещо съм включил без да искам или не но ме дразни така като не знам какво е.Ако знаете ще се радвам да споделите за да знам какво е товаSmileSmile
Благодаря предварително Smile
Цитирай

Здравейте, от една седмица забелязах, че задния капак на минити се лющи, все едно е лакирана пластмасата. Има ли начин да се смъкне целия този лак, че така много дразни. Телефона го паза много, нямам и една драскотинка на дисмлея или на металната лайсна, но този капак загразнява цялата работа. Продават ли се някъде нови такива?

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай

downhill написа:Здравейте, от една седмица забелязах, че задния капак на минити се лющи, все едно е лакирана пластмасата. Има ли начин да се смъкне целия този лак, че така много дразни. Телефона го паза много, нямам и една драскотинка на дисмлея или на металната лайсна, но този капак загразнява цялата работа. Продават ли се някъде нови такива?

Всякакви аксесоари за мини- то има в омня.ком или в К.К сервиз Smile

        
Цитирай

nnenno Мерси Smile

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай

downhill написа:nnenno Мерси Smile

За нищо Android

        
Цитирай

Здравейте! Искам да си върна настройките на телефона така както са били от магазина. Т.е. без приложения, акаунти и т.н. Благодаря предварително!

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят; Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Цитирай

Настройки -> Архивиране и нулиране -> Нулиране с фабрични

Samsung Galaxy S3 Mini - GT-I8190
Nexus 7 (2013) - 32 GB
Цитирай

mkopl55 написа:Настройки -> Архивиране и нулиране -> Нулиране с фабрични

благодаря много!

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят; Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Цитирай

Мисля скоро да си взимам това телефонче. Но имам един въпрос. Може ли да се гледат флаш клипчета на него и как става?
Photon Flash Player for Android - този браузер пробвал ли го е някой, работи ли?

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай

може просто си инсталираш флаш плеър и си ги гледаш с браузърът

[Изображение: mohax87.smart.jpg]
Цитирай

А препоръчвате ли го? Доволни ли сте от телефона, безпроблемно ли работи?
Също ме интересува и камерата има ли настройка за промяна на ISO светлочувствителността?

Huawei Mate 10 lite // Huawei Watch GT
Цитирай

камерата му е кофти , поне на мен не ми харесва

[Изображение: mohax87.smart.jpg]
Цитирай

Когато отговарям или повиквам при разговор, за първите 2-3 секунди другия не ме чува като говоря и като повторя ало всичко се оправя. Какво може да е ?
Цитирай

Cherrybomb написа:
djaner97 написа:Имам проблем с батерията на телефона.Много бързо му пада заряда и какво ли не съм опитал обаче няма оправия.Един ден доколкото си спомням, вечерта преди да легна си бях заредил телефона и беше на 95 % батерия,сутринта като бях станал беше на 66%,в stand-by режим + беше включен опцията за пестене на енергията Huh .Иначе нормално изкарвам един ден с напълно заредена батерия.Ето и малко инфо : ОС Андроид - 37%,Екран-15%,Телефон 12 % ,Система на Андроид - 10 % и други разни дреболии, а пък преди 2 дена ОС Андроид ми беше на 57 %.Моля помогнете Smile

И аз имам същия проблем.... Ако може някой да ми каже как да оправя проблема ще му бъда много благодарна. Изписва ми, че най много проценти батерия заминават за операционната система. Как така? ....

https://www.androidbg.com/forum/viewtopic.php?id=65648

при мен се оправи проблема с батерията
Цитирай

Здравейте на всички!
Вижте при мен какво се случи вчера. Телефона ми се рестартира сам и днес забелязах, че се е появила нова иконка -
сим карта с едно зъбно колелце и под нея пише виваком. Вътре излиза - ново, услуги,сметки и плащания,инфо услуги,забавления и смяна език. Някой има ли подобно нещо и как така ще се инсталира нещо без да сме го потвърдили? :/
Цитирай

това се инсталира на сим картата и оператора няма нужда да те пита
и при мен се появи
Цитирай

luciferbg написа:
Cherrybomb написа:И аз имам същия проблем.... Ако може някой да ми каже как да оправя проблема ще му бъда много благодарна. Изписва ми, че най много проценти батерия заминават за операционната система. Как така? ....

https://www.androidbg.com/forum/viewtopic.php?id=65648

при мен се оправи проблема с батерията

Kaк точно оправихте споменатия проблем?

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай

Имате ли наблюдения как се държи GPS-а, стабилен ли е, бързо ли намира сателити, губи ли обхват в междублоковите пространства.
Цитирай

По бавно го хваща от SGS, но като го хване не го пуска. Даже и в панелен блок ако си в близост до прозорец, обхвата не се губи.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай

От къде мога да си сваля Adobe flash player за телефона ? Пуснах тема, но беше заключена (кът администратора, които я заключи: Ако бях намерил отговора на въпроса си нямаше да пускам темата ! ). Благодаря предварително! Smile
Цитирай

http://dox.bg/files/dw?a=43cfa8b14e Ето ти Adobe flash player.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай

Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)