Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony XPERIA™ E4

Сензора знам как работи Smile но дали трябва да мига в червено?
Цитирай
Аксесоари

Да! При всички е така.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

     WiFi ят не ми е много стабилен. Мрежата е в добър обхват, но връзката от време на време прекъсва. Включих service test и десет минути стоя така.
Цитирай

От колко време не си, си рестартирал телефона?

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

От тази сутрин.
Цитирай

Ще го оправят с някой ъпдейт сигурно.
Цитирай

А HD клипове от yotube ще вървят ли на E4 или само 360p ?
Цитирай

Би трябвало да вървят до 480p.
Цитирай

Само до 360p за xperia e4g. 
Edit: Днес забелязах че е до 480p. Явно след новия ъпдейт на YouTube са добавили опцията.  Visslar
Цитирай

Здравейте! Някой да има инфо за кастъм ром и рикавъри? Доста порових, но все удрям на камък. Освен xda и modaco къде на друго място мога да търся (и тук разбира се)?
Цитирай

Предполагам скоро няма и да намериш къстъм РОМ.
За Сонита с процесори MediaTek e много тегаво доколкото знам и ромове или почти..или изобщо няма.
Цитирай

Здравейте! Днес взех на майка ми този телефон, но как се справяте с адски късия кабел за зареждане ?

Xperia™ X10 Black  >> Xperia™ Neo  >> HTC Incredible™S >> 1) HTC One™X / 2) Galaxy™ S duos >>
  >> 1) Xperia™ Z / 2) Galaxy™ CORE  >>  1) Xperia™ Z2 / 2)HTC 8s  >> Xperia™ Z5  >>>  Xperia™ XZPremium Chrome 
>>> Galaxy™ S9+ blue >>> Galaxy™ S10+ Green >>> Galaxy™ Note 10+ Glow
Цитирай

Предполагам, като си купят по-дълъг...

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

И аз да питам.От 20 до 100% телефона ми се зарежда над 6 часа.Това не може да е нормално,нали?
Ползвам оригиналното зарядно и кабел от таблета ми,Асус.Сега го зареждам за втори път и не ми се иска да да прекъсвам заряда за да сменя кабелите.При вас как е?

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай

Пробвай и с неговия си оригинален.

По принцип няма значение никакво колко пъти ще му прекъснеш зареждането...независимо за пръв или последен път го зареждаш. Това на нищо няма да навреди.
Цитирай

Пробвах,същата работа.Някой с такъв телефон(e4g) да каже колко е нормалното време за заряд.Като го занеса за рекламация да съм подготвен.

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай

Някок успял ли е да рутне xperia e4. Моля споделете как се прави.

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай

С Kingo и със Kingroot има много успели.
Цитирай

Някой ако е рутвал нека обясни по подробно.

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай

Рутнах го вече . Благодаря за помоща.

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай

@dzola, полезно би било и за останалите потребители, които желаят това, ако опишеш с кое приложение си постигнал положителния резултат и евентуално стъпките за това. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Здравейте! От пет месеца ползвам Sony Xperia E4. За мен, този телефон е едно голямо разочарование! Нямам претенции да разбирам много, просто правя сравнение с предишните си телефони. Тонове на звънене - слаби, при разговор не се чува ясно, снимки с лошо качество, бутоните реагират при докосване долу вляво.
Цитирай

Пробвай да направиш поправка (repair) на софтуера на телефона с PC Companion.
Цитирай

Телефона е страхотен .На цена 125лв.от виваком просто незнам какво повече да се очаква.
Цитирай

Аз ползвам Е4 и е много добър ! на бенчмарка и Е4g и Е4 удрят същите кадри за графичния ускорител !!! Smile Smile Smile

редник Мъдев Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)