Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коментари за издръжливостта на батерията на Xperia Z5

В тази връзка със съвета на musabesni , може да погледнеш и в Настройки/ Местоположение/ Менюто Горе в дясно с трите точки/ Сканиране - Изключваш опцията за Постоянно сканиране за безжична мрежа от приложения.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари

(2016-10-20, 18:04:09)g1kata написа:  Изтегли си от магазина "Батерия HD"  калибриай а-у и виж как ще е, попринцип съм против такива програмки, но вече двама авери много я похвалиха...

Готово изтеглих го и как да калибрирам?? Ето и снимки.

(2016-10-20, 18:22:41)Monipeev написа:  В тази връзка със съвета на musabesni , може да погледнеш и в Настройки/ Местоположение/ Менюто Горе в дясно с трите точки/ Сканиране - Изключваш опцията за Постоянно сканиране за безжична мрежа от приложения.

Готово.  Smile


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай

(2016-10-20, 18:44:29)Pacogamer написа:  Готово изтеглих го и как да калибрирам?? Ето и снимки.
Горе в левия ъгъл има копче за настройки,изглежда като зъбно колелце, от там се калибрира
Цитирай

(2016-10-20, 19:02:12)g1kata написа:  Горе в левия ъгъл има копче за настройки,изглежда като зъбно колелце, от там се калибрира

Благодаря. Утре ще пиша дали има ефект. Благодаря ви много за помоща оценявам го.

Като цяло има мъничко подобрение.. На снимката е пълна лъжа.. ;//


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ъъъ отново аз... Батерията отново ми пада бързо не знам писна ми.. Нащи няма да ми дадът пари за нов или нова Батерия, гадното е, че батерията не се сменя така мисля.. Да не би е дето не е с оригиналното зарядно го зареждам... Гаранцията му е минала.. Тва е гадното.. Sad
Цитирай

Сменя се
Но няма да е от нея
Някое приложение или процес я хабят
Цитирай

(2016-11-06, 16:34:07)Pacogamer написа:  Ъъъ отново аз...  Батерията отново ми пада бързо не знам писна ми.. Нащи няма да ми дадът пари за нов или нова Батерия, гадното е, че батерията не се сменя така мисля.. Да не би е дето не е с оригиналното зарядно го зареждам... Гаранцията му е минала.. Тва е гадното.. Sad

дай да уточним какво значи бързо падане на батерията,защото за мен бързо значи да падне за 3 до 5 часа,ама ако ти държи от сутрин до вечер,направо ходи да черпиш в кръчмата

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Ами кат цяло от сутринта до най-много до 17.. И пак го зареждам... Ако му върна фабричните настройки да изтегля нещо от компютъра абе не знам... Вие кажете..
Цитирай

Покажи ни менюто с използване на батерията
Цитирай

(2016-11-07, 06:37:26)Sev написа:  Покажи ни менюто с използване на батерията

Яркостта ми е на 0% ( вече свикнах и така)


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

При изтощена батерия трябва
И след това и шотове на отделните консуматори
Цитирай

Не те разбрах....
Цитирай

Скрийншот примерно при 5% оставаща батерия
И след натискаш върху всеки от редовете - екран, система и.т.н и пак ги пускаш тук
Цитирай

Ето мойта батерия до момента как е,като за мен е повече от перфектно при положение че мобилни,wifi,синхронизации и всичко останало е пуснато нон стоп,както и блутута понеже е вързан към колата за разговори

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2016-11-09, 18:50:37)Sokolchev написа:  Ето мойта батерия до момента как е,като за мен е повече от перфектно при положение че мобилни,wifi,синхронизации и всичко останало е пуснато нон стоп,както и блутута понеже е вързан към колата за разговори

Колко време ти е екрана ?
Цитирай

До момента е 2.10 часа

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Ето..


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай

не си дал батерията
Цитирай

Ако си калибрирам батерията?  Ще помогне ли? И ако е да, Как?
Цитирай

(2016-11-16, 10:39:12)Pacogamer написа:  Ако си калибрирам батерията?  Ще помогне ли? И ако е да, Как?

Добре хора как стана това?? Телефона се рестарира сам и от 48 Батерия падна на 38???

Цитирай

Здравейте. Извинявам се,че спамя,но проблема е решен. Smile Рових из интернет и разбрах за JuiceDefender. Когато го изтеглих батерията ми се оправи. Вчера бях ди заредил батерията до 80% използвах телефона много време и до сега са паднали 10%. Всичко е оправено. Smile
Цитирай

(2016-11-18, 12:12:34)Pacogamer написа:  Здравейте. Извинявам се,че спамя,но проблема е решен. Smile Рових из интернет и разбрах за JuiceDefender. Когато го изтеглих батерията ми се оправи. Вчера бях ди заредил батерията до 80% използвах телефона много време и до сега са паднали 10%. Всичко е оправено. Smile

Някакви настройки има ли приложението, или само го изтегляш?
Цитирай

Ами има да доста добре е и аз си викам пак няква простотия като: Battery saving т.н Няма да съжеляваш
Цитирай

Здравейте... Smile Нормално ли е да зареждам телефона 2п ъти в един ден... Има нещо,което ми яде много батерията... Нормално ли е
Цитирай

за всеки нормалното е различно,аз като ползвам навигацията може и по три пъти да го зареждам и като сложиш че го ползваш и за други неща.... но все пак си виж някое приложение да не ти точи батерията

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)