Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lenovo a606 мнения

Снощи получих някакъв голям ъпгрейд,но нищо не забелязах да се е променило
Цитирай
Аксесоари

Коя е новата версия на OC след ъпгрейда?

 
Цитирай

(2015-03-12, 23:12:17)NoMaD написа:  Коя е новата версия на OC след ъпгрейда?

Няма промяна,4.4.2 е

По точно получих системен ъпгрейд 5,1 МБ GoogleOtaService
Не ги разбирам много тия неща но би трябвало да окаже някаква промяна на телефона,но нищо различно не открих
Цитирай

5 МБ въобще не е голям ъпдейт. И не - не е задължително да има видима разлика. По-често ъпдейтите са фиксове на бъгове и др. И колегата те пита за версията на фърмуера (билда), не за версията на андроид.
Цитирай

(2015-03-13, 07:33:36)vaso22 написа:   И колегата те пита за версията на фърмуера (билда), не за версията на андроид.


Цитат:NoMaDКоя е новата версия на OC след ъпгрейда?
Не разбирам но ОС май означава Операционна Система.
А моята е Android 4.4.2
Цитирай

При такъв малък ъпдейт обикновенно се фикснат бъгове на системата. Промени във визуализацията, в повечето случаи, може да я имаш при новата версия на Андрода. Smile

 
Цитирай

аз скоро инсталирах последния ъпдейт 2-3 мб беше но искам да пита мога ли да запазя роот щото след ъпдейт се маха и трябва пак да роотвам

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

Аз вече 3-4 ъпдейта получавам все по 400-500мб.. и съм си много доволен от телефончето никакви лагове и т.н. С слушалки от Ноте 3 радиото никакъв проблем супер е! Smile Wi-fi също е суперски като го сравнявам с 2 таблета и Ноте 3 е супер. Музика игри Facebook и т.н. никакви проблеми даже почва да ме yчудва Big Grin Единствения недостатък, че тея 8ГБ за приложения ми идват малко.. Angry Аз го ползвам зверски и няма ядове не знам при вас как е ама като чета май не е добре.. 
Цитирай

Добре си е телефона. Единственият му минус е ниската резолюция на екрана, но за тези пари, толкова.
След последния ъпдейт обаче, ми се струва че малко се влоши връзката с мрежата. Някой има ли подобно впечатление?
Цитирай

Колеги понякога ми замръзват процентите на батерията и се оправят само след изваждане на батерията. Има ли го този "феномен" при вас?
Цитирай

(2015-03-20, 22:26:10)CastingAgent написа:  Колеги понякога ми замръзват процентите на батерията и се оправят само след изваждане на батерията. Има ли го този "феномен" при вас?

Eдин единствен път преди около месец се случи процентите да забият на 99 и след около час ползване вече се усетих какво става и ми се наложи да рестартирам телефона по съвсем друга причина.. След рестарта процентите вече бяха около 78-9 Big Grin Иначе да не дава господ не.. Smile 
Цитирай

Телефона е супер. От 4 месеца го имам и нямам никакви проблеми с него.
Понякога когато батерията е на 10-15 % и го включа да се зарежда за 5 мин зареди батерията, което е малко странно но след изваждане на батерията всичко се оправя.
Да попитам само OTG дали се  поддържа от този телефон ?

Samsung Galaxy Y Duos gt-s6102
Lenovo a606
Huawei P9 lite 2017
Xiaomi Mi A3
Цитирай

(2015-03-22, 09:07:01)mechoka21 написа:  Телефона е супер. От 4 месеца го имам и нямам никакви проблеми с него.
Понякога когато батерията е на 10-15 % и го включа да се зарежда за 5 мин зареди батерията, което е малко странно но след изваждане на батерията всичко се оправя.
Да попитам само OTG дали се  поддържа от този телефон ?
Не поддържа OTG пробвах го.. Angry Единствения недостатък който съм открил до момента му е това. 
Цитирай

(2015-03-24, 20:02:01)olimpiya написа:  
(2015-03-22, 09:07:01)mechoka21 написа:  Телефона е супер. От 4 месеца го имам и нямам никакви проблеми с него.
Понякога когато батерията е на 10-15 % и го включа да се зарежда за 5 мин зареди батерията, което е малко странно но след изваждане на батерията всичко се оправя.
Да попитам само OTG дали се  поддържа от този телефон ?
Не поддържа OTG пробвах го.. Angry Единствения недостатък който съм открил до момента му е това. 
Но пък си има слот карта, което е перфектно. На жената и подарих една, че тя хайвана нямаше да си купи никога.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Ще ни мине и без OTG важното е, че телефончето си работи добре и засега няма забележки.

Samsung Galaxy Y Duos gt-s6102
Lenovo a606
Huawei P9 lite 2017
Xiaomi Mi A3
Цитирай

само мойта батерия ли държи 1 ден при положение че не си играя и интернета ми е изключен
Цитирай

(2015-03-30, 10:56:27)elity789 написа:  само мойта батерия ли държи 1 ден при положение че не си играя и интернета ми е изключен
Може, ако си му инсталирал някакви оптимизиращи и спестяващи приложения.

 
Цитирай

2-3 приложения имам цялата батерия ли ще ми черпи
Цитирай

Тези оптимизиращи и енергоспестяващи творения, не са полезни. Махни ги най-добре.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Виж какво точно ти точи батерията и тогава ще го мислиме Wink
Предполагам знаеш къде да гледаш Настройки, батерия......
Цитирай

Viber messenger Ми излизат

Давах го на ремонт... смениха му софтуера
Цитирай

(2015-03-31, 10:16:06)elity789 написа:  Viber messenger Ми излизат

Давах го на ремонт... смениха му софтуера
Направи тези настройки и може да ти погнат за пестене на батерия :

Viber > влизаш в неговите Настройки -> Общи -> Wi-Fi правила за заспиване -> Избираш "Използване на настройките на устройството". Smile
А messenger и Facebook си точат батерия принципно.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

(2015-04-01, 12:03:01)tda написа:  Направи тези настройки и може да ти погнат за пестене на батерия :

Viber > влизаш в неговите Настройки -> Общи -> Wi-Fi правила за заспиване -> Избираш "Използване на настройките на устройството". Smile

А настройките на устройството какви са? Smile Защото на моето по подразбиране са WLAN винаги да е включен.
Цитирай

сега имам друг проблем излиза ми com.androit.phone has stoped или нещо от този сорт беше никой не може да се свърже с мен и мисля вече да го давам на ремонт
Цитирай

(2015-04-01, 13:10:04)harvester написа:  
(2015-04-01, 12:03:01)tda написа:  Направи тези настройки и може да ти погнат за пестене на батерия :

Viber > влизаш в неговите Настройки -> Общи -> Wi-Fi правила за заспиване -> Избираш "Използване на настройките на устройството". Smile

А настройките на устройството какви са? Smile Защото на моето по подразбиране са WLAN винаги да е включен.
Влизаш в Настройки -> Wi-Fi -> Меню бутон -> Допълнителни -> Махаш тикчетата на "Мрежово уведомяване" и "Винаги разрешаване на сканиране" -> Променяш "Остави Wi-Fi включено по време на сън" но "Само когато е включено".
(2015-04-01, 18:09:11)elity789 написа:  сега имам друг проблем излиза ми com.androit.phone has stoped или нещо от този сорт беше никой не може да се свърже с мен и мисля вече да го давам на ремонт
Случва се понякога. Рестартирай телефона. Ако се случва често > фабрични настройки.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)