Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony XPERIA™ E4

Взехме на майка ми E4. За парите си бива, но камерата е отвратителна.

Samsung Galaxy S3 Neo (4.4)
Xiaomi Redmi 4X DS 32GB Black
Цитирай
Аксесоари

Някой да е рутвал E4g с най-новия firmware? 25.0.A.2.31
Цитирай

Може ли да споделите, за колко време ви се зарежда батерията?..

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай

При мен батерията се зарежда за около два чиса и половина-три

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай

Здравейте колеги! Искам да попитам дали телефончето има фабричен протектор от Сони както при някои други техни модели? Благодаря! Smile
Цитирай

Новите телефона нямат залепени shatter proof протектори.
Цитирай

Здравейте! Аз съм от месец собственик на тази машинка... и ми хареса, но до преди няколко дни се скапа! Не иска да се зарежда Sad софтуерен бъг ли не знам!!! Но след като падна батерията не иска и да се включва макар и да го оставих на 5 % преди да го изключа на пълно. И имам едно въпрос, че. Дали след скапването на батерията или софтуера ще го заменят с нов, защото е гаранционен Smile?
Цитирай

Едва ли биха го заменили с нов, при евентуален проблем с батерията,  а какво остава поради проблем със софтуера.
Батерията ако действително е заминала по някава причина, което бих се учудил, то вероятно ще я сменят гаранционно, след като телефона е на месец.
Относно софтуера,  защо не го оставиш за часове на зарядното без опитите за включване, а след това да преминеш към пускане на телефона? Ако покаже заряд и се включи и заради операционната система нормално, ще остане причина софтуер донякъде /бъг/, който не предполага нормалното зареждане на телефона, при минаване на някаква критична минимална граница на батерията. Това разбира се може да бъде само предположение.
Ако пък се зареди батерията,  но няма изгледи за пълното зареждане на операционната система,  ще преминеш към поправка на софтуера с програмата на Сони, Pc Companion.
Крайният резултат донякъде зависи от теб.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

от къде си купихте калъф (тефтер, не само гръб) и протектор за дисплея? за София питам или някой онлайн магазин.
Цитирай

Ако все още не си си взел - протектора ми е от мтел.
Цитирай

Някой да помогне по два въпроса с E4.

1. Защо в не мога да го свържа с лаптопа през USB? В XPERIA Conectivy липсва MTP/MSC. Има само Install Software, да ми инсталира PC Companion, но и това не се случва. Изобщо не се разпознава, само се зарежда. Направих фабрични, смених 3 кабела и пробвах на 2 лаптопа и два компютъра.
Само се зарежда през USB, но нищо към компютъра. И на него не излиза съобщение ни за драйвери, ни за нищо. Липсват на телефона MTP или MSC режими в настройките.

2.Някой друг има ли толкова извратено слаб сигнал? В момента съм на място със слаб обхват, вярно, че в някои стаи е 1-2 черти, но ги има. Това 4G изобщо нищо не намира, освен в едната една черта. Другите държат поне по черта във всичките стаи, но това точно където трябва нищо не хваща. Много слаба антена, или?
Цитирай

Е4 няма 4G функция..

Колкото до драйвърите с коя версия на Уиндоус си? аз с E4G-ката имах единствено проблем под Windows XP.. иначе ако си с Windows 7 и нагоре всичко трябва да е автоматично.

Компютъра ти намира ли и други устройства?Провери и неговите драйвъри.
Цитирай

Моя грешка, не 4G да не намира, обхват не намира. Натиснал съм 4 вместо 3. МТел нямат 4 дори и телефона да имаше.

Ей, днеска полудявам повече, с други у-ва поне 1 черта си хващам GSM или HSPA, обаче с тоя E4-йок! Само в едната стая... извратено слаба антена, ужас... върнах фрабчините, но никакъв резултат?

Забелязвам,че дори да намери мрежа, не се реконектва автоматично, а иска да я търся ръча, при положение,че му е зададен избор на мрежа>автоматичен. Положението е ужасно, моля някой да даде някаква идея (ако има). То така с една черта ако се прави нещо... в едната стая до другата добре , че хваща HSPA на чертичка и да пусна рутер, за да пиша от лаптопа, обаче добре,че са бързите МВ, които като свършат не знам с тая чертичка и 64kbps къв ше го диря...откъснат от света направо.

Някакви идеи?!
Цитирай

Връщай го. Не, сериозно, явно има някакъв проблем. Може антената да е разпоена или нещо от този сорт.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Втора ръка е, в града го няма проблем. В селото просто няма обхват и заради това е така-вкъщи всичките телефони са на по 1-2 черти макс. , но поне ги има, а с този направо тотал щета-само до прозореца на едната стая, и то тая дето няма печка в нея и е студено. В тая, където е печката никакъв обхват, нищо. Пускам го от другата за обхват. Е много е гадно така. С други тел имам поне по 1 черта, пак има messenger, влиза си в нета през Opera Mini, а тоя е тотал щета.
Цитирай

Явно телефона си е със слаб обхват.
Виж дали, ще можеш да го върнеш.
Или се опитай да го продадеш и си купи друг Smile .
Успех!

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Мерси за идеята Smile

И ако купя друг (щото те парите ейтака летят) , и ако и той е така к'во правим-единия за рутер в едната стая , и другия да хваща по WiFi едната му чертичка.

К'во взривяват аптеката на Марешки, да ходят магазините на операторите родни да взривят...
Такова положение е по селата , дето и в Африка ще му завидят. В такива моменти не ми се иска и 10 стотинки да им дам. Колкото и да им опит от другата страна, в такъв момент не мога да ги защитя по никакъв параграф, просто повечето села са трагични в обхват.
И положението никога няма да се оправи. Не им искам 4, 5 и 100G,то а един нормален обхват, ако ще и 2G да е, ама да не се катериш по покриви за елементарен разговор без насичане.
И както знам овътре колко им е през... за обхвата и както знам особено МТел как имат "огромно намерение" да си развиват мрежата в по-незаселени райони, и като знам и дежурните отговори на оплакванията, хич няма смисъл да подавам оплакване. Отговора от оплакването всички са го заучили (А други у-ва пробвахте ли, в друг район пробвахте ли /да,тя къщата ми в друг район ще се мести/...).

Що ги пиша тия работи, от нерви. Мерси за отговорите все пак. Един от случаите в които трябва да се примиря, че ако тези, които не са били от вътрешната страна на оператора са отчаяни, то тия, дето знаят какво е вътре направо сме на ръба по "очакванията". Сякаш е много трудна за покриване тая дребна държава...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)