Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black Friday / Черен петък 2015

(2015-11-28, 10:41:41)GH0STFACE написа:  ... подарък за жената, калъф за телефона Rock за 7 вместо 40 в dice.

(2015-11-28, 11:58:58)mitkoandroid написа:  Пак много си се охарчил за жената

Тея от dice малко се поизложиха...жената без подарък си остана.

Обадиха ми се, че за съжаление продукта бил изчерпан и тъй като съм платил вече с epay да си избера друг калъф, който и да е, ще ми го дадат на същата цена.

Е да, избрах си..само един си харесах, защото другите или са универсални (рядко подходящи за определен модел телефон) или едни китайски, грозни и с неясен произход.

Единствения заслужаващ си беше на HTC flip case V950. Но тъй като оригинален бил...за съжаление него не можело на тази цена да ми го дата.

И ще ми върнат парите!

Горката ми женица...остана си без подарък. Angry
Цитирай
Аксесоари

Аз от Dice една колонка преносима поръчах, JBL Go, подарък за едно хлапе, днес ми звънят, тоя цвят го нямало в наличност другия го нямало, на края избрах един дано малкия да го хареса.

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

Хех, аз никакви проблеми нямах с тях..
Поръчах една преносима колонка X-MINI MAX 2, едни слушалки и няколко screen protector-a и никакви проблеми.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай

Може. Той тоя калъф намален от 40 на 7 лв, сигурно е имало 2 в наличност и са ги разграбили рано, рано.
Цитирай

Аз отидох до магазина за безжичното зарядно Самсунг за 20 лева. Нямаше. Само онлайн.
Купих калъф за таблета за 3 лева и мишка с английското знаме за 5.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

От Dice поръчах един калъф.Чакам да пристигне.
Цитирай

Аз получих sms, че утре ми идват нещата от dice, но да видим дали всичко ще е точно. Освен гривничката добавих някаква колонка за 20 лева (че само такава история няма изкъщи), ама като се има предвид, че с нея ми стана безплатна доставката, реално ми идва на 14-15 лева. Все ще си струва подобна цена.
Цитирай

Май доста хора сме добавили  колонката за 20 лева и безжичното зарядно на Самсунг , включително и аз. Дано да е имало достатъчно наличност и всичко да е точно с пратките.

<>  Xiaomi Pocophone F1  <> Xiaomi Redmi Note 7 <>
Цитирай

Има ли още някой не получил поръчката си от емаг. Направих 3 поръчки и едната дойде в понеделник, за другите още чакам и започват да ми лазят по нервите.


Цитирай

Не се притеснявай. Аз още не съм я получил моята поръчка. Все още чакам. Има вече движение по нея,но кога ще пристигне един Господ знае.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

И аз чакам още две , но за съжаление няма никакво движение по тях.

<>  Xiaomi Pocophone F1  <> Xiaomi Redmi Note 7 <>
Цитирай

Така или иначе срока е 10 дни, нали се сещате че първо няма как да пуснат бързо около 150 000 продукта и да ги кажем 80-90 000 поръчк, като добавим и куриерите колко са натоварени. Пак е добре, защото реално в България има само едно спийди и еконт.
Цитирай

Аз си получих телевизора в понеделник, SD картата все още не. Сигурно покриват разходи и разпращат скъпата техника първо. : )
Цитирай

Няма никаква логика в изпращането им.
Аз получих флаш памет в събота, тиган в понеделник. Книга във вторник. И чакам още 1 пратка.
Затова пиша, че няма логика. Всичко както и когато дойде.
Цитирай

(2015-12-02, 10:19:56)dgrozev1 написа:  Няма никаква логика в изпращането им.
Аз получих флаш памет в събота, тиган в понеделник. Книга във вторник. И чакам още 1 пратка.
Затова пиша, че няма логика. Всичко както и когато дойде.

А всичко това в една обща поръчка ли е, защото аз трябваше да получа телефон и флашка от една фактура/поръчка и вчера се оказа че само телефона е пристигнал( а в профила ми има два пъти едни и същ номер на товарителницата, т.е с една товарителница двете неща трябва да са ги пратили) и от еконт ми казаха днес да мина пак, защото сигурно не  е е пристигнала флашката, т.е с една товарителнива две отделни кутии и нещо може да са се объркали от куриерската. Може и при теб да етака.
Цитирай

Аз си поръчах телевизор и няколко дрънкулки за дечурлигата. малко ме изненадаха в неделя, като ми звънна куриера да слезна да си взема поръчката. при положение че беше до офис на еконт.
Цитирай

(2015-12-02, 10:36:13)behwolf написа:  А всичко това в една обща поръчка ли е, защото аз трябваше да получа телефон и флашка от една фактура/поръчка и вчера се оказа че само телефона е пристигнал( а в профила ми има два пъти едни и същ номер на товарителницата, т.е с една товарителница двете неща трябва да са ги пратили) и от еконт ми казаха днес да мина пак, защото сигурно не  е е пристигнала флашката, т.е с една товарителнива две отделни кутии и нещо може да са се объркали от куриерската. Може и при теб да етака.

В 2 поръчки са 4 неща, а идват поотделно, нямам си идея защо Smile
Тоест за книгата имам идея, защото я изпращат от издателството. А 2 те неща от първата ми заявка също бяха на 1 товарителница, а пътуват поотделно.
Цитирай

Вероятно сте забелязали, че в ЕМАГ продават и други търговци. Така че не са важни поръчките, а продавачите. Поне така предполагам.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Хах, наистина ми е доста странно в понеделник да ми пратят с една товарителница телефон и флашка, а само телефона да е пристигнал. Е какво правим сега, трябва да чакам да пристигне фалшката и как ще разбера, че е пристигнала след като вече са ми пратили смс, че  пратка с номер на товарителницата е пристигнала в офиса. И от емаг не могат да ми кажат реално въобще дали са пратили флашката с телефона на една товарителница или не Big Grin.Таман се зарадвах, че вчера всичко ще е Ок,  ама то кво излезе Big Grin. Въпроса ми е ако сега отида да си взема телефона, то флашката  като пристигне след 1-2-3 дни, дали първо ще трябва да и плащам доставка след като реално струва 20лв, но е  с една поръчка с обща безплатна доставка.

dgrozev1  А вие получихте ли втори смс за втората пратка със същата товарителница и дали платихте нещо за доставка.
Цитирай

Преди малко ми пристигна поръчката от dice и въпреки леките спънки всичко е точно, пратката беше много добре опакована, изрядно попълнена гаранционна карта и талон за 10% отстъпка.
Ще видим дали и малкия ще остане толкова доволен колкото мен. Smile

Motorola DEFY MB525.->Samsung Galaxy SII i9100->Мotorola RAZR XT910->LG 4x HD p880->LG G2 D802->LG G3 D855
Цитирай

(2015-12-02, 12:33:32)behwolf написа:  Хах, наистина ми е доста странно в понеделник да ми пратят с една товарителница телефон и флашка, а само телефона да е пристигнал. Е какво правим сега, трябва да чакам да пристигне фалшката и как ще разбера, че е пристигнала след като вече са ми пратили смс, че  пратка с номер на товарителницата е пристигнала в офиса. И от емаг не могат да ми кажат реално въобще дали са пратили флашката с телефона на една товарителница или не Big Grin.Таман се зарадвах, че вчера всичко ще е Ок,  ама то кво излезе Big Grin. Въпроса ми е ако сега отида да си взема телефона, то флашката  като пристигне след 1-2-3 дни, дали първо ще трябва да и плащам доставка след като реално струва 20лв, но е  с една поръчка с обща безплатна доставка.

dgrozev1  А вие получихте ли втори смс за втората пратка със същата товарителница и дали платихте нещо за доставка.

Да получих 2-ри смс. А в акаунта в емаг би трябвало да ти стои недоставена пратката или?
Няма да плащаш доставка дори и да ти дойдат разделени, не се притеснявай.
Цитирай

Сега гледам, че е обновена информацията след вземането на телефона http://prikachi.com/images.php?images/819/8494819a.jpg  а преди беше със статус На път за доставка, само тези от емаг нещо наистиан да са забравили да изпратят флашката, че доста солидна антиреклама ще им направя.[url=http://prikachi.com/images.php?images/819/8494819a.jpg][/url]
Цитирай

Колеги не се притеснявайте нещата идват на части. Днес пристигна цялата  пор. 1 и част от пор.2. В понеделник също получих част от пор.2 и чакам още е неща. Пор. 2 въпреки, че бе втора(от късния следобед) и дори не ми излизаше като "Моя поръчка" в акаунта. Изпревари тази от преди обеда на Черния петък (пор. 1). Лошото на това е, че както колега каза по нагоре, ще трябва да се играе на котка и мишка с куриера. Другото е, че нещата не са само от Емаг ами и от др. доставчици - то затова 2 поръчки - ги вземам на 4 пъти в 3 разл. дни с 2 различни куриера.

Върл фен на Моторола "МОТО Г" и чистия "Андроид"
Цитирай

На мен вчера са ми пристигнали нещата.Понеже не ги взех аз,а роднина.Днес ще ходя да ги взема.Да се надяваме всичко да е Ок.
Цитирай

Вчера получих два имейла(по един за двата продукта които поръчах- странно защо като са в една обща поръчка), че са предадени на Еконт и ще пристигнат на 3ти декември в избрания офис.
Днес получавам смс от Еконт, но дължимата сума в края на смс-а е само тази за единия продукт?!

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)